Autor Zpráva
divadlo-senik
Profil *
Prosím o shlédnutí mých nových stránek a o váš názor, rád si jej vyslechnu..(přečtu :)))
Tady jsou stránky DIVADLA SENÍK HRACHOLUSKY

Předem všem moc děkuji....
habendorf
Profil
Jen v rychlosti - nevím proč to běží v iframe, není to moc dobré řešení.
<BODY>

<BODY BGPROPERTIES="FIXED">
<BODY BACKGROUND="gback2.JPG"><BODY BGPROPERTIES="FIXED">


<b><A HREF="mailto:senik.divadlo@seznam.cz">senik.divadlo@seznam.cz</a></b>


<BODY TEXT="gray">

Uff, stránka má obsahovat pouze jedno body!
divadlo-senik
Profil *
Moc to nepobíram. Já jich tam mam víc???(body) Nemohl bys mi to napsat více amatérsky??? Ty stránky mi dělal kamarád, jenže nebyl schopen je dodělat, tak jsem se musel dotoho pustil sám...Všechny podklady dělal on, já jsem je jen upravoval a dělal grafiku a texty, takže toho moc nevim..... ;)))
habendorf
Profil
OK, nebudem zabíhat do tech. detailů. Když se podíváš na ten zelený text v mém předchozím příspěvku - to je vykopírováno z kódu tvých stránek. Spočítej si kolik je tam "body" - já jich vidím 5. Mimochodem to BGPROPERTIES="FIXED" funguje jen v Exploreru, ostatní prohlížeče ho (správně) ignorují.
Ale stránky nějak fungují, klidně to nech plavat. Jinak by ses musel začít trochu učit .
divadlo-senik
Profil *
asi máš pravdu, je jich tam nějak moc, ale bohužel nevi co s tím...mazat??? Asi se radši opravdu začnu učit. Bohužel už jdu, tak kdyžtak příště, zatim dík...
bojars
Profil
Pár postrehov návštevníka:

Namiesto hudby (chvalabohu, lebo všetci doma spia) som bol po preskočení videa (DialUp pripojenie... toľko čakať nechcem) privítaný upozornením:
- "Vyskytla sa chyba v režime "Runtime"... "Riadok 3 syntaktická chyba",
- Vnútorný rám nemá pusuvník (nevidno ho), bez scrollovacieho kolieska sa okno posúvať nedá... napríklad moja manželka a mnoho mojich kolegov v práci si na koliesko nevedia zvyknúť... ups. on tam ten posuvník je, ale je skrytý, lebo je to robené na väčšie rozlíšenie ako mám ja (800×600), takže potom je treba kombinovať zvislý posuv obrazovky pomocou dvoch posuvníkov, ktoré sa nachádzajú vedľa seba,
- farebne je to v pohode, len je zaujímavé, že v kontaktoch sú telefónne čísla množstva členov divadla (dúfam, že nie súkromné)...

(ak sa medzitým habendorf nevyjadril: body=telo... stránka má mať jedno telo)
none
Profil
v mozile nejde ta animace pred vstupem,jsou tam modré odkazy. a to kostickované logo je fakt hrozné.
divadlo-senik
Profil *
NONE tebe moc nechápu...MODRÉ ODKAZY???...kostičkované logo taky nechápu...mě vše zobrazuje normálně...
none
Profil
Pochop ve firefoxu ti nefungujou hovery.sou modré
none
Profil
Pochop ve firefoxu ti nefungujou hovery.sou modré a ta chata na pozadí nebo co to je namá to graf.Vseci nemaj stený prohlizec jako ty.ze ze ti to zobrazuje normalne naznamena ze i ostatnim.
divadlo-senik
Profil *
Tak to řeknu rovnou...to vim, tu ještě musim předělat...ale jinak dík...mimochodem to je stylizace našeho divadla-trochu nepovedená, ale bude...
mat
Profil
divadlo-senik

kritizovat nebudu, jen poradím - je sice fajn, že stránky dělal kamarád, ale kamarád stránky prostě dělat neumí. Co takhle oslovit profesionály - když nabídneš kolem 5-7 t za jednoduchou prezentaci, utrhají ti webdesigneři ruce (za 10 t ti určitě nabídnou i nějaký jednoduchý správcovský systém)... Nářky, že tolik peněz je moc neberu, 10 t je pro (i amatérské) divadlo zanedbatelný peníz, jestli je vás třeba dvacet, tak to máte po pětistovce...

