Autor Zpráva
freewill
Profil
Zdravim,

Udělal jsem grafický návrh webu a zajímá mě Váš názor (jak jinak). A pokud možno pište i konkrétně co je dobře a co špatně co se líbí a co ne. Neni to nijak náročny design, ale zajímalo by mě co si o něm myslíte diky moc předem.

Návrh je zde.
Tasartir
Profil
Jediná věc co mi na tom nesedí jsou ty deformovaný postavičky. Osobní názor - zkusit to bez nich, myslím že to bude lepší. Hlavička vypadá trochu jako sirotek, tak nějak moc prázdná.

Moje grafický cítění na pokročilejší úvahy nestačí, takže zbytek přenechám znalejším a nadanějším..
freewill
Profil
Tasartir

Ahoj, díky za názor, ja osobně myslel, že ty postavičky to trochu oživí uvidíme můžu to zkusit i bez nich ;-)
S hlavičkou máš asi pravdu určitě se ještě budu snažit to dořešit proto chci znát nazory i jiných lidi, každopadně díky.
shaggy
Profil
Na to, že ponúkaš aj webdizajn, tak niektoré postavičky sú veľmi zle orezané.

A hlavne - pôvodne som chcel napísať, že to vyzerá dobre, ale som zvedavý ako to nakóduješ. To, že je to vlastne stránka ponúkajúca tvorbu stránok som si všimol neskôr. Dosť nevhodný názov (lolec), tým pádom aj doména a to "logo" vo mne evokuje niečo čo súvisí so zábavou, určite nie s tvorbou stránok.
freewill
Profil
shaggy

No to ze nejde na prvni pohled poznat ze poskytujeme webdesign mi uz taky doslo zkusim s tim neco udelat, ono de taky o to ze nebudeme poskytovat jenom webdesign tech sluzeb bude vic, nazev lolec je vpravdu mozna ponekud "divna" volba pro webdesign, ale me i kamarada tvorba www stranek bavi a chtelibychom to dat i najevo ze to neni jen prace ale i zabava proto sme zvolili trosku "fun" styl, nekomu to prijde hloupe, nekdo se bude divit ja to nikomu ovsem neberu :-) Rekl bych z dulezitejsi budou vysledne vytvorene prace, zatim jsme tech prilezitosti nemeli ale snad se to zlepsi. Postavicky jsou spatne orezane to vim, pokud by se tohle nakonec realizovalo urcite bych si s tim vic pohral. Kazdopadne i tobe dekuju za nazor :-)
oogi
Profil
Ten bod 6 (pokud to teda není jen vyplnění obsahu) je fakt dobrej - co takhle zadara? :)

Špatný to není, ale působí to nevyváženě... ať už barvy nebo rozmístění.
Oleg
Profil
je to zajimave, ale ja bych uvital sytejsi barvy a NEdeformovane postavy lidi.

lolec je zajimavy nazev, kdyz ovoce se stalo popularnim tak firma lol muze byt taky v prvnich prickach

lol az ted jsem si vsiml toho loga :ú
dracek
Profil
1. Nepěkné. To staré je mnohem lepší. Sbohem banáne, Banán na tebe :-)
freewill
Profil
oogi

I zadara pokud jde o nejakou neziskovou organizaci nebo by slo o neco fakt zajimaveho ;-)


Oleg

Za kazdou cenu byt popularni jako ovoce byt nechci diky :-))) Ty postavicky se evidentne nelibi vice lidem takze pujdou pryc :))


dracek

Tak kazdemu se libi neco jineho me se stary web uz nelibi, ale kazdy clovek ma jiny nazor :)


Suma sumarum diky za reakce :)
Asterofix
Profil
K názvu

Neříkám, že Lolec není dobrý nápad, ale možná, pokud máte jěště možnost, bych popřemýšlel o něčem trochu serióznějším, obzvlášť pokud to s profesionálním webdesignem myslíte vážně, ale to samozřejmě záleží jen na vás, pokud vám to vyhovuje, tak tohle ignoruj.

K designu

Mě se to líbí, tedy s menšími výhradami :)) Jak už tady bylo zmiňováno - ty postavy bych tam nedaval, nebo alespoň ne tolik. A taky bych omezil ty smajlíky, nepůsobí to na mě moc přirozeně. Ale jinak hezký. A ještě jeden tip: kdybys ten obrazek (lolec) umístil vedle toho červeného menu, tak by se ti tím zmenšilo to prázdné místo v hlavičce. Ale to je jenom takový návrh, protže tím bys to musel celý předělat a strávil bys nad tím trochu víc času, takže jestli se ti to nelíbí tak mě prosím neposlouchej :))
freewill
Profil
Asterofix

Nazev se mozna zda neseriozni ale v dnesni dobe seriozni nazev uz taky nic neznamena bych rekl, nazev se nam libi ten se asi menit nebude. :)

Ty postavicky uz tu byly reseny jasny dam je pryc nebo je omezim to uz je jiste. Ty smajly taky promyslim ale nahodou s tim logem dat vedle menu to mozna neni az tak marny napad mozna to zkusim, jeste budu muset popremyslet nad tim aby to pak nebylo moc na ukor prostoru v navigaci a taky jeste jestli me neco nenapadne do te hlavicky dat ale je to dobrej tip diky :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0