Autor Zpráva
Akira
Profil *
Prosil bych o zhodnocení grafiky stránek truhlářství na www.tpolcar.cz/new/. V posledních dnech váhám, jestli bych to neměl celé předělat, tak budu rád za každý názor. Díky
Casero
Profil
Akira
Myslím, že je to jedna z povedenějších grafik. Určitě bych nepředělával. A jestli jen nevíš, co s časem, tak bych se změřil na funkčnost (neříkám, že je špatná, ale vždy se da zlepšit). ;)
Tomáš Smetka
Profil
Mě se to vcelku líbí.
Mohu se zeptat v cem tvoris grafiku?
Akira
Profil *
Myslím, že je to jedna z povedenějších grafik. Určitě bych nepředělával. A jestli jen nevíš, co s časem, tak bych se změřil na funkčnost (neříkám, že je špatná, ale vždy se da zlepšit). ;)

Jasně, stránky jsou hotové tak z 50%. Jen jsem váhal s tou grafikou, jestli má cenu pokračovat. Díky za odpověď.

Mě se to vcelku líbí.
Mohu se zeptat v cem tvoris grafiku?


Základní návrh jsem udělal ve photoshopu, ale poměrně často dělám ještě drobné úpravy při psaní - ty pak dělám v Gimpu.
Měsíček
Profil
Reaguji na Akira :

1.) Hlavička vypadá přeplácaně = trochu ty obrázky zmenši
2.) Nelíbí se mi ten hover u menu (gradient) nehodí se k tomu
3.) Jak to, že v úvodu chybí patička ??
4.) Odkazy v pravé navigaci nepodtrhávej a přidej jim hezčí hover
5.) Neexistuje stránka "Kontakt" ?
6.) Jako id="" dát řádek1,řádek2,řádek3 není ideál
7.) Proč mají obrázky prázdný alt ?
8.) Mohl by jsi se podívat na tohle :
http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.tpolcar.cz%2Fnew%2Ft ruhlarstvi%2Findex.html
9.) <link rel="shortcut icon" href="#" type="image/x-icon" /> zajímavé opravdu zajímavé ..
10.) Proč někdy používáš "" a někdy '' ??
11.) <!--DODELAT--> opravdu tohle potřebuješ ?? Jestli máš sklerózu tak promiň ..
12.) Jen tak pro úhlednost proč to máš takhle : meta, meta, meta, meta, link, link, meta ? Linky snad nakonec ne ?, ale to už není tak důležité.
Akira
Profil *
Měsíček:

Máš samozřejmě pravdu ve všech bodech. Stránky nejsou ještě vůbec hotové. Šlo mi jen o ten vzhled. Taky se mi pořád trochu nezdají ty fotky v hlavičce. Zkusím je podle tvojí rady zmenšit. Díky
shaggy
Profil
Vzhľad je dobrý, len tým "záložkám" v menu daj trošku jemnejšie hrany, zapni si pri nich anti-alias, nech nie sú tak okúsané.
A daj si pri dorábaní stránky pozor, po kliknutí na "Galerie" mi zmizne z menu Cenník.
Akira
Profil *
Shaggy:

jj...s těma záložkama jsem měl problémy. Musel jsem pak ještě v gimpu ty rohy pixel po pixelu vykreslovat a stejně nestojí výsledek za nic. Zkusím ten anti-alias ;)
Tomáš Smetka
Profil
ta hlavicka je dost "zubata", chtelo by to trochu zjemnit.
Měsíček
Profil
Reaguji na Tomáš Smetka :

Zkusím ten anti-alias ;)

snad už na tom pracuje :-))
chil_cz
Profil *
dobre, akorat by to chtelo aspon neaky naznak loga at de videt z kama de stranka kam ;) at se dari ja chil! :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0