Autor Zpráva
honzzyk
Profil
Zdravím všechny na tomto bezva fóru.

Chtěl bych znát Váš názor na můj osobní web. Už jsem ho sem jednou (myslím někdy v únoru) ke zhodnocení dával, ale od té doby jsem ho úplně „překopal“. Hodnoťte všechno, co se dá. Budu rád za pozitivní i negativní připomínky.

Adresa: honzzyk.chytrak.cz
oogi
Profil
Celkem pěkný, jen bych udělal ty nápisy v hlavičce nějak originálněji...
czechport
Profil
Mě se to velmi líbí - jednoduché, čisté, přehledné. Akorát to ještě prožeň validátorem, máš tam pár drobných vad na kráse :-)
Keilew
Profil
Mě to přijde neoriginální a text je tam takovej nežijící, udušenej, jakoby přetékající... ten layout je spíš na menší písmo s větším paddingem.
honzzyk
Profil
czechport
Projel jsem to validátorem, ale chybky jsem nenašel. Mohl bys prosím napsat, kde mám chybu?

Keilew
Zkusím si s tím pohrát...
Lexter
Profil
Dobrá práce:

1) Moc se mi nezdá hover, chtěl by trochu graficky vylepšit :).
2) Uvítal bych klikací e-mail.
3) Postraní čárky okolo článků. Zkusil bych je protáhnout do ztracena.


Jsou to v podstatě jen prkotiny. Moc hezké :)
nicmoc
Profil *
tak za prve mi to evokuje dero.name takze s tou neoriginalitou souhlasim a za druhe to nemas pristupne. Z pda je to nejake rozpadle
czechport
Profil
validator
Lexter
Profil
czechport

Radím ti, aby jsi zde neodkazoval na ten český výmysl :)
zatomik
Profil
sohlasim kor kdyz se kouknes na vysledky:

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.honzzyk.chytrak.cz% 2F

jenou je web nevalidni a podruhe validni:)
czechport
Profil
Lexter
mohl bys to trochu rozvést? :-)
Lexter
Profil
czechport

Originální validátor je tvořen lidmi, kteří zároveň tvoří celosvětové standardy (W3C) Český validátor je tvořen jedním webyloňanem, který si vzal do hlavy, že jen on má pravdu a celé W3C je banda blbců. Přeber si to.

Na český validátor házím bobek, ale to už jsem OT.
czechport
Profil
Lexter
Český validátor je tvořen jedním webyloňanem, který si vzal do hlavy, že jen on má pravdu a celé W3C je banda blbců
LOL :-) ....

jinak díky za odpověď, netušil jsem, že se ty validátory liší - ale právě jsem to zkoušel a je to skutečně tak
yderf
Profil
czechport, Lexter

český validátor validuje HTML a XML, ostatné sa mu dávať neoplatí ;-) imho CH (to už je skoro RH! :) ) si len inak vykladá pravidlá a nechce ustúpiť.

honzzyk

Fajn stránka na začiatočníka (ako sám píšeš). Pár tipov:
1. <b class="skryt">Navigace:</b> - použil by som h2, alebo keď už, tak strong.
2. osobne veľmi neznášam odsadenie do štvrť riadku, stačí aj menej (prípadne vôbec neodsadzovať) - ale to je skôr môj osobný názor
3. je to nutné? <b>H</b>onza <b>N</b>ovotný - skôr by som to riešil css, možno (môžeš využiť :first-letter)
Taps
Profil
Je to pěkně graficky zpracované
Keilew
Profil
Lexter

Nechci tu zase rozdmýchávat vášně, ale Chamurappiho validátor funguje správně, nesprávně funguje jen MSIE, kvůli které se musí ona "chyba" aplikovat. To jen na okraj.
honzzyk
Profil
Lexter
2. Dávat ho tam asi nebudu. Pokud mi chce někdo opravdu napsat, myslím, že si to dokáže zkopírovat (i když znám lidi, kteří to neumí :D)

nicmoc
Co bych měl změnit, aby byl web přístupný?

czechport
jak řekl Lexter: Na český validátor házím bobek...

yderf
1. Změním to na <h3>. Díky.

Taps
THX
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0