Autor Zpráva
cuba.czech
Profil *
Nazdárek, potřeboval bych zhodnotit, zkritizovat design a funkce, rychlost, nápad... no však vy už víte :-)

www.akunaradi.cz

cuba
quinux
Profil
cuba.czech
1) na titulní straně, mne hned zarazil odkaz "zpět" K čemu to tam je?
2) to samé platí pro odkaz "úvodní strana"
3) prošel jsem pár výrobků a u všech je detailní popis nečitelným šedým písmem.
4) v košíku se při výberu způsobu doručení stránka přenačítá, ale nic se nestane
5) v košíku také chybí jakékoliv informace o ceně dobírky - btw tuto informaci jsem nenašel nikde na webu
tiso
Profil
-72 obrázkov je trochu moc...
-odkazy v menu nie sú klikateľné po celej ploche
cuba.czech
Profil *
RE: quinux:
1,2 - bohuzel tlacitka, zpet, uvodni strana a oblíbene - je nastaveno standartne
3 - sedé písmo tedy navrhnu grafikovi ke zmene (nejste první kdo todle kritizuje, ale konecne to nekdo napsal :-) -
4 - nevím co presne myslite prenacitanim, ale toto asi neovlivním vubec
5 - cenu za dopravu doplním, uplne jsem na toto zapomel uvest a ze se tato informace nenacítá behem výberu dopravy je také chyba, co nejdriv to opravim - dekuji za upozorneni

RE: tiso:
1 - bohužel toto je šablona proto stím nic neudelám :-( a ti co to vyvinuli asi taky ne (pac by to museli cele rozkopavat)
2 - tlacítka taktez navrhnu grafikum na zmenu aby byly klikatelne po cele plose

dekuji za navrhy a kritiku.. ale pokud najdete neco dalsiho sem stím

Dekuji predem za dalsi kritiku

cuba
quinux
Profil
cuba.czech
4) že když vyberu nějaký způsob dopravy, tak se stránka znovu načte, ale s žádnou novou informací. Čekal, bych právě alespoň aktualizaci ceny s přičtením dopravného
cuba.czech
Profil *
b]quinux[[/b]

pardon nejak mi to nedocvaklo :-), ano toto by tam vskutku melo být :-) A pokusím se to co nejrychleji napravit.

cuba
kosmo
Profil *
V celku slabá aplikace pro e-shop, nic víc ku tomu nelze dodat.
cuba.czech
Profil *
quinux

poštovné se ti nezobrazilo při novém uploadu z toho důvodu, že jsis vybral zboží, které je přes 4tis, jelikož při koupi nad 4tis se poštovné nezapočítává. ;-)

kosmo
co víc by jsi k tomu chtěl dodat? za každý názor, nápad budu vděčen


cuba
quinux
Profil
cuba.czech
poštovné se ti nezobrazilo při novém uploadu z toho důvodu, že jsis vybral zboží, které je přes 4tis, jelikož při koupi nad 4tis se poštovné nezapočítává. ;-)
Nj, vidíš. To mi nedocvaklo. ;) V tom případě, je zbytečné to znovunačtení. Případně bych tam dopsal něco ve smyslu "Při objednávce nad 4000 Kč, poštovné a balné zdarma".

kosmo
V celku slabá připomínka. Kdybys napsal alespoň jeden důvod. Takhle jen zbytečně plýtváš místem.
minsky
Profil
nebylo by od veci kdyz uz obrazky funguji jako nahledy (na coz jsem prisel nahodou ze jsem na nej nechtic kliknul) zobrazovat nad nimy pacicku aby clovek vedel ze na nej muz vyskocit vetsi nahled, a jeste je skoda ze top-logo neni unkci jako klikaci odkaz do rootu ;)
kosmo
Profil *
Tak jo, nelíbí se mi kód, hned na začátku chybí doctype, celý layout je tabulkový, budiž u zboží ale že celá stránka je již vnořená do tabulky to je nehoráznost. Hned na začátku kódu spousta javascriptu, mohlo by to být v externím souboru.

