Autor Zpráva
art4web
Profil
Zdravím,
Chcel by som vedieť čo si myslíte o týchto návrhoch na web. zadanie - vytvoriť tmavý web pre grafické štúdio. Príp. nejakú známku na každy?
Dakujem
design1
design2
design3
design4
design5
Railbot
Profil
Ani jeden se mi nelíbí. Něco lepšího by nebylo?
art4web
Profil
Mozes aj povedat co konkretne? alebo je celé je to zlé? príp akú znamku by si dal od 1-10, 10najlepsia ?
nic lepsieho neni :)
Gekon
Profil
1.) Až na formátování textu se mi to líbí.
2.) To samé.
3.) Lepší než předchozí dva, s tím už by se něco dalo dělat.
4.) Děs. Toxický běs.
5.) Můj favorit.

Jinak všeobecně; pohraj si s formátováním toho písma, moc se tam nehodí.
Railbot
Profil
art4web
Je to takové odfláknuté. Nechce se mi to vše psát, ale tak snad aspoň něco - například u 4 nadpis "kontaktujte nás" příliš velký, špatně zarovnaný vůči tomu zelenému pozadí a navíc nějakým nestandardním fontem a vyhlazeným písmem. Což je škoda, protože normálně by to mohl být text s pozadím, takže takový návrh není dobrý. To samé ten druhý nadpis a menu, podobné s tím fontem.

Nejlépe mi z toho vychází 5. design, kdyby prošel nějakými úpravami.
Gekon
Profil
Railbot
Bingo:)
art4web
Profil
Railbot
Nenapadlo ťa že tie nápisy tak majú vyzerať? nemajú mať text, preto sú iným písmom a ten "nejaký" font je kvoli tomu, že to majú byť ako obrázky. Ale dakujem za názory.
Gekon
Dakujem za názor.
Petr Tichý
Profil
1. >> 3/10
2. >> 4/10
3. >> 5/10
4. >> 4/10
5. >> 4/10

Zdají se mi ty designy nedotažené do konce. Chtělo by to více času strávit jen koukáním na design a řešením detailů.
marvas
Profil
Tretí je najlepší.
A Chtělo by to více času strávit jen koukáním na design a řešením detailů.
To je fakt dobré. Toto budem skúšať.
Inpocasi
Profil
design1 - velký obrázek a pak nic
design2 - hrozné
design3 - ošklivé menu
design4 - průměr, odsunuté "kontaktujte nás" - nic moc
design5 - černý hnus
art4web
Profil
Inpocasi
Dakujem ti za absolutne negativne hodnotenie. Mám to chápať ako odplatu za to ake som ti daval hodnotenia ja alebo ako?
Railbot
Profil
art4web
Samozřejmě, že mě to napadlo. Proto jsem psal, že je to škoda, protože normálně by se to dalo realizovat jako prostý text s pozadím, což je o mnoho lepší než používat obrázky tam, kde to jde i bez nich.
art4web
Profil
Railbot
Aha tak, pardon, som to nepochopil dobre. Ano bolo by to lepsie aj z hladiska funkcnosti, ale sa mi zdá ze s takymto fontom a s obrazkami je to krajsie. no neviem je to subjektivne.
Bratr sokol
Profil *
art4web
Na mě to působí asi takto:
1. Pěkná hlavička, ale špatně čitelný text v patičce. Kdybys to dotáhl, mohlo by to vypadat pěkně.
2. Ta hlavička je moc oslnivá.
3. Ujde, ale zdá se mi to nedotažené do konce...
4. Nevím proč, ale nějak se mi nezamlouvá.
5. Asi to samé jako u předchozího bodu. Možná takové prázdné?
Inpocasi
Profil
art4web
Ne to ne (ani si to již nepamatuji - musel jsem prohledat jpw), ber to tak že podle tvého "Art4web webdesign" bych čekal mnohem více.
art4web
Profil
Inpocasi
Dobre, uz som sa zlakol ;)
ber to tak že podle tvého "Art4web webdesign" bych čekal mnohem více
Ano, no mam dobre návrhy a mam aj zle navrhy, ako každy. Toto sú z tých horších a chcel som vediet názory. Aj som čakal názory takéhoto typu.
niCe
Profil
Tedy celkově asi takhle:
Layout u pátého mi přijde nejpřehlednější, ale hlavička u prvního se mi líbí nejvíce. Má styl a dokonale padne ke zbytku stránky.
Icepoint
Profil
petka je nejhezci ... jednoducha, ucinna, prehledna ...
art4web
Profil
Icepoint
patka je najkrajsia? ale v ktorom návrhu?
Bratr sokol
Profil *
art4web
petka je nejhezci ... jednoducha, ucinna, prehledna ...
pětka je nejhezčí ...jednoduchá, účinná, přehledná ...
Lexter
Profil
Bratr sokol

Další rejpal :/
Icepoint
Profil
art4web
ja tim myslel design5 ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0