Autor Zpráva
drasha
Profil
No, před pár dny jsem udělal web, czewe, prozatím tam mám volných 100zakázek(zadarmo). Jestli ma nekdo (vážný) zájem, tak si může objednat. Jinak tam není moc článků, protože nemám moc času napsaní, ale prozatim jsem tam šoupnul pár lehkých návodů(příkladů) ...potom tam přidám i ty těžší (e-shopy apod. ) ... protože s těmi lehkými se stejně neuplatním, jelikož všechno je zde dokonale vysvětleno :)
Tak, napište názor :)
Nox
Profil
www.czewe.net
fandaa
Profil
drasha
Na stránkách píšeš o použitelnosti atd. a přitom sám máš vlevo vedle obsahu andělíčka. ;)
Jinak se mi to líbí vcelku.. :)

EDIT: Ten andělíček docela odvádí od textu o té použitelnosti. Když to čtu tak zjistím, že vlastně nečtu, ale dívám se na andělíčka. :P
drasha
Profil
za par minut ho upravím... :D
Big-Dejf
Profil *
"Když se podívu na firmy, které dělají špatné webové stránky a ještě za to berou peníze, tak mám pocit, že je to něco jako podvod."

-Máš tam chybu. :-)
-No to je hezký, ale když se podívám na tvůj web, kde si neumíš ani sám po sobě přečíst text, a zabýváš se "děláním webů" (ne webdesignu ale "děláním" :-D), tak mám pocit že si ze mě děláš srandu.
drasha
Profil
sorry, nejsem spisovnej pražáček...a pokud sis nevšimnul, tak je to zadarmo...a čeština je mě uplně u někde...ale možná to pro ty spisovný lidi vyladím...ale nechápu rozdíl mezi děláním webů a programováním webu...v každým případě něco vytvoříš...
drasha
Profil
hm, ale tak dík všem co mi psali :)
REDESIGNED
Nox
Profil
drasha
nemachruj, že umíš anglicky, stejně tam máš blbej čas;)

Prvních 100 zakázek udělám zadarmo, využijte přiležitost .
To máš na celý život zadarmo;) Trhu taky moc neprospěješ...a sobě taky ne...
Měsíček
Profil
Nox : třeba je rychlej ;)
Big-Dejf
Profil *
Chlapče, nebudu to tu rozebírat. :-) Shrnu to.

<div class="pro_drasha">
Když ti je čeština "uplně u někde" tak si uvědom jaku řečí mluvíš. :-). Kdybys neuměl česky tak tady nenapíšeš ani čárku.
To že píšeš web zadarmo, je dobře, já ti to neberu, ale uvědom si že děláš vizitku sám sobě. :-) né mě.
Podrážíš si nohy,
</div>
drasha
Profil
# hele, na ten web mi přišlo už hodně kritiky, a já ho udělám new, protože sem tam měl jednu chybu(ne v textu), která mi celkem vadí. A to je celkové rozložení stránky...takže za pár dní tam dám nový design.
Nox
Dík, udělám jen 10 nebo i míň :)
Měsíček
Moc ne... :D
Big-Dejf
Hm...ja nemysel češtinu jako normální. Ale prostě psát "totálně" spisovně, to mi nejde no. Ale myslím že to až tolik nevadí. Ale dobrý, dík za poučení :)

hezké Vánoce a šťastný Nový rok všem

p.s. až udělám ten new web, tak vám ho tu předhodím :) už se snad bude líbit všem(skusím upravit všechnu kritkiku, co jsem dostal)
Dranel
Profil
drasha
Když předěláváš design, nech tam ten starý až do momentu uploadu nového. Neztratíš tak polovinu návštěvníků.
drasha
Profil
njn, vraceno zpět :)
drasha
Profil
takže včera jsem to tam už předělal ... klidně poslechnu další kritiku... :)
shaggy
Profil
Nádhera...
Animace - jako dekorace jsou pěkné, ale musíte je umět použít na správném místě
a aj tak si tam vopchal dve nevkusné gif animácie (ten stromček a ten veniec).

Prečo máš v objednávke klikací mail a v kontaktoch nie?

K tomu cenníku - extra za 2000Kč asi moc extra nebude, ale to nie je môj problém... zaujímalo by ma, podľa čoho určuješ kvalitu SEO? SEO: nízká, střední, vysoká... ja poznám len dobre urobené SEO, alebo zle urobené SEO (čiže žiadne). Nič medzi.
drasha
Profil
nízké - SE optimalizovaný kód (ne všechen) - dejme tomu ŠPATNÉ SEO, ale ne žádné
střední - SE optimalizovaný kód (všechen) - dobré SEO
vysoké - SE optimalizovane stránky - hodně dobré SEO
a za ten maly postřeh s tim emailem dík
shaggy
Profil
ŠPATNÉ SEO, ale ne žádné
to je ako čiastočne valídna stránka ;-)
drasha
Profil
dejme tomu že stránka nebude uplně validní, ale bude na ní méně než 20chyb :)
p.s. už sem smazal ten věnec a upravil kontakty ... ten stromek tam nechám aby aspoň něco připomínalo Vánoce :)
shaggy
Profil
ale bude na ní méně než 20chyb
200 alebo 20 chýb - na tom nezáleží, stále tam budú chyby, tým pádom nebude valídna...
drasha
Profil
Nj, máš pravdu ... upravil sem to...ted uz, kdyz na to najedes tak tam je "Není validní - méně než 20chyb" .
Ale řeknu ti to tak...když píšu stránky, tak jsou většinou validní, a když nejsou, tak je mám tendenci opravovat ... takže ať tak nebo tak, stránky budou validní :)
p.s. - obyč. uživatel vidí všechno uplně jinak než programator :)
shaggy
Profil
Ale ja nehovorím o validite!
Narážal som na tú tvoju ponuku SEO - tam je jedno či ide o obyčajného užívateľa, alebo "programátora" (kodera), SEO sa nerobí pre nich, ale pre vyhľadávacie nástroje. Iba som použil prirovnanie k validite - je jedno či budeš mať 5 alebo 500 chýb, stránka nebude valídna (teraz nechcem diskutovať o tom či je to potrebné alebo nie) a preto mi príde divné písať napr. "stredné SEO" - buď ponúkaš SEO k tomu balíku, alebo nie.
drasha
Profil
zítra bude uplně jiný typ ceníku, možná dnes
Měsíček
Profil
jééééje ..
Joker
Profil
drasha
reakce na debatu o validátoru odsud: oficiální validátor a Chamurappiho validátor jednoduše někdy vrací rozdílné výsledky.
Na téma zda má pravdu oficiální validátor (že to je správně) anebo Chamurappiho validátor (že to je chyba) se tu vedly rozsáhlé debaty a nepanuje na to jednotný názor.

Mimochodem můj komentář k tomu: nezapomínejte, že validátor (a to i ten oficiální) není nějaká autorita rozhodující o správnosti webu, ale orientační nástroj pro tvůrce webu.
mantisa
Profil
Joker

Jak nepanuje jednotný názor? Je evidentní, že pravdu má český validátor. To je bez debat.
Měsíček
Profil
Ano, pravdu má český validátor, oba jsou defacto stejné, jediná věc je odlišná a to kontrola MIME typu, co to znamená určitě víte a taky víte co to znamená pro váš web.
habendorf
Profil
Měsíček
oba jsou defacto stejné, jediná věc je odlišná a to kontrola MIME typu

Jediná věc?
http://validator.webylon.info/docs/differences.html
Měsíček
Profil
1 hlavní .. to ostatní nestojí za řeč :o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0