Autor Zpráva
antonindanek
Profil *
Dobrý den,
chystám redesign blogu a rád bych před jeho nasazením dostal