Autor Zpráva
Coren
Profil
http://www.king-tutorials.cz/

Rád bych získal souhrn komentářů a některý den si na to sedl a všechno opravil. Čekám tvrdou kritiku, oprotože chyb tam bude beztak nepočítaně :(.

Webdesign není moje silná stránka.
Nox
Profil
Coren
Logo se mi libí... to předchozí (je stále ve favicon) se mi líbilo taky, ale tohle asi víc sedí k názvu

Blok s nadpisem "Poslední komentáře" moc ty komentáře neobsahuje, naopak je tam
ještě v podstatě docela podstatný popis stránek - takže nadpis mate a text bych přesunul
do samostatného bloku a zvýrazil
+ šedý vzor v tomto pozadí je moc silný, text se hůř čte

Mohla by být nějaká patička...možná trochu zlepšit menu,
ale celkově se mi to moc líbí, dobré barvy, logo a tak
Coren
Profil
Nox

Děkuji, zapisuji do bločku ;).
Nox
Profil
Se dívám, že to vlastně není už jen testovní úvodní strana, ale má i samostatný obsah, supr, hážu do záložek;)

Možná bych velmi lehce zmenšil line-height (výška je dost podobná mezerám mezi odstavci, takže to trochu mate),
možná zvětšil rozdíl mezi h1 a h2 (trošku menší h2)

Ještě mi nějak uniká, jak přecházet mezi článkami, některé jsou přístupné z úvodní strany, ale celkově mě to nějak mate,
chybí mě nějaká sekce "Články" v levém menu (tom, co je vidět neustále)

Edit:
Úvod = Archiv?
Coren
Profil
Nox
Díky za oblíbené ;).

Line-height: Zkusím, možná to bude doopravdy menší lepší.
Rozdíly nadpisů: Pravda, to napravím.
Přecházení: Doplním tag pro přecházení, díky.
Sekce články: Myslíš kategorie? To je pravda, to tam skutečně chybí. Doplním.

Edit: archiv: to je velmi nedořešené, spíše je to zbytečnost, když bude u článků kategorizace, odstraním.
TeXtor
Profil *
Zajímavé zpracování webu.
Trochu mi nedochází proč když kliknu na "Kontakt" jsou vlevo Skupina moderátorů, Skupina redaktorů aj. které vždy jen přesměrují na Diskusi.

Potom by mohl být rámec "posledni komentaře" umístěn pod menu a né uplně na konci.A jak psal Nox, obsahuje to spíš informace o webu. Stačilo by tam jen připsat O webu a tak to rozdelit.
Coren
Profil
TeXtor
Trochu mi nedochází proč když kliknu na "Kontakt" jsou vlevo Skupina moderátorů, Skupina redaktorů aj. které vždy jen přesměrují na Diskusi.
To odstraním, původně to byla taková featurka, ale pozbyla smyslu.

S ostatním samozřejmě souhlasím
Kiko
Profil *
nebol by web krajši v strede?
Coren
Profil
Kiko

Ani ne, on ten návrh původně ve středu byl, ale nebylo to ono.
mantisa
Profil
Po letmém prohlédnutí mohu pouze a jen chválit...
Nuff_Deff
Profil *
Moc tomu nerozumím ale většinou a dlouhých článků je odkaz který odkáže například na střed.

Třeba pod článkem máš "Napsal [u]Sillet Coren[/u] v Sobota..." Sillet Coren slouží jako odkaz, ale odkáže jen na článek který to obsahuje ale ne do části kde to je napsané.
Doufám že chápete.:)
bizarre
Profil *
Oprav si tutu chybu v kontaktech:
Vzak z tohoto formuláře bude odeslán administrátorovi tohoto webu.
Coren
Profil
Nuff_Deff
Moc dobře chápu. Zítra mám v plánu velké opravy, kde se toto všechno co tu dnes zaznělo pokusím napravit.

mantisa
Díky ;). Kdyby se ti ale chtělo, bylo by moc fajn, kdyby jsi na to pohlédnul pozorněji ;).
WiBoo
Profil *
bizarre: Zítra kontroluju všechny texty takže by v diakritice neměly zbýt chyby.
WiBoo
Profil *
bizarre: ani žádné chyby v celkovém textu... a berte ohledy, Coren je dis :D
scrape
Profil
Vyzera to fajn a jednoducho, iba by som mozno pre lepsiu orientaciu trochu zvyranil ten hlavny obdlznik s menu a logom.
Coren
Profil
Tak už jsem provedl nějaké změny. Vyházel zbytečnosti a nedořešené úchylky. Do druhotného výpisu doplnil kategorie. Přepracoval info na indexu a výpisy příspěvků. Vytvořil faviconu. Je i podobná, nacpat tam celou podobu loga aby to bylo poznat se mi zdá nemožné. Box pro vyhlávání na každé stránce (to ještě není zrovna elegantní). Pak jsou tam ještě drobné rozdíly v prohlížečích opera a IE, ale nejsou skoro poznat, jen pro člověka který v jednom kuse prohlíží web ve všech prohlížečích, takže to nepovažuji za zas tak podstatné, proto si je nechám až nakonec.

Když už jsem tady, nějak se mi nedaří odsunout div wrap kousek od spodní strany. Divné.
Nox
Profil
Coren
Když už tam jsou ty poslední komentáře, tak by se tam mohla zobrazit část textu

Add články - chtělo by to i nějakou zmenšenou verzi,
když se třeba dá "Photoshop", tak se zobrazí ta základní verze, ale to vypadá spíš jako
ten úvodní rozcestník (a dává to dojem, že se jedná jen o novinky, ne o celý seznam),
pokud ale bude těch článků 50, tak mi přijde tento formát dost velký

Menu přes "K" je rozhodně dobré, ale vzhledem k tomu, že články jsou podstatou tohoto webu,
tak je podobná rychlá nabídka málo - chtělo by to regulérní menu pro články -> kompletní seznam kategorií
pro výpis všech článků (třeba stránkovaný, ale kompaktnější, ať jedna strana nezabere 10 obrazovek)
Coren
Profil
Menu přes K: Zobrazuje se pouze na úvodní straně a archivu. Na jiných to není třeba, protože tam je zapsáno zcela "klasicky".
Zmenšená verze: To zní zajímavě. Nebylo by problém napsat trochu jiný styl a do článků vložit přepínač.
Ad více článků. Články se budou vypisovat po 15 a dále bude zobrazeno stránkování.
Jiný vzhled archivu: To by šlo. Archiv dělaný přes šablonu indexu možná není nejvhodnější.
Cást textu komentářů u výpisu: Uf, php :-D. No snad to v systému nějak dovrtám ;).

Díky za postřehy ;).
PeterL.
Profil *
Mě teda trvalo docela dlouho, než jsem zjistil o čem web vlastně je. Že je trochu jiný jsem se dozvěděl hned, ale popis jsem našel až úplně dole. Možná bych místo toho sloganu "tak trochu jiný web" dal něco popisnějšího.
Arnold
Profil *
Píše mi to Parse Error. To nejde jenom mě nebo všem?
ondrej012
Profil
Arnold
aj mne:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /data/www/www_king-tutorials_cz/wp-config.php on line 4
Manq
Profil
Arnold
Nikomu to nejde… ☺
kletely
Profil
Síce ani mne to nejde, ale čo tu riešite 4 mesiace starú tému?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0