Autor Zpráva
FRIAN
Profil *
Prosím o zhodnocení grafického návrhu.

odkaz
Icepoint
Profil
ůvod ??? od kdy se píše nad u kroužek v prvním písmenu slova ???
zajímalo by mě, jestli použité písmo bude na všech systémech stejné ... vypadá dost nestandardně a navíc je pochybně čitelné (např. e vypadá jako o)
jinak na webdesignerské porfolio to vypadá dost jednodušše, na něm bys měl ukázat, co vlastně dokážeš
Mistr
Profil
FRIAN
Jen doplním předchozí hodnocení, s nímž souhlasím: Položky navigace bych v rámci onoho tmavého pruhu horizontálně vycentroval.
shaggy
Profil
Určite si šikovnejší ako väčšina webdizajnérov, čo naozaj ponúka svoje služby... ale neviem či by si aj ty mal začať pracovať v tomto "odbore". Skús urobiť pár stránok - pre známych, zadarmo - aby si mal čo prezentovať, pretože odkazovať na práce, ktoré si robil pre samého seba... to mi nepríde moc vhodné.

A technická poznámka - použité technológie "Adobe Photoshop CS3" - nemám pocit, že by to bola technológia, je to program. Pre ľudí, ktorí sa trošku vyznajú to môže pôsobiť nedôveryhodne (ak človek nevie aké technológie používa, je možné že nevie ani iné veci).
Strajk
Profil
Podle mě trošku moc přemodralé, písmo bych dal klasické asi jemný Arial ze tmavších odstínů šedé. Ono ani ta zelená na tom obrázku nevypadá špatně tak ji můžeš zakomponovat přimo do webu...
FRIAN
Profil *
Díky pánové !

Párek komentaru:
Icepoint: celkem souhlasím, nesouhlasím s tím, že bych na portfoliu mel ukazat vic, vic budou ukazovat reference, jestli nejake vic je :D.
Mistr: ještě o tom vycentrovanim popremejslim ;o).
shaggy: :D to sem jenom naozaj vyplnil, narychlo a navic to bude me prvni portfolio, takze si budu muset ty popisky pod referencema apod. okoukat ;o).
Strajk: vyzkouším a uvidím ;o).
Mistr
Profil
FRIAN
nesouhlasím s tím, že bych na portfoliu mel ukazat vic, vic budou ukazovat reference
Aby se pak ale na ně zákazník podíval? Myslíš, že bude zákazník očekávat, že majitel firmy, který jezdí v Trabantu, má továrnu vyrábějící Mercedesy?
FRIAN
Profil *
Mistr
Ano Mistre fylozofe, ale kdyz jsou hned na úvodní stránce dvě reference, potencionální zákazník na ně pro informaci klikne - můj názor.

A jinak, máš něco konkrétního, co tomu chybí?
Mistr
Profil
FRIAN
fylozofe
Jejda... :-)

máš něco konkrétního, co tomu chybí
Čemu má co chybět? Referencím? Webu?
FRIAN
Profil *
Tak tedy dobrá, teď to jdu kódovat a potom to sem zase hodím ;o). Mějte se.
tajny spion
Profil
FRIAN
Mě se to velice líbí... řeknu na to jediné: V jednoduchosti je síla!

PS: To písmo fakt změň...
tajny spion
Profil
FRIAN
Ještě dodatek: (c) 2007 se opravdu nepíše... vypiš [b]Copyright © (rok_vzniku) - (aktuální_rok) (tvůj_nick)
Railbot
Profil
tajny spion
opyright © se taky opravdu nepíše. Co to má za smysl 2x copyright?
habendorf
Profil
Co to má za smysl 2x copyright?

Asi stejný jako 1x copyright :o)
Railbot
Profil
habendorf
Trefa :)
FRIAN
Profil *
Tajny spion: dík za pochvalu, ale bohužel s tim copywritingem s tebou souhlasit nebudu a to ze dvou důvodů:

1) jsem čech své pověsti věrný a nemyslím si že když tam napíšu anglicky copyright, že je to o něco lepší/modernější, prostě to tam zůstane (c) 2007 FRIAN ;o).
2) někde sem četl, že stejně české zákony copywriting neznají, takže je to jen symbolické - nevím co je na tom pravdy...

Tot zatí vše.
habendorf
Profil
FRIAN

Copywriting a copyright je něco zcela odlišného. Možná že česky zní write a right podobně, ale věř tomu, že význam se liší :o)
Mistr
Profil
tajny spion
vypiš [b]Copyright © (rok_vzniku) - (aktuální_rok) (tvůj_nick)
Proč by tam musel být uveden ten aktuální rok?
FRIAN
Profil *
habendorf: tak to dík, že jsi mě upozornil, jeste bych z toho pak nekde mel nejakej weletrapas :D

Mistr: možná jen pro informaci...
FRIAN
Profil *
Ahoj, není to moc dlouho, co jsem zde zveřejnil grafický návrh, který jsem dneškem převedl do kódu.
Zatím jsem nakódoval jen index - nefungující odkazy, bez náhledu referencí apod.
Byly provedeny myslím, že nepatrné změny - fonty a podobné detaily.

Prosím tedy o Vaší kritiku. - ODKAZ
FRIAN
Profil *
ještě jednou prosím o kritiku...
chil_cz
Profil *
pekne, ale cele odsadit aspon o 200px z vrchu a hodit tam neaky poradny pic, protoze tam inac nic co by neak vic upoutalo neni ;) stejne tak i do uvodniho textu, neakou treba fotku mesice dat do prave tretiny vedle textu ;) a jestli to bude hodne fotogalerie taks to mohl klidne udelat sirsi, at se vleze vic fotek vedle sebe a ne porad pod sebe jak vsude ;) at se dari ja chil! :)
FRIAN
Profil *
chil_cz: tak jo, díky ;o))

jeste nekdo... ?
Kentaur
Profil
FRIAN
Doporučím ti změnit zvýraznění patičky - zkus jí třeba víc odsadit a dát tomu jinou barvu textu(nikoliv pozadí)/použít border.
Nadpisy bych ROZHODNĚ nedělal kurzivou (spíš tučně nebo jiným písmem).
Informace u referencí bys měl naopak psát písmem normálním.
chil_cz
Profil *
chil_cz: tak jo, díky ;o))

hehe, dobra odpoved, de videt ze si z toho neco beres :) toz at se ti dari i nadale delat nevyrazne weby ;) ja chil!:)
FRIAN
Profil *
:D
Dranel
Profil
Někde je založené vlákno Copyright - bylo by dobrý si to přečíst :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0