Nejsem zastánce absolutně validních stránek a ani to nereferuji ale 142 chyb hned na úvodní stránce je také nehoráznost, také se na některé stránce (Vrtačky..Šroubováky) dokonce 645 chyb, hrůza.

Vzhledově to zhruba jde (nejsem grafik) jen se mi nelíbí jak stránka občas při načtení odskakuje do pravé strany a nelíbí se mi menu, dost nevýrazné a moc dlouhé. Volil bych rozbalovací metodu "Aku nářadí", "Pneumatické nářadí" atp. a až po rozbalení kliknutím podkategorie "Brusky", "Drážkovačky" atp..

Chybí počet kusů v jednotlivých kategoriích (maličkost ale užitečná informace, nepřekvapí mě pak pokud např. z delta brusek vidím jenom 2 různe druhy ).

Také se mi nelíbí že při každém nákupu se ocitnu na stránce košíku, stačila by krátká hláška např. "Zboží bylo vloženo do košíku" také je dost nevýrazné okénko aktuálního stavu košíku. Ukazovatel myši se u zboží nemění na "ručičku" jakoby to nebylo klikací (tlačítko košík u zboží a obrázek), u ostatních tlačítek je to v pořádku.

Chybí klikací logo a nejenom tlačítko zpět je nahoru zbytečné ale pro prohlížeč Mozilla je zbytečný i odkaz s javascriptem addbookmark() "Do oblíbených". (Amatérská záležitost). Naopak ve stejném řádku odkaz na úvodní stranu je dost nevýrazný.

Fajn že jsem se dozvěděl že jsou všechny ceny včetně DPH ale nikde nevidím samotný výpočet DPH a pokud dobře vím plátce DPH toto musí uvádět ze zákona. V registraci je dokonce možnost výběru registrovat se jako velkoobchodní zákazních, v tomto případě bych ale uvítal ceny uvedené i bez DPH.

To co jsem napsal je pouze pár drobností v rychlosti, pokud bychom udělali kompletní analýzu - tento e-shop by neprošel - výhrad by bylo na několikastránkový protokol.
cuba.czech
Profil *
kosmo
uff tak tomu říkám kritika... ale jen dobře

Díky moc že jsi mel tolika chuti toho tolik napsat (i když to je jen část tvých výhrad jak jsem z poslední věty vytušil :-) ), a určitě s tím něco budeme dělat.

Ještě jednou dík

cuba
Tomass
Profil *
- na stránce onas.asp : dosáhují tak špičky
- na stránce faq.asp se otázky tváří jako linky, přitom nikam nemíří
- v šedém pruhu nad vyhledáváním: s produkty od nás, je vše jednodušší - čárka tam nemá co dělat
- červený hover v menu je pomalý a to mě nějak dráždí

1,2 - bohuzel tlacitka, zpet, uvodni strana a oblíbene - je nastaveno standartne - jak standardně? Nebo to je asi jedno. Ale co ti brání v tom, abys to zrušil?
cuba.czech
Profil *
Tomass

no nebrání mi nic to zrušit, ale to prostě nejde, jejich aplikace to neumožnuje, bylo by tam hluché místo :-(

co myslíš tím hoverem?

dík

cuba
Tomass
Profil *
cuba.czech hoverem myslím bílé pozadí a oranžový text - to co se objeví při přejetí myší.

hluché místo nechápu. Nevím proč řešíš nějakou aplikaci. Máš tady vygenerovaný kód a ten můžeš editovat v notepadu a to Zpět smazat. Nebo jsem něco napochopil?
fikus
Profil *
cuba.czech
jen drobná poznámka, v levém menu se mi nelíbí, že musím najet přímo na text, abych se dostal na odkaz, určitě by bylo pro procházení pohodlnější, kdyby bylo aktivní celé tlačítko, tohle mě rozčiluje, lovit třeba krátké "Pily".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0