« 1 2 »
Autor Zpráva
janavk
Profil
Takže děkuji všem deseti autorům návrhů a pojďte se na ně podívat a připomínkovat:

http://www.jakpodnikat.cz/novy-design-navrhy.php
Railbot
Profil
A fakt je nutné kvůli každé události zakládat nové vlákno? :-/
Měsíček
Profil
První je naprosto parádní, nemá konkurenci :-)
Railbot
Profil
Musím souhlasit s Měsíčkem. V té soutěži konkurenci nemá, ale perfektní není. Jednooký mezi slepými. Ještě by snad šel návrh od Josefa Linhy. Zbytek je tragikomedie.
janavk
Profil
Railbot Omlouvám se, jednak čekám, že bude hodně příspěvků, a jednak mám dojem, že tenhle systém už nedává dopředu vlákno, na kterém je nová odpověď. Už nebudu žádné nové zakládat pro tohle.
Nox
Profil
Souhlasím - 1. (upravil bych kontrast na žlutých plochách)

A ze zbývajících potom do pořadí: 7. ,10. (10. je trochu graficky moc, ale...)
free.will
Profil *
taky to vidim na navrh c. 1 :)
miniJOHN
Profil
Mě se líbí 9, ale i 10 není špatná, jenom se nehodí pro tento druh webu.
mareklevak
Profil
Dakujem za pozitivne ohlasy. Fakt ta zlta trosku krici ked sa tak na to pozeram, to by nebol problem upravit :). Ak mam pravdu povedat, vobec som necakal az take fajn ohlasy :)
vertigo4
Profil
mareklevak
opravdu pěkný, decentní design... hodí se k tomuto druhu webu
Timy
Profil
Mně se líbí jednička a trojka.
Aldred
Profil
Jednoznacne navrh c.1
Pro web se hodi nejvice a rozhodne bych netvrdil Railbotovo: Jednooký mezi slepými. .
jL
Profil *
Taky se přidám. Návrh od Martina Levaka se mi libi (kdyz nepocitam ten svuj - 3ku), i kdyz posledni dobou nemam rad menu a jednotlive texty v ruznych boxech... Dvojka je také pěkná, ale pro tento web se nehodí a o ostatních nemluvím :-)
Jinak vsem diky za „hlasy“ jestli se tomu dá tak rikat.
mantisa
Profil
nechtěl jsem se zapojovat do diskuse, ale trochu si rýpnu (možná i přihřeji polívčičku)...

Škoda, že se hodnotí pouze grafika, přeci jenom se jedná o web, kam lidé chodí hledat informace. Proto si myslím, že je také důležité klást důraz na to, jestli se text dobře a pohodlně čte (ne každý dobře vidí).
tiso
Profil
moje poradie: 7, 1, 9
Ďalej: 2 - dobrá hlavička, 10 - skôr pre osobnú prezentáciu právnika
l007
Profil
janavk
u mě vede 1,7 a 10
Romanticka
Profil
hmm... tak ja svuj design nestihl vytvořit, ale co se da delat. Me se libi 1. ale to pismo se spatne cte. 3. je asi nejcitelnejsi, ale trochu mi prijdou ty prcky zvlastni. A zbytek komentovat nebudu.
Cifro
Profil
Prvý design má rovnaké horizontálne a ľavé menu. Hm... dvojitý obsah?
Railbot
Profil
Cifro
Ilustrační text ti asi nic neříká.
Cifro
Profil
Railbot

asi ne :-D Lorem ipsum dolor sit amet....

Ok berem. Moja chyba. Len aby to neostalo pri kodovani takto. Keď ovšem vyhraje tento návrh.
jL
Profil *
Railbot
To není ilustrační text
Cifro napsal správnou připomínku, protože mít stejné odkazy ve svislém a vodorovném menu není dobré, akorát to člověka mate, kam že to má vlastně kliknout.
Manq
Profil
jL
Je to pouze grafický návrh. Myslíš, že právě tam je text v menu důležitý?
Railbot
Profil
jL
To se už stává, že v grafickém návrhu jsou napsané nesmysly. Je pravda, že by se textová výplň měla rovnat realitě (žádné opakování, různě dlouhé texty i titulky...) Ale proboha proč to někdo v této amatérské soutěži řeší, že je tam menu 2x? Potom tam bude nejspíš určitě něco jiného.
jL
Profil *
Manq
Já to beru tak, že grafický návrh = zpracovaná stránka :-) Samozřejmě ale, že se to dá kdykoli změnit...
Manq
Profil
jL
Ano, přesně tak - dá se to kdykoliv změnit.
Zpracovaná stránka není grafický návrh. Do grafického návrhu se plácají dummy texty apod.
jL
Profil *
Manq
Ano dá, ale problém není v tom, že se to dá kdykoli změnit. Problém je v obsahu. Protože jakmile se odebere kus textu, v horším případě celou část návrhu, už se to nemusí tolik líbit. A je asi dost velký rozdíl, když by web obsahoval málo textu a v návrhu by ho bylo mnohem více, grafický návrh se vyplní textem snadno, ale skutečnost je jiná. Ale dost už s tím, nechci to tu „zaspamovat“ .-)
Menyhart
Profil *
Pre mňa osobne návrh č.1..Sorry stano
Eva - host
Profil *
Můj názor je sice laický, ale osobně bysem volila 7ku. Nejlepší kombinace krásy a čitelnosti.

— Moderátor: dobře. —
Kentaur
Profil
První návrh je také dle mého názoru nejvhodnější. Dále by bych mi příjde docela dobrý také návrh devátý.
sTeeVe
Profil
Takže podle mě je použitelný 1. návrh.
Desítka je graficky poměrně zdařilá, ale nehodí se k tématu webu.

Představuji si, že bych si raději četl web graficky odlehčený, s dobrým kontrastem textu a aby mě nic při čtení nerušilo a snadno jsem našel navigaci. K tomu má asi nejblíže první návrh, i když, jak už bylo řečeno bych zapracoval na obsahovém bloku (celkově - zvětšit a ztmavit písmo například)
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0