Autor Zpráva
lukas551
Profil
http://centrumzabavy1.wz.cz
wimstr
Profil
žádný design, prakticky jsou na webu pouze funkce jiných serverů, ej to o ničem
Taps
Profil
lukas551
Je to amatersky vytvořený web
1) web bych celý vystředil
2) chybí klikací logo
3) zruš to počítadlo
4) chybí hover efekt
5) flashové hodiny jsou podle mě také zbytečný, každý se může řídit časem na svém pc
6) blbne ti diakritika na webu
7) zkus místo tabulek použít divy
8) menu můžeš udělat pomoci <li>, tím pádem by odkazy byl zarovnané vlevo a vzhled by vypadal o trošku lépe
9) zkus se naučit a používat kaskádové styly
Miloš
Profil
Budu asi nezvykle drsný, ale neubránil jsem se tomu:

Taps
Je to amatersky vytvořený web
Nesouhlasím – amatér je milovník, ctitel. Tohle je diletantsky zprzněný nesmysl.
-----------------

lukas551
— Na stránce se pořád něco hýbe – pokud bych z takové stránky rovnou neutekl, bez diskuse a bezu milosti bych pohyblivé elementy blokoval (což jako návštěvník zaplaťperun mohu a často to dělám.). Vyhoď je!

— Stránka neustále cosi přijímá od topmobile.name (informace ve statusbaru). Proč?

— Pokud jde o hodiny, Taps je příliš mírný. Hodiny na stránce (teda pokud to není stránka hodinářství a nebo pokud to není stránka, na které jsou srovnávána časová pásma; další vhodné použití mě nenapadá) jsou šit, humus a **********. Vyhoď je. Proč je tam vlastně máš? Abys ukázal, jakej 'seš hustej frajer, že umíš zkopírovat kus kódu nebo co?

— Vycentrované menu je nepřehledné. Zarovnej doleva a – jak výše uvádí Taps – použij k tomu <menu><li>…
Krom toho u odkazů silně postrádám hover.

— Počítadlo v hlavičce působí dojmem, že je tím nejdůležitějším na stránce. Osobně se domnívám, že zajímá mizivé procento návštěvníků, ale pokud ho nehodláš zcela smazat (vřele doporučuji), dej ho někam hodně, hodně dolů.

Welcome, news a Friends: v češtině něco znamená? Ne? Tak proč to tam je?
A nebo naopak – Ta slova jsou anglicky? Tak proč není anglicky zbytek stránek?
Z kůůůůůůůl emeryckých výrazů se mi vždycky zvedá kufr, uráží mě to.
Krom toho tvá čeština: Na této stránce neni nic ze serveru který by byl v mém vlastnictvý takže neporušuji zákony ČR. je docela neotřelá…

— Počasí? Properuna proč!? Vyhodit, bez milosti.

— Slovo Menu není odkaz. Proč je tedy podtržené?

— Kolik barev znáš, tolikrát jsi … Že tys dostal nové pastelky, viď?

*********
Shrnuto – stránky na mě působí dojmem zcela zbytečného webu, který je vytvořen stylem dortu pejska a kočičky – halabala na sebe naházená směs nesourodých prvků.
Str4wberry
Profil
lukas551
1) <big><small style="color: rgb(255, 255, 255);">MěstečkoSouthPark</small></big> — co myslíš, že to dělá?
2) Proč je hned na několika stránkách titulek „music 3“?
3) Blikáním a „hejblátkama“ nás neohromíš — spíše naopak.
4) Chybí klikací logo.
5) Nějak Ti blbnou diakritické znaménka — viz „MìsteèkoSouthPark“.
6) „free web templates at webtemplateszone“ — pokud Tvůj web pochází / je založen na šabloně, vyber nějakou jinou.

Hodnocení: 0,25/10
Kdybych uděloval cenu za „parodii na web“, dám ji Tobě. Tudy cesta nevede, začni znovu na Jak psát web.
lukas551
Profil
no tak jasný ale já nejsem žádný profesionál a z jazyka html umym jen zaklady a to asi jen : <br><u><b><i><a href> ale ucim se .je to amaterskej web ja vim ale ja ho nedelal kvuli vzhledu ale kvuli videum tak sem se zas tak moc nesnazil.
VLadas
Profil
Koukám okolo, abych se inspiroval, ale i když jsem byl dost kritizován, zůstanu u svého.
Str4wberry
Profil
lukas551
„z jazyka html umym jen zaklady a to asi jen : <br><u><b><i><a href>“
Tak proč máš celý web v tabulce, používáš divy, font atd. Radši tvoř s méně tagy, ale pořádně. Bezmyšlenkovité „plivání“ kódu pravděpodobně nikam nepovede.
amon
Profil *
Je to amatersky vytvořený web -- ne . to neni web! to je par veci nahadzanich "bez ladu a skladu" (hoci jak) na sebe a dano na web...
lukas551
Profil
njn uz mam novej design
Miloš
Profil
Nikdy nepodtrhávej to, co není odkaz!
— Návštěvy – pochybuju, že někoho zajímají; a v každém případě se tam takhle vůbec nehodí.
— NEWS??? Zase ta děsně kůůůůůůl emeryčtina? Neumíš česky?

A „kód“? to by snad i čuňato tolik nedoprasilo:
<div id="colOne">
   <span style="text-decoration: underline; font-weight: bold; background-color: rgb(153, 153, 153);"></span>
   <big style="color: rgb(0, 0, 0);">
      <span style="text-decoration: underline; font-weight: bold;">INFO:</span>
   </big><br />


Přečti si, prosím, něco o sémantice: http://www.semantika.name/
Str4wberry
Profil
lukas551
„uz mam novej design“
Nechtěl jsi napsat — novou šablonu?

___
Prosím používejte diakritiku…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0