Autor Zpráva
enti
Profil
Este to nie je uplne hotove ale zaujima ma vas nazor tak sa pls pozrite a co poviete na taketo nieco:
last-memories
simonek
Profil
to si delal ty? proc je to v anglictine?
Railbot
Profil
simonek
Ne, to dělal kačer Donald. Nauč se číst. Web hlavne pre amikov.
enti
Profil
Robime na tom traja...v anglictine je to preto lebo je to cisto pre amikov robene:)Chcem vediet co si o tom myslite aj z hladiska grafiky aj html atd...Dik
zimmi
Profil
enti: Po grafické stránce se mi to líbí, ale nevím, jestli bych měl jako uživatel sílu uchovávat po nějakém blízkém hlasové nahrávky, fotky atp. Ale kdo ví, Američani v tomhle můžou být jiní, já osobně bych to nedělal.
Petr Tichý
Profil
Ze začátku jsem měl pocit, že je to pouze obrázek, nic mě tam na první pohled neupoutalo. Je to na můj vkus málo kontrastní.

Detail: Opera 9.10 - Formulář "Quick registration" - neohraničená pole (inputy) se svojí svislou polohou vizuálně neschodují s polohou popisků.

EDIT: Teď jsem teprve zjistil o čem to je, ten kontrast tedy neberte vážně.
enti
Profil
O opere viem..ale aj tak dik za nfo....Opera sa spravi este:):)(dufam:)
Petr Tichý
Profil
Kdyby IE, ale ona OPERA .. pche :))
enti
Profil
Petr Tichý
Tak neviem Opera by to nemala robit ale....ale to nic to sa spravi....

zimmi
Uz funguje par mesiacov v starej grafike a ver ze tam ludia dost chodia a dost sa im to paci...
zimmi
Profil
enti: Tak to gratuluju, mě osobně by takový projekt nenapadl. Všechna čest.
External
Profil
Tak tenhle web má opravdu zvláštní zaměření. Je to skoro perverzní. Mrtvým klid!
Railbot
Profil
External
Ale kdepak. Je to možná jen trošku morbidní, jenže jediný rozdíl mezi pomníkem na hřbitově a tímto webem je ve formě. Tato je elektronická - webová, což otevírá větší možnosti. Já věřím, že hodně lidem se to zamlouvá a jsou ochotni takové možnosti využít. Dobrý nápad, dobrý kšeft. Nic víc bych v tom nehledal.
enti
Profil
External
Neviem preco perverzne???Skus si pozriet tieto stranky:

http://morakinyo-akinkoye.last-memories.com/
http://peggy-teafoe-pfister.last-memories.com/
http://giavanna-ferrucci.last-memories.com/

ktore uz ludia vytvorili a chodia tam kazdy den a precitaj si par pribehov a poobezaraj sa tam a zistis ze to pre nich znamena dost vela ked si len tak mozu popisat a zaspominat na svojich blizkych...pozriet si fotky atd...Ja netvrdim ze to je nejaka idealna tema...ale ked si pozries aspon tie tri linky zistis ze to nema nic spolocne s perverznostou!...A takych stranok uz mame 100ky...
External
Profil
enti: podle slovenského kódu jsi to asi dělal ty, že ano? Zajímalo by mě, kde můžu sehnat skladby, které hrajou na pozadí. Zvlášť ta u toho černocha se mi líbí.
enti
Profil
External
Tak robili sme na tom traja slovaci...skladby si nahravaju sami ludia take ktore oni sami "vlastnia"...ta k tomu cernochovi to je skladba priamo pre neho urobena od jeho priatelov...aspon si tak myslim...s tym ja uz nic nemam je to na nich co si tam nahraju oni...

All
Ale spat k grafike a html ako sa vam to paci???Nejaku kritiku by som poprosil aby som vedel na com zapracovat...dik
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0