« 1 2
Autor Zpráva
BoboCop
Profil
To Yuhů: Pokud nejsi v kontaktu s autory, nic ti nebrání napsat nějaký konkrétní dotaz na idos@chaps.cz. Rád ti na něj odpovím.
BoboCop
Profil
Ad "Ostrava svinov" - žádná tečka není nutná. Stačí napsat "o svi" (bez tečky).
BoboCop
Profil
To Joker (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=77 144&page=0#26): Pokud jde o polohu vlaku, nyní by to již melo fungovat u všech vlaků. Pokud jde o stránky s informacemi o stanicích (plánky terminálů, apod), je třeba vědět, že ve většině případů se jedná o dílo nějaké třetí strany, která si může stránky "nastylovat" jak chce).
BoboCop
Profil
Pro použití na mobilních telefonech je určena aplikace na adrese http://wap.idos.cz/
pkolin
Profil *
Funkcemi je to krok zpět na původní IDOS.
SwimX
Profil *
Dobrý den,
když už tady řešíte IDOS v mobilu, mám v PDA nainstalovaný IDOS ale potřeboval bych aktualizovat jízdní řády. (vše v ofline verzi)
Je to někde k mání?
Děkuji
Bubák
Profil
SwimX
Je, ale nesouvisí s tématem, založ si vlastní vlákno.
SwimX
Profil *
Nechtěl sem zakládat téma kůli takovédle blbosti..
Barabas
Profil *
Nelibi se mi.
Plno ptákovin, děsné fonty, roztahané po stránce, přemíra reklam. Informace pro které jsem tu chodil se hledají jak jehla v kupce sena.
Autoři zapomněli, že kromě vlaků a autobusů existuje ještě jeden způsob dopravy - pěšky. To v kombinaci s tím, že nastoupili noví dopravci (Veolia), kteří zřejmě nepoužívají některá autobusová nádraží (Frýdek-Místek - mimo jiné - je přestěhováno ale v IDOSu je to staré) vede k tomu, že jako spoj z Rožnova p. Radhoštěm do Třince nabídne klidně trasu přes Ostravu, Karvinou a Český Těšín !!!
Katastrofa.
Ještě že vlaky zůstaly i ve staré verzi.
Dranel
Profil
Zajímavé. Tolik negativních názorů a mě se přitom líbí. Jak graficky, tak funkčně. Najdu si tam rychle co potřebuju (asi umím na rozdíl od ostatních hledat). Dokonce autoři počítali také s ještě jedním způsobem dopravy - pěšky. Výsledek si přídám mezi své, najdu si spáteční spoj a vše potřebné si vytisknu. Jestli někdo říká, že mu tohle nejde, asi bude problém mezi židlí a klávesnicí.

P.S.: Reklam je tam opravdu mnoho... alespoň mezi výsledky by nemusely býti.
Bubák
Profil
Dranel
Tak mi zjisti spojení z Českého Těšína na zastávku DPO (Dopravní podnik Ostrava) Sokolovská.
Pro zajímavost, minulý týden v soboru to fungovalo (šlo vyhledat), nevím kdy se to (opět) pokazilo.

Z této adresy:
http://jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusymhd/spojeni/
nenajdeš žádné spojení, kde musíš změnit druh dopravy (vlak, bus, MHD). Tato chyba se vyskytovala nějakou dobu po spuštění, pak ji opravili a koukám, dneska je tam zase.
Dranel
Profil
Bubák
1. krok: IDOS (vlaky+autobusy): spojení Český Těšín » Ostrava, od 29.9.2008 Po 12:00 do 15:00
2. krok: IDOS (MHD Ostrava): spojení Hlavní nádraží » Sokolovská, od 29.9.2008 Po 13:26 do 15:26
Bubák
Profil
Dranel
Proč bych to měl dělat ve dvou krocích, když to má jít v jednom kroku, ve kterém aplikace najde vhodnou přestupní zastávku, což Hlavní nádraží v tomto případě není.
Hledal jsem asi po týdnu (a od té doby vícekrát) různá spojení a výše popsaná chyba je naštěstí opět opravena.
Bubák
Profil
Yuhů
Chystám se něco napsat o novém idosu ( www.idos.cz )
Bude článek, nebo mi uniknul nškde v hlubinách webu?
Sugpa
Profil *
Příšerné dlouhé načítání, to už vypadá rychlejší listování papírovým jízdním řádem. Všechno děsivě pomalé, navrát do doby modemů a pevných linek.
Zlatý jednoduchý a rychlý starý IDOS.


Končím s IDOSem. Pokud toto má být zákaznický přátelský produkt, tak Trump je inteligentní vůdce s hlubokými znalostmi o světě a životě.
Opouštím IDOS a jdu k Seznamu, díky za něj.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0