« 1 2 »
Autor Zpráva
MartinSud
Profil *
Co si myslite o mojom blogu??? ako hodnotite jeho uroven??

http://martin.sudolsky.com
Nox_lbc
Profil
Co chceš hodnotit na cizím stylu pro wordpress? (http://themes.wordpress.net/columns/2-columns/750/waterlily-20/) ... úroveň hodnotit nebudu, neboť se mi tvoje slovenština (či maďarština) špatně čte ... mimo to se ti zasekává otazník ...
MartinSud
Profil *
úroveň hodnotit nebudu, neboť se mi tvoje slovenština (či maďarština) špatně čte ... mimo to se ti zasekává otazník ...

Máš pocit, že píšem maďarsky? Ty by si maďarčine ani len nerozumel, ty krtko, tak sa nemáš čo frajeriť s týmto na fóre. Budeš asi jeden z tých serióznych hodnotiacich expertov, totiž vetou "mimo to se ti zasekává otazník" si asi vydedukoval nejakou expertnou analýzou, že na mojej klávesnici od Microsoft sa zasekáva otáznik a ani si tú klávesnicu nevidel. Môžem ťa ubezpečiť, že klávesnica je v poriadku.
koudi
Profil
Môžem ťa ubezpečiť, že klávesnica je v poriadku.
Jestliže to neni klávesnicí, tak asi nejsi v pořádku ty. (já být tebou, hodil bych to na tu klávesnici...)
tiso
Profil
MartinSud - v tom prípade si zopakuj gramatiku, otáznik sa totiž píše na konci opytovacej vety iba raz.
tak sa nemáš čo frajeriť - to je čo?
DJ Miky
Profil
- Co mám chápat větou „powered by internet“? :-)
- Podle mě je design až moc studený, chtělo by to trochu oživit. Ale jinak je design příjemný, zbytečně neruší.
- V pravém sloupci by neškodilo dát mezi nadpisy a odkazy kousek prostoru, jsou nalepené na sobě.
- Odkazy „Komentáre“ a „trvalý odkaz“ v seznamu článků by také neškodilo podtrhnout, není poznat, že jsou to odkazy.
- „softvér“?
- Není odkaz na RSS feed ve tvaru „feed://http//martin.sudolsky.com/feed/“ špatně? Neznám protokol feed:, tak se omlouvám, pokud je to takto správně.
- Obsahově patří blog k těm kvalitnějším, gratuluji.
Miloš
Profil
DJ Miky
Co mám chápat větou „powered by internet“? :-)
Že by nějaké pověření pro internet?
Ovšem v patičce je prozměnu Powered by WordPress; že by provařená fordka napresovaná (někam)?
Ale třeba je to něco maďarsky -;)

MartinSud
Vykašli se na kůůůůůůůl frajerskou engličtinu a piš slovensky. Ty anglické ohavnosti jsou ve slovensštině (v češtině taky) trapné.
Nepodtrhané odkazy na přehlednosti nepřidají.
MartinSud
Profil *
MartinSud - v tom prípade si zopakuj gramatiku, otáznik sa totiž píše na konci opytovacej vety iba raz.
tak sa nemáš čo frajeriť - to je čo?



Muhehe, toto bolo dobré, keď sa niečo zdôrazňuje, tak nie je problém pripísať tri výkričníky !!! Toto iste platí aj pre otázniky, keď chce autor dodať čitateľovi dojem čudovania sa (nad otázkovou **********) alebo pochybnosti, ide o zveľadenie.

tiso, ty si slovak ???

alebo

tiso, vieš ty vôbec poriadne po slovensky, že poučuješ ??!!

Ak tomu nepochopíš, tak v poriadku, nechajme to tak... (aha tri bodky, tomu chápeš?)

Ako frajerinu som z jeho strany bral znalosť maďarského jazyka, ktorú pravdepodobne nemá. Maďarčina je pekný jazyk a ten kto ju neovláda si nemá čo dovoľovať takéto porovnania. Nie je to zlý jazyk, tak ak ja píšem nezrozumiteľne, nie je dôvod to prirovnávať k maďarčine.
MartinSud
Profil *
DJ Miky
Co mám chápat větou „powered by internet“? :-)
Že by nějaké pověření pro internet?
Ovšem v patičce je prozměnu Powered by WordPress; že by provařená fordka napresovaná (někam)?
Ale třeba je to něco maďarsky -;)

MartinSud
Vykašli se na kůůůůůůůl frajerskou engličtinu a piš slovensky. Ty anglické ohavnosti jsou ve slovensštině (v češtině taky) trapné.
Nepodtrhané odkazy na přehlednosti nepřidají.



Milos, blog som chcel písať len po anglicky, ale začal som slovensky, šablóna bola po anglicky, preložil som ju, keď som už začal po slovensky a ostatné prvky ako powered by wordpress som nechal tak, aby to bolo v jazyku, ktorý pozná čo najviac ľudí, aby aspoň tieto veci neboli tabu pre angličanov, ktorí wordpress nakódili a patrí im moja vďaka ;-)
Miloš
Profil
MartinSud
aby to bolo v jazyku, ktorý pozná čo najviac ľudí, aby aspoň tieto veci neboli tabu pre angličanov
Jasně – ti, co sice neumí slovensky, ale anglicky jako když bičem mrská, si na tvůj web přijdou přečíst ona powered. Že mi to nebylo jasné.
MartinSud
Profil *
haha
tiso
Profil
MartinSud nepochopil si, nechaj tak...
HeWeR
Profil
MartinSud
Muhehe, toto bolo dobré, keď sa niečo zdôrazňuje, tak nie je problém pripísať tri výkričníky !!!
Když už s takovým orgasmem v prstu děláš 3 vykřičníky, prosím, nedělej tam mezeru. Jedná se o typografický prohřešek číslo jedna.

Co se týče členicí znamének (v tvém případě otazníků a vykřičníků):
Pravidla českého pravopisu se nezmiňují o znaménku "!!!" ani "???". Přípustná je možnost "?!", kdy je otázka vykřiknuta či zdůrazněna.

Na intenetu v "textovém slangu" se znaménka "!!!" či "???" bohužel používají. Záměrně jsem použil "bohužel", protože jejich použití je ukázkou neschopnosti autora textu zdůraznit sdělovací obsah věty. Je to něco podobného jako používání CAPS-LOCK při psaní (křičení).

A v neposlední řadě narušuje větší počet vykřičníků, nebo otazníků, čitelnost a přehlednost textu.

Co si myslite o mojom blogu??? ako hodnotite jeho uroven??
V této jedné (!) větě si použil 5 otazníků. Nevidím důvod. Je to obyčejná otázka a přísluší jí jeden otazník, ne?

Chtěl si hodnocení webu. Grafika není tvá, kód také ne, a engine už vůbec ne. Nevím tedy, co chceš hodnotit.

Nakonec si ještě rýpnu do tvé morální vyspělosti: články, ve kterých se navážíš do místích diskutérů, si pro příště odpusť. Taky se může stát, že se na tebe všichni vykašlou.

Jediný, kdo se tady chová jako nevzdělané dítě si ty.
Nox_lbc
Profil
Vidím, že HeWeR mě pochopil ;)
MartinSud
Profil *
Vidím, že HeWeR mě pochopil ;)


nj, dieťa pochopí len dieťa. Nevidím dôvod, prečo nenapísať niečo na argo arogantných špičkových expertov, je to moje vyjadrenie.

HeWeR - nepochopil si to zdôraznenie a hráš sa tu na experta.
"Co si myslite o mojom blogu??? ako hodnotite jeho uroven??" - bohužial toto sú 2 vety, len mi ušlo jedno veľké písmeno na ako...
Si veľký expert, ale dve laické vety spájaš za jednu, ty si jazykovedec alebo si nikdy nepíšeš len tak s priateľmi po nete ?

Kód nie je môj, ani grafika, ani engine, to neznamená, že nie je čo hodnotiť.
habendorf
Profil
Kód nie je môj, ani grafika, ani engine, to neznamená, že nie je čo hodnotiť.

Takže co zbývá? Asi jen texty. Takže se na ně podíváme:

- v jednom spotu si vyléváš srdíčko a urážíš lidi ze zdejší diskuse

- v pár dalších spotech se navážíš do RH, který ať si je jaký chce, tak rozhodně něco dokázal, což se o tobě asi říct nedá

- v dalším spotu se dozvídáme, že rád dlabeš hranolky s tatarkou a kečupem a když to přeženeš, tak tě, světe div se, bolí bříško (ouvej)

Tak to shrneme: jo, je to fakt bezva

(nezapomeň upgradnout poslední spot a dopsat mě mezi hříšníky)
roberta
Profil
Kód nie je môj, ani grafika, ani engine, to neznamená, že nie je čo hodnotiť.
máme hodnotiť skopírovaný kód?

inak som sa snažil zhodnotiť "úroveň" tvojho blogu a po prečítaní prvých pár článkov som narazil, iba na urážanie ľudí, ktorých ani nepoznáš a vyzdvyhovanie seba samého. daj sem radšej link na tvoj kompletný modulárny CMS, nech všetkých presvedčíš o tvojej genialite a že tvoje reči nie sú iba bludy.
Plaváček
Profil
MartinSud

Pokud mám hodnotit jenom obsah blogu, upřímně řečeno, moc mě neupoutal. Ale to může být jenom moje chyba, třeba nejsem cílová skupina.

Osobně si navíc myslím, že dávat do odborného fóra hodnocení obsahu je krokem mimo. Kód ano, na grafice si rád smlsnu, prohřešky proti použitelnosti nenechám bez povšimnutí.

Ale hodnotit obsah si netroufám i proto, že je to tvůj blog.

A tam si fakt můžeš psát, co chceš. Je to tvé právo.

A naše právo je tvůj blog nečíst.

Vlastně je to prosté.
MartinSud
Profil *
<b>Roberta</b> máme hodnotiť skopírovaný kód?

Aky skopírovaný kód ?

Odkaz na môj CMS zatiaľ nedám, moja práca ešte nie je hotová, ale čoskoro bude.

Neviem kde som povedal, že som geniálny, ale možno si si to len ty vsugeroval.
MartinSud
Profil *
habendorf

Ako vieš, že ja som nič nedokázal? Resp. podľa čoho si posúdil, že práve p. Hulán niečo dokázal?
Či to bolo jeho urážlivými článkami o Apple? Keď podľa teba niekto niečo dokáže, tak automaticky si to môže dovoliť?

RH pre mňa nedokázal prakticky nič a tí čo si myslia opak, nech si myslia, aby si to zle nepochopil, teraz nehovorím, že
ja som super dokonalý.
tiso
Profil
MartinSud - Neviem kde som povedal, že som geniálny, ale možno si si to len ty vsugeroval.
Protiotázka: kde som ja povedal že som "špičkový jazykovedec"? Hlavne že o tom na svojom blogu píšeš...Zabudol si sa spomenúť vo svojom článku http://martin.sudolsky.com/2007/03/08/roztrhlo-sa-vrece-s-hulanmi/ - štýl písania už taký máš, zrejme si sa nakazil...
Ak chceš diskutovať - diskutuj, keď nie tak prestaň hodnotiť ľudí...
Railbot
Profil
MartinSud
Jeho provokativní články a celý image je jen velice dobrý obchodní model. Nic víc. Sype to peníze a o to jde. Našel díru na trhu a využil ji. V tom je úspěšný, takže tvrzení, že nic nedokázal, by bylo zcestné.
JaroD
Profil
On si chcel hodnotit obsah blogu, mozno to mal pre menej chapajucich viac zdoraznit. Nebude davat predsa hodnotit wordpress sablonu, v patka to mal uvedene, neviem co sa riesi.

Pre ludi co si chcu pohovorit a pourazat, podiskutovat gramatiku, odporucam pokec.sk, jazykovy ustav, alebo libimseti.cz. Pre toho co nevidi rozdiel medzi madarcinou a slovencinou, neviem sice odporucit ziadny madarsky chat, ale cakam ze dorastie a mozno si uvedomi, aky je hlupucky. No co uz.

Niekto tu hovoril o RH, ze nieco dokazal... Pokial viem, RH dokazal odstranit copyrighty a vyhlasit nucleus + dalsie za svoje. Inak je to priemerny programator. Navstevnost "najcitanejsieho seriozneho weblogu" si zabezpecil debatami o 30 cm penisoch s namodralou prostatou a navazanim sa do ludi, ati, apple, amd a samozrejme este svojim stylom.

Martin s bratom toho dokazali viac a myslim, ze nikto, resp. malokto je tu taka kapacita, ako oni. Len sa o nich toho tolko zatial nevie. Mozno keby aj oni zacali pisat o penisoch s namodralou prostatou ako RH, boli by slavnejsi. Takze tolko k porovnavaniu RH s nim.

Inak by sa mal zaviest neviem ci zakon, alebo pravidlo ako v USA, ze do online diskusii sa nesmu zapajat deti mladsie ako 13 rokov. Hned by to vsade vyzeralo lepsie, ak by sa to aj dodrzovalo.

K blogu:
Citat sa to da, vacsina recenzii ma zaujala, mozno by to chcelo viac informacii a porovnani, ale mozno by to bolo menej zaujimave. Co ma akurat nezaujima, tak pisanie o zalezitostiach typu "Vlado Červeň a GJGT". Mna ako cloveka, co nechodi na GJGT, to velmi nezaujme, ale mozno mas prave vela navstevnikov z tohto prostredia.

bye
Railbot
Profil
JaroD
Tady ovšem není literarní kroužek k hodnocení obsahu, ale hodnocení webových stránek.

Martin s bratom toho dokazali viac a myslim, ze nikto, resp. malokto je tu taka kapacita, ako oni.
Martin s bratom, to je nějaká nová maďarská kapela? Náš Eva a Vašek taky nejsou špatní.
koudi
Profil
JaroD
Má cenu na tvé příspěvky reagovat, nebo jsi jen martinův mulťák? (vzhledem k datu registrace, počtu příspěvků a tak...)
JaroD
Profil
Mile stado, samozrejme, ze ho/ich poznam velmi dobre, spolupracuje/u s nami, takze to nemam len tak z riti. Datum registracie mam dnes, lebo na podobne fora uz nechodim, nepotrebujem hromadne onanovat na diskusiach, svoj cas radsej minam efektivnejsie a venujem sa svojim firmam.

Nenapisal by som ani do tohto threadu, hoci ste ho tu urazali, mne len nedalo, ked niekto zacal onanovat a porovnal ho s hulanom, aky je hulan skvely a Martin nedosiahol nic, pritom Hulan mu nesiaha ani po clenky. Btw. z tohto fora, myslim, ze sa mu malokto vyrovna, resp. skor si myslim, ze nikto. Z tohto fora sa jeho bratovi po programatorskej stranke nevyrovna urcite nikto, ak uz by ste chceli hodnotit niekoho, ci nieco dosiahol. Ako to viem? Na nase inzeraty po celom slovensku a celych cechach sa nam ozvalo 5 ludi, ktori akoze mali zvladat problematiku, dokazal to jediny z dvoch statov! Samozrejme, naslo by sa takych ludi viac, ale nie viac ako 10. O aky projekt ide, nepoviem, lebo stado by zavidelo a vobec neviem ci by uverili, s kym maju tu cest. Takze si prosim odpuste reci o tom, ci niekto nieco dokazal, alebo nie. Radsej si bezte upravit cssko na blog, mozno vam to pojde lepsie ako urazanie. Vlastne urazajte dalej, aj tak si nemyslim, ze viete nieco viac.

Bye
Plaváček
Profil
JaroD

Ano. Stádo Plaváček odchází usmířeno s celým světem upravovat si cssko na blog. A stádo Plaváček fakt závidí a doufá, že někdo toto hezké vlákno rychle zamkne. Nějaký moderátor nebo tak někdo.
Nox_lbc
Profil
JaroD
Pre ludi co si chcu pohovorit a pourazat, podiskutovat gramatiku, odporucam pokec.sk, jazykovy ustav, alebo libimseti.cz. Pre toho co nevidi rozdiel medzi madarcinou a slovencinou, neviem sice odporucit ziadny madarsky chat, ale cakam ze dorastie a mozno si uvedomi, aky je hlupucky. No co uz.

Pro lidi, kteří si chtějí nechat hodnotit slovenský obsah blogu, doporučuji to samé ... ten rozdíl mezi maďarštinou a slovenštinou byl zamýšlen jako vtip, ale myslím, že by bylo ode mně pošetilé myslet si, že to pochopí všichni ...

Inak by sa mal zaviest neviem ci zakon, alebo pravidlo ako v USA, ze do online diskusii sa nesmu zapajat deti mladsie ako 13 rokov. Hned by to vsade vyzeralo lepsie, ak by sa to aj dodrzovalo.

Nesouhlasím. I 10ti leté děti mohou počítače a vše kolem velmi zajímat a takovéhle nesmyslné zákazy patří leda do Severní Korei ...

Mile stado, samozrejme, ze ho/ich poznam velmi dobre, spolupracuje/u s nami, takze to nemam len tak z riti. Datum registracie mam dnes, lebo na podobne fora uz nechodim, nepotrebujem hromadne onanovat na diskusiach, svoj cas radsej minam efektivnejsie a venujem sa svojim firmam.

Bohužel, k mému potěšení, nedokážu rozluštit tuto slovensko-maďarskou větu, takže snad jen ... gratuluji ... mějte se a nashledanou ...
koudi
Profil
Plaváček
Ještě jsi zapoměl zmínit, při které z těch činností hodláš onanovat - ale upřímně řečeno mě to ani tolik nezajímá ;-)
JaroD
Profil
To nox_lbc

"Nesouhlasím. I 10ti leté děti mohou počítače a vše kolem velmi zajímat a takovéhle nesmyslné zákazy patří leda do Severní Korei ..."

Padaj do postele, lebo ta vyrafem s varechou!

"Bohužel, k mému potěšení, nedokážu rozluštit tuto slovensko-maďarskou větu, takže snad jen ... gratuluji ... mějte se a nashledanou ..."

Prepac, nevedel som, ze si taky hlupucky. Chodis do osobitnej, alebo pomocnej skoly?

bye
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0