tyhle stránky vám dělají ostudu (nemyslím to ve zlém, ale fakt to tak je)
ax123
Profil
peníze bych do toho nedával, to až jako poslední možnost, hlavní námět/styl není špatný a texty už jsou taky hotové, takže pro začátek překopat do tabulky a bude to v pohodě za týden i s učením to tu může být !
divadlo-senik
Profil *
ax123 Děkuju, je to tak...

mattak to si docela myslíš...je nás dvanáct a jentak tak máme co dělat abychom zaplatily kulisy a kostýmy...nikdo znás nevidělává, ale to sis mohl přečíst na stránkách...každoročně potřebujeme min. 5 t a máme co dělat :(
divadlo-senik
Profil *
Pane bože, to je chyb....;)
bojars
Profil
divadlo-senik: Keď si sa do toho pustil skús vyrobiť stránky nanovo z "gruntu" sám, pekne, postupne, jednoducho, bez hudby a javaskriptov (aj na to časom môže dôjsť, ak nezmeníš názor). Inšpiruj sa grafickým designom pôvodnej stránky... Keď je to web neprofesionálneho divadla, nemusí byť hneď na profesionálnej úrovni. Určite nie je nutné investovať tisíce, podstatné je aby bol prístupný a prehľadný.
divadlo-senik
Profil *
bojars
Děkuju, mnohokrát, konečně někdo...pokusim se, ale nevim jestli se to naučim a jestli to zvládnu
bojars
Profil
divadlo-senik: Zvládneš. Základ máš. Niečo najdeš na JPW , potom pokus->omyl, trochu nervov, potom radosť z toho, čo sa podarilo a hlavne budeš mať celý svoj web "v malíčku".
divadlo-senik
Profil *
bojars
tak děkuju, až bude čas, tak se do toho pustim...
divadlo-senik
Profil *
Ahoj prosím o znovu shlédnutí a vyhodnocení... www.divadlo-senik.wz.cz
Marty
Profil
1) hlásí to chybu skriptu, řádek 4
2) udělat alespoň nějaký hover v menu, takhle se v tom docela ztrácím
3) mít kontaktní e-mail hned na začátku stránky mi příjde trochu zbytečné plýtvání místem
Hamlet
Profil *
Co když někdo přijde z vyhledávače na tuto stránku? http://www.divadlo-senik.wz.cz/historie.htm nebude mít menu, nic... jistě by bylo lepší, dát to menu do každé stránky. Ten rám, nebo v čem ten obsah vpravo je, by mohl mít větší výšku, aby se nedělala posouvací lišta.
divadlo-senik
Profil *
HAMLET - Tak to je asi chyba, u mě to fachá normálně...dořešim...
"Ten rám, nebo v čem ten obsah vpravo je, by mohl mít větší výšku, aby se nedělala posouvací lišta." ten rám je pokud vim vlevo...a nikde mi to posuvnou lištu nedělalo...možná máš špatné rozlišení...opravdu nevím....nebo jestli myslíš obsah jako psaní(PROGRAM ATD...) tak to je fakt, to se pokusim vyřešit, ale dělal jsem to pro počítače s jiným rozlišením, ale budiž, mohu předělat...totiž základ my dělal kamarád...já dělal jen obsah a grafiku, ale dam mu vědět, díky...

MARTY- prosím vysvětli trochu lépe, moc se v tom neviznam, takže nerozumim co tím myslíš..."hlásí to chybu skriptu, řádek 4 /udělat alespoň nějaký hover v menu!"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0