Autor Zpráva
Jupíí
Profil
Ahoj. Co říkáte na toto logo. Vím že mu něco chybí, ale nevím co.
Poraďte jak by ste to upravili. Děkuji
http://www.budry.ic.cz/logo_cestovatele2.jpg
wendys
Profil
barvy písmo gafika
Jupíí
Profil
Nejsem si jist tím pozadím nevím jestlůi je to dobré ale jak by ste toto předělali aby to pěkně vypadalo.Chtěl bych aby tam ale toto zůstalo při nemenším se to jen trochu předělalo
http://www.budry.ic.cz/logo3.jpg
kletely
Profil
Jupíí
Ja by som povedal že nápad :) Lebo mne sa to zdá také o ničom.
yFang
Profil
Jupíí
Nic moc.
Zkus to třeba dát na černý podklad, to slunce dej oranžové a dej jak tam jde před tím nějaké zvíře (třeba žirafa :D). Je to jen takový nápad, třeba to bude vypadat ještě hůř. :-)
Jupíí
Profil
A toto: už je lepší?
Lexter
Profil
Jupíí
Vypadá to jako CestoNatelé.
Měsíček
Profil
Přesně tak to "v" mi připadá jako "N" .. jinak je to takové o ničem .. písmo na 20 vteřin a nějáká šablona světadílů.
kletely
Profil
Jupíí
Tie "spoštené" svetadieli nie sú nič moc.
Jupíí
Profil
Dostal jsem nápad doufám že už se vám to bude líbit podle mě je to velice pěkné ale budu to muset udělat. Práce to bude nadlouho takže dřív než zítra na 100% nebude.
Radši vám to popíši abych tío nedělal zbytečně. Bude mít louku a ten text cestovatelé bude na té louce jako by stát a budou ho podepírat stromy nebo nebo nejaké větve mělo by to vipadat jako mápis Holiwood na té skále až na to že to moje bude na louce.
Myslím si že je to dobrý nápad ( proti co by mě chtěli kritizovat že kopíruji nápis holiwood, bude to jinak to sem dával jako příklad pro přiblížení )
Millos
Profil
ked si si vybral zemegulu, tak by som ju spravil ako gulu a na nej napis,

Inak to prve sa mi vobec nepaci, a viac sa pohraj s napisom len si to tam tak fukol bez akejkolvek upavy

Ale to posledne je ovelalepsie ako 1. a 2.
Jupíí
Profil
Co myslíte na toto
honzalunek
Profil
Na co? toto vede na tuhle diskuzi..

Jinak doporucuju sednout s tuzkou a papirem a tri hodiny cmarat moznosti.. pak toho na dve hodiny nechat a pak se k tomu vratit a prohlednout tech 20-40 variant. Ty dve co se ti budou libit pekne rozkresli.
Strc to do supliku a za tyden se na to podivej jestli se ti to zda porad OK. Pokud ano tak jedno si vyber a dotahni do konce. Logo se s projektem tahne hodne dlouho a lide se snim postupne ztotoznuji .. logo je casto facha na mrtvici :p
Doporucuju neco hodne jednoduchyho... rozhodne nedoporucuju jakekoli bitmapove podklady typu fotka silnice ci zemekoule.
imploder
Profil
pro inspiraci, tohle mi připadá perfektní:


^ proboha, za co mě to trestá?! obrázek nezobrazí, ale pořád nesmyslně umazává http:// a dává do URL mezeru
studNa
Profil *
imploder
mě se to teda vůbec nelíbí :-D
imploder
Profil
Je to vlastně vlajka. Mně se na tom líbí ta symbolika, současně to vypadá jako pyramida (tady ale patrně myšlena babylónská věž - týká se to umělých jazyků) a taky jako cesta vedoucí někam do dálky (když se na to nedíváš jako na patra, ale jako na prkna/klády). Myslím, že něco na ten způsob by se jako logo cestovatelského webu hodilo.
rommy
Profil *
žádný z návrhů mi nepřipadá jako logo...a jako hezké, líbivé nebo poutavé už vůbec ne...chce to jinou myšlenku, obrat o 180°, popřípadě sebrat a zpracovat různé podněty...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0