Autor Zpráva
mila
Profil *
Není to tak dávno, co jsem sem dával svojí první stránku.
Teď jsem ji dosti předělal, a rád bych znal váš názor.
Jsem na ni docela hrdý, tak se do mě pusťte! :o)
http://hadanky.chytrak.cz/
AMD
Profil
Řekl bych že jsou dost hezký :) Nechápu jen proč jsou v HTML 4.01... a taky ten zdroják - máš to poměrně rozházený. Ale stránky se mi opravdu líběj :)
mila
Profil *
Nechápu jen proč jsou v HTML 4.01...
Protože jsem to v HTML 4.01 začal psát. Teď se mi nechce například v databázi opravovat všechna <br> na <br />. Ne že by to byl takový problém, ale stále nechápu, v čem je xHTML lepší..
taky ten zdroják - máš to poměrně rozházený
To je těmi tím PHP. Tam to mám pěkně struturované, abych se v tom vyznal. Co z toho pak vypdane, vypadá ale jinak. Kdybych chtěl mít hezké html, tak budu mít ošklivé PHP nebo to bude strašně práce.
flz
Profil
pekny web, super obsah :)
Kráťa
Profil
Já tam mám nějakou modrou plochu. (to možná má být logo), vedle mám nějakou nečitelnou žlutou změť, co vypadá, že by to mohla být písmenka (IE6). V Opeře tam to modré nemám vůbec a ve FF to vypadá, jako v IE. Když se stránka načítá, tak tam jsou svisle dvě setiny vteřiny nějaké barevné puntíky. Pak je překryje obsah.
Sejmuté obrazovky jsem dal na http://www.obcasnicek.nazory.cz/ruzne/hadanky/obrazovky.html
Martin Kuželka
Profil
Prosím příště nezakládej nová témata na web, který již zde ke kritice byl. Pokud na stránkách došlo k nějaké změně, napiš to do původního tématu...
mila
Profil *
Prosím příště nezakládej nová témata na web, který již zde ke kritice byl. Pokud na stránkách došlo k nějaké změně, napiš to do původního tématu...
Omlouvam se, příště to tak udělám.

Já tam mám nějakou modrou plochu. (to možná má být logo), vedle mám nějakou nečitelnou žlutou změť, co vypadá, že by to mohla být písmenka (IE6). V Opeře tam to modré nemám vůbec a ve FF to vypadá, jako v IE. Když se stránka načítá, tak tam jsou svisle dvě setiny vteřiny nějaké barevné puntíky. Pak je překryje obsah.
V IE a ve FF to vypadá, jak má - v těch jsem to i ladil. Operu nemám, ale čekal jsem, že když je stránka validní, tak to bude taky vypadat stejně. Tohle mě docela štve.

(poznámka: teď nevím, zda bych si neměl otevřít nové téma, snad nevadí, když to napíšu sem)
Celá stránka má to černé pozadí s puntíky. Veškerý obsah je pak v divu id="celek"
#celek {
width: 60em; /*asi 760px, ale dá se zvětšovat písmo*/
margin: auto; /*vycentrovani*/
margin-bottom:5em; /*aby se mi na to nenalepila reklama*/
padding-top: 150px; /*misto na to logo*/
background: #4a759c url(hlava.png) no-repeat 78.3% top; /*modra barva a logo*/
text-align: left; /*Protože body má center*/}
Máte ostatní taky problém s Operou? Nevíte čím by to mohlo být? Díky.
MI@SO
Profil *
zaujímavé ja si vôbec nemyslím že zdroj je roztahaný je prehľadný ,ale ten vrchný obrázok som by zmenil
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0