Autor Zpráva
simmi
Profil
změnil jsem vzhled simmi.ic.cz a ted bych chtěl vaše názory podle mého je již zbytečné psát o krytyku grafiky když sem každý píše chybky z kódu, ale tak dobrá. Inu veškeré krytyky sem ať mám co opravovat a učit se, ale pochvalou nepohrdnu... Na Vaše příspěvky se těší Simmi a spol.....
mantisa
Profil
Ahoj, promiň za offtopic, ale než se rozhodneš něco napsat na net, kde si to může někdo přečíst, doporučuji si prostudovat pravidla pravopisu.
aDAm
Profil
mantisa
ta čeština je masakr to je fakt
shaggy
Profil
Opäť si dovolím napísať to, čo do minulého príspevku a použijem na to tvoje slová:
Špatný web je horší než žádný.

Nekontrastné kombinácie farieb, jediná zmena je v podčiarknutých nadpisoch. Túto chybu si však nahradil inou - hover menu je na súčasnej stránke takmer nečitateľné... a ten obsah, ešte horší kontrast ako predtým.
Neviem či ponúkaš tvorbu www (vyzerá to tak), ale najprv by si si mal "upratať na vlastnom dvore" a hlavne reagovať. V minulej téme som od teba nevidel jedinú reakciu, ktorá by sa týkala toho, že ten web vyzerá tak, ako vyzerá.
Mistr
Profil
simmi
O kvalitě psaného projevu či potížích s kontrastem webu zde již padla zmínka. Já tedy jen doplním:
(1) V menu nevidím, do které jeho části patří právě prohlížená stránka.
(2) Absence klikacího loga.
(3) Stále totožný titulek stránky (tag TITLE v části HEAD).
(4) Text nevýrazný. Obavám se, že toho přes web mnoho neprodáš?
(5) Proč je část webu v angličtině a část v češtině?
(6) Z jakého důvodu nejsou položky v patičce totožné s položkami menu? Zjevně by tam nějaká souvislost být měla, ne?
(7) Neodpustím si poznámku, že bys svůj web měl vážně vyvést barevně jinak. Prosvětli ten jeho dosti chmurný zjev.
Adam Zábranský
Profil
simmi
Co takhle, když už na svém webu máš nějakou definici kvalitních stránek či co, tak se podle toho zařídit?
simmi
Profil
diky za krytyku tak jestli bych mohl poprosit když se vám to zdá tmavé můžete mi to pomocí snagitu vyfotit a poslat e-milem (simmimedia@seznam.cz) nebo vložit do diskuze, ja to totiž vidim mega dobře a kontrast je taky dobrý.

shaggy
(1) jestli bych mohl poprosit když se vám to zdá tmavé můžete mi to pomocí snagltu vyfotit a poslat e-milem nebo vložit do diskuze



Mastr
ktvým připomínkám...
(1) na tomto čísle připomínky budu dělat dnes
(2) Opraveno
(3) díky za radu
(4) jestli myslíš kontrast textu s pozadím tak nevim já to vidím ok...
(5) nevim kde
(6) Opraveno
(7) jestli bych mohl poprosit když se vám to zdá tmavé můžete mi to pomocí snagltu vyfotit a poslat e-milem nebo vložit do diskuze

Adam Zábranský
právě oproto ji tam mam není odemne a už netušim kde jsem ji našel tak se snad pomalu přiblížim či ,,možná" jí dosáhnu. Ale stejně díky...


Další krytyka vítána od sud se tam všera podivalo cca 25 lidí a krytyk jsem zde nalezl pohopouhých 5...




Simmi
kralpet01
Profil
simmi
jinak kritika se píše s měkkým i , napsat krytyka - tak to je fakt masakr :)), jenom se zeptám co máš z češtiny :)
ale dost kritiky pravopisu, tady máš moje hodnocení :

1. stránku bych vycentroval, při zobrazení na mém monitoru (rozlišení 1280x800 px) to vypadá takhle :


2. s předchozím bodem souvisí ze web se ti ve vyšším rozlišení rozpadá

3. z menu mně bolí oči

4. text : Vítejte na Simmiho webových stránkách. , ti nějak odskakuje, jak je vidět na obrázku v bodě 1

5. při delším pohledu na stránky se mi na ně po 10 minutách dívá již hůře, je to možná již uvedeným kontrastem

6. atd. mohl bych psát déle, ale to už bych tady byl moc dlouho, ale přeci jenom mi to nedá a musím zhodnotit i validitu a provedení kódu těchto stránek :

kód :

1. co znamená tohle : <br /><br /><br /> ?

2. na co 6 hlaviček ? to je trochu moc, ne

3. dost tagů div

validita :

1. 124 chyb

2. 114 varování

celkově : řekl bych, že tenhle web ti nic dobrého nepřinese, doporučuji ho od základu předělat a vyvarovat se chyb co jsem napsal, a co napíšou ostatní v tomto topicu
shaggy
Profil
simmi
vidíš ten obrázok, ktorý sem priložil kralpet01? Presne tam sa mi to zdá tmavé, ten tmavomodrý text na čiernom pozadí je takmer nečitateľný.
kralpet01
Profil
shaggy
Jsem na tom stejně :)
Mistr
Profil
simmi
(5) nevim kde
Stačí se podívat do menu. Co mezi položkami Video, Novinky, Internet, Zvuk a Kontakty dělá Home?

(7) jestli bych mohl poprosit když se vám to zdá tmavé můžete mi to pomocí snagltu vyfotit a poslat e-milem nebo vložit do diskuze Viz obrázek od Petra Krále. Takové to máme všichni.

Teď jsem si ještě na titlulní stránce text (...) pc za pouhé 4000,- (bezu dph) takovýto pc (...) - zkratku daně z přidané hodnoty píšeme v podobě DPH.
Bzuk
Profil
Grafika vypadá dobře akorát mi k tomu designu nesedí obrázek billboard a mohl by si jí zarovnat nebo aspoň přidat nějaký hlavní pozadí

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0