« 1 2 »
Autor Zpráva
RuleZZZ
Profil
http://highlevel.wz.cz/ - Prosím o zhodnocení téhle amatérské věci.. :)


A všimněte si prosím pravidla 2 a)

2) Pro ty, kdo přispívají:

a) berte v potaz, že stránky ke zhodnocení vkládají do diskuze především začátečníci – buďte proto shovívaví a trpěliví a vyvarujte se především hodnocení typu „no to je příšernost!“, „v tabulkách píše web jen ignorant!“ apod.

:D
RuleZZZ
Profil
jak tady tak čtu názory na ostatní stránky, skoro se bojim.. :D
hmmm
Profil *
RuleZZZ
neboj sa,sú tu aj ľudia ktorí niesú taký drsný na začiatočníkov
yFang
Profil
RuleZZZ

1) Tou stránkou typu vstupte porušuješ podmínky wz
2) Menu nech na všech stránkách, je otravné pořád klikat na zpět na hlavní stranu
3) V galerii použij zmenšeniny - to znamená, že si vytvoříš dva obrázky - jeden menší, jeden větší
4) Jak s vaším klanem souvisí "Stahovač videí z YouTube" ?
RuleZZZ
Profil
yFang 4) nijak :), ale zajímavý je, že se mě na to ptalo už víc lidí.. asi to sundám.. :)

1) jak to?
yFang
Profil
RuleZZZ

Z WZ:
V případě, že si přejete mít na svých stránkách pouze jeden námi vkládaný reklamní banner, je podmínkou, aby byl umístěn na úvodní stránce nahoře. Pokud nepoužíváte rámečky (tzv. frames), stačí v administrátorském rozhraní nastavit "Nahoře - na jedné stránce". A opět jej lze přesně umístit pomocí značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->. Úvodní stránkou je myšlena nejnavštěvovanější stránka Vašeho webu, tedy zpravidla index.html, index.htm, index.php nebo index.php3. Stránky které kromě banneru nemají žádný další obsah a slouží pouze jako vstupní stránky (obsahují víceméně pouze: "Vstupte", "Pokračujte zde", atp.), nejsou úvodní stránkou.

viz http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
yFang
Profil
Jo a eště
5) Nechal bych stejnou barvu navštívených i nenavštívených odkazů v menu
RuleZZZ
Profil
Stahovač v háji.. Ještě to teda pořesim s tim indexem..
RuleZZZ
Profil
Reklama - hotovo.. - skoro mi přijde, že s tou hnusnou reklamou, je to teď hezčí... :)
Barva odkazů - hotovo...
RuleZZZ
Profil
jako klidně řekněte, že to je hnusný, ale přidejte názor, jak to změnit... :)

a zčíhněte mi trochu i kód..prosím..
yFang
Profil
RuleZZZ
a zčíhněte mi trochu i kód..prosím..
1) u dvou obrázků ti chybí alt
2) a pak na českym validátoru (validator.webylon.info) ti to kazí reklama (NET zápis)
RuleZZZ
Profil
http://validator.webylon.info/ - myslíš tohle...? tam už jsem to dělal, ale je to dýl, takže už to asi správně nebude...

s tou reklamou už nic neudělám.. to je ale více-méně fuk...

obrázky - vyřešeno...
RuleZZZ
Profil
ehm... nechci vypadat, jako že naléhám, ale to je tu jenom yFang?
shaggy
Profil
OK, úvodnú stránku nemám rád na žiadnom webe (je to totálna hovadina), ale táto je aspoň pozeratelná. Si asi prvý človek, ktorý tam má animovaný gif, ktorý nepôsobí ako keby tam bol omylom (zapadá do tej stránky). Nechápem prečo tam pcháš Loose change na stiahnutie, aj keď je to free, nemá to čo hľadať na klanovom webe.
Absencia menu na stránkach je veľké mínus. Prečo sa po kliknutí "Úvod" v menu dostanem na tú vstupnú stránku, čo je absolútne zbytočné. Dorob to, potom ťa môžeme hodnotiť. Kým neurobíš to menu, nič viac nenapíšem.
RuleZZZ
Profil
OK.. zejtra se do toho pustim.. ale mám dotaz.. jak mám udělat menu bez tabulek a rámů...? zní to asi blbě, ale já to ještě nevyřešil, ani nikde nenašel..

stačil by mi jenom kousek kódu, nebo odkaz na stránku.. spíš ten kód.. nechci být nějak na obtíž, i když to tak vypadá.. :)
RuleZZZ
Profil
Našel jsem v jednom programu horizontální menu, ale to je hnusný... http://highlevel.wz.cz/cs2.html

je to jenom ukázka, takže nemusí úplně fungovat, jelikož jsem ten kód moc nestudoval...
RuleZZZ
Profil
Potřeboval bych názor na to menu... jestli se zdá hnusný jenom mě, nebo jestli to tak je opravdu...

Jo a pokud bych udělal klikací to logo, mělo by bejt odkazovaný na index, nebo na tu hlavní stranu?
yFang
Profil
RuleZZZ
Jo a pokud bych udělal klikací to logo, mělo by bejt odkazovaný na index, nebo na tu hlavní stranu?
Já bych tu stránku "Vstupte" úplně vypustil, je to jen zbytečná komplikace pro návštěvníky. A pak dáš odkaz na hlavní stranu, která bude index. ;)
RuleZZZ
Profil
a v čem je to komplikace? nebo já to klidně zrušim, ale kam mám dát to logo? :D to je nejhezčí z těch stránek...

A jak vypadá to horizontální menu, nebo jak ho vylepšit...?
RuleZZZ
Profil
Dobře, klidně mi napište i že je to hnusný, ale napište aspoň něco! Z 20-ti příspěvků jich mám 13 já!
RuleZZZ
Profil
Proč se tomu vlastně říká diskuse? :D

shaggy - menu je hotový a ty furt nic nepíšeš.. potřebuju prosím vědět, jestli to nevypadá blbě a jestli to můžu dát všude...
shaggy
Profil
Menu nie je hotové. Na pôvodnej stránke nie je žiadna zmena a na tej - cs2.html - to menu nefunguje, takže nemám čo hodnotiť (ale farebne sa mi to nepáči).
Dorob menu, potom môžem niečo napísať.
RuleZZZ
Profil
Hurá!! Díky, to jsem potřeboval vědět...
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
1) Ta „vstupní“ stránka je zbytečná a navíc je afaik proti pravidlům webu-zdarma.
2) Už jenom ty „hejblátka“ mi navodí dojem, že autor takového webu je mimořádný amatér.


3) Na dílčích stranách chybí menu — možná Ti pomůže skládání stránek z kousků
4) Je nutné okopírovat tolik textů?
5) Kód je bída.
6) Nějaké zásady webové typografie atp. nechám raději plavat.

Hodnocení: 2,5/10

____________
PS: Skóre 0:4 — myslel jsem, že se hrají dvě mapy za dvě strany do dvanácti. Tedy např. Skóre 0:48.
RuleZZZ
Profil
:D

1) Neni.. Jenom, kdybych na ní měl jejich reklamu a to už nemám...
2) Ta zeměkoule může být poněkud nevkusná, ale to druhý má svůj význam...
3) Už se k tomu chystám...
4) Mno, ne... :( stydím se, ale aspoň jsem uvedl zdroj...
5) Souhlas, ale ten neni vidět... aspoň na první pohled... :)
6) Typografie? Co to je? :) Ne, sranda... Budu jí muset prostudovat... to je fakt...

Hodnocení: TOLIK? :D

Ps: resp.: do 15... to je jedno - 0:4 je score na mapy... pomalu se dostávám i do CS:S, takže pak to budu možná i mít možnast opsat ze screenů... :)
Str4wberry
Profil
RuleZZZ
1) Ano není, ale zbytečná je :)
3) Kdybys neuvedl zdroj, napsal bych něco takového:
—Je nutné ukrást tolik textů?

ad Hodnocení
Zdá se mi, že tato stránka není předělaná šablona, jak u klanových webů často vídám. Proto tolik.
RuleZZZ
Profil
ee.. šablony jsou fuj.. to ja nee...
Icepoint
Profil
heh... mizi menu ... kliknu na profily hracu a najednou menu fuc ...
RuleZZZ
Profil
to je jenom zkušební menu, abych věděl názor ostatních... pokud oba mluvíme o tom horizontálním... ještě není součástá stránek...
RuleZZZ
Profil
Searching files...

Loading files...

Processing files...

Saving files...

Menu's completed.


Takže shaggy už můžeš...
Neni zcela funkční, ale to jsem zjistil až teď.. a protože je nějaká špatná komunikace se serverem webzdarma, tak na to teď seru... zejtra jdu do školy, tak musim jít spát... :)

To ovšem nebrání tobě v popisu špatných vlastností stránek... :D
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0