Autor Zpráva
Venca V.
Profil *
Zdravím všechny, byl bych rád kdybyste mi napsali názory na tento web. Je to o mém oblíbeném režisérovi, jen tak z fandovství; ocením jakýkoli konstruktivní názor na vzhled, kód... Obsah ještě není zcela doplněn, filmů jsem zpracoval zatím prvních devět & Lost Highway, ale schválně žádám o zhodnocení už teď, ať toho potom nemusím tolik opravovat :-))) Díky za Vaše názory, Venca.
zimmi
Profil
Venca V.: Ty tlačítka mě ruší, ale jinak se mi to - i přes svou jednoduchost - líbí. Příjemně se to čte, chválím odsazení prvního řádku a mezery mezi řádky. Na kód jsem se nedíval, ten mě jako BFU nezajímá.
Teď jde o to, jestli jsi ty informace jen zkopíroval z wiki, nebo opravdu získal a napsal.

PS: To menu je pro mě nečitelné (přečtu ho až po hoveru). To je mi prosím 17 let a nenosím brýle.
Plaváček
Profil
Venca V.

Celkem pěkné a hlavně fajný obsah. Twin Peaks je má oblíbená klasika. Chce to ale popracovat na navigaci, aby se člověk furt někam nemusel vracet. Co zkusit drobečky?

Pokud je obsah z tvé hlavy, klobouk dolů. Pokud sis ho půjčil... no, někdo to tady objeví a budeš mít z ostudy kabát :)
Venca V.
Profil *
Obsah jsem sehnal z Wikipedie a několika různých webů o Lynchovi, něco jsem napsal sám, většinu doplnil a jazykově upravil... Netvrdím že jsem to všechno napsal já:-) Když jsem o něm něco hledal, tak na každém webu bylo něco, jen jsem to dal dohromady. Autory jsem u převzatých článků uvedl a budu je kontaktovat, ale ještě je to PRACOVNÍ verze, jediné uveřejnění je tady. Než to spustím, samozřejmě to chci mít vyřešené.
habendorf
Profil
Obsah super. Graficky by si Lynch zasloužil něco mnohem, mnohem ujetějšího. Něco noir.
Venca V.
Profil *
Tak jsem udělal drobečkovou navigaci a nějaké detaily.. Máte ještě nějaké připomínky? Vzhled, použitelnost... Obsah také přibyl, hotovo je prvních patnáct filmů. Díky za názory:-)
klokyn
Profil
Mám podobný názor ako habendorf. Keďže ide o Lyncha, chcelo by to lepší design - aj on je predsa majstrom vizualizácie filmu. Ale zase nie niečo nepochopiteľné, ako niektoré jeho filmy :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0