Autor Zpráva
peta
Profil
co si myslite o www.rebelove.cz ?
Mne se tam velice libi menu, jak maji resene. Velmi napadite.
Měsíček
Profil
Mě ne, žádný hover, člověk ani neví na co kliká.
Miloš
Profil
peta
jak maji
Takže nemáš ty – četl jsi pravidla? b) vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory – uvědomte si, že by se třeba autorovi stránek nemuselo líbit, že za něj dáváte jeho práci k hodnocení
Měsíček
Profil
Miloši a co toto, to bylo taky se svolením autora? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=65113&foru m=17&page=-1
Str4wberry
Profil
Odpovídám Měsíčkovi:
„Miloši a co toto, to bylo taky se svolením autora?“
Uvědom si, že to bylo v jiné sekci.


Ptám se pety:
„Mne se tam velice libi menu, jak maji resene.“
Takže – je to Tvůj výtvor?
Měsíček
Profil
Uvědom si, že to bylo v jiné sekci. já vím, ale vyjde to autorovi nastejnou :)) poučení pro petu příště to dej do jiné sekce a nebudeš za to kárán :))
Miloš
Profil
Měsíček
Jak již napsal Str4wberry, odkazoval jsem tu stránku v jiné sekci, to zaprvé. Zadruhé – nedával jsem ji tam proto, aby byla rozebírána – tak, jak je zvykem v této sekci.
Kdyby sis přečetl celý ten můj příspěvek, tak by sis mohl uvědomit, že jsem tu stránku odkazoval v kontextu několika svých předchozích příspěvků o přemíře divů.
Měsíček
Profil
Já vím tvůj článek jsem si přečetl celý, jde o to, že tady zbytečně rozemíláš pravidla místo toho, aby jsi šel k tématu. Jinak peta nechce hodnotit stránku jen se ptá jestli se ostatním líbí menu jako mu, co je na tom?
vertigo4
Profil
peta
hezká stránka, ale zapomněli nějak na alty celkově bez obrázků nevím kde jsem
Nox
Profil
No kód je hroznej a co je toto? http://www.rebelove.cz/s_reb/herci.html (v Opeře vidím jen strašně dlouhou, prázdnou stránku)
Graficky to k tomu celkem sedí (ten hover opravdu chybí)
Miloš
Profil
peta & vertigo4 & Nox
Mohli byste taky přizvat autora té stránky, aby to tady nebylo mlácení prázdné slámy?
V kódu má <META NAME="HTML kod" CONTENT="David Řeháček, ANIMATE, david.rehacek@animate.cz">, takže jestli chcete ten web komentovat, můžete mu o tom napsat.

Pokud nepozvete autora, tak to snad radší někdo zamkněte.

Měsíček
Tady vidíš, čemu jsem se chtěl vyhnout. Pro srovnání – tebou odkazovné (a mnou založené) vlákno sice taky komentovalo čísi výtvor, ale z jednoho konkrétního hlediska jako ilustraci mých předchozích příspěvků. A to je, řekl bych, rozdíl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0