Autor Zpráva
deu
Profil *
Ohodnoťte prosím můj web: http://www.centrum-security.tym.cz
Mistr
Profil
MMM
chil_cz
Profil
hm to su zvedavy esi to tu admin necha, stranku a nalomovani cizich systemu a narusovani soukromi ...
Mistr
Profil
chil_cz
Již jsem je na to upozornil.
chil_cz
Profil
Již jsem je na to upozornil.

jo ja sem moc hulil a su moc pomaly estes tu nebyl kdyz sem tu dosel ;) pekne rano ja chil! :)
deu
Profil *
Na ic.cz mi stranku neustale kontroluji administratori .. a to co se jim nelibilo sem uz odstranil..takze myslim ze to tu admin necha..
Miloš
Profil
deu
Proč mícháš češtinu a angličtinu?
— Jsi tím víc kůůůůůůl nebo in?
— Stydíš se za mařský jazyk?
— Ještě nějaký rozumný důvod?

Nejsem sice posedlý validitou za každou cenu, ale co je moc, to je moc.
Kolikrát tam máš HTML? A kolikrát style? Mám obavu, že do tolika ani neumím počítat (1 2 3 moc).

On taky přilinkovaný main.css o 6 řádcích…

Kde máš nadefinované třeba písmo? Ty patkové blechy se vážně nedají číst.
Zkus si připsat třeba body {font-family: "DejaVu Sans", Verdana, sans-serif;} a hned uvidíš, o čem mluvím.
deu
Profil *
Style je tam vickrat protoze je web generovany php skriptem a zdalo se mi jednoduzsi tam napsat to style vickrat. S tou anglictinou, myslim ze je nemicham nejak moc vetsina z uvedenych slov se "normalne" pouziva, pokud myslite nadpis Hacking & ******** tak to je opravdu jen proto aby to bylo kůůůůůl. Validatory sice moc neuznavam, ale priznavam ze je tam dost chyb. Opravim...
deu
Profil *
Podle validatoru jsem ty chyby opravil.
Miloš
Profil
deu
dalo se mi jednoduzsi tam napsat to style vickrat
což je samozřejmě čuňačina.
Když už máš styl ve <style>, smí být v sekci <head>, ale nesmí být v sekci <body>.
A to už ani nemluvím o tom, kolikrát tam to <body> máš. Tato značka smí být v kódu maximálně <body>jednou</body>.
imploder
Profil
Mistr
MMM
chil_cz
hm to su zvedavy esi to tu admin necha, stranku a nalomovani cizich systemu a narusovani soukromi ...
To myslíte vážně? Už na úvodní stránce je, že web k nalamování cizích systémů ani narušování soukromí nenabádá a taky to nedělá. Jediná věc, co s tím má co dělat, je falešný správce úloh. A to ostatní - převod textu do hexadecimálního kódu je hrdelní zločin, to grafické prostředí pro windows určitě člověku ve skutečnosti nalomí systém a naruší mu soukromí a všechny ty céčka a asemblery bych zakázal!
Miloš
Profil
imploder
Přes rok staré vlákno. deu, který ho založil, není registrovaný, takže mu nepřijde e-mailem odpověď. Myslíš, že celou tu dobu sleduje toto vlákno, jestli náhodou někdo nepřispěl?
Mezerník
Profil *
A přidal bych nějaké logo nahoru

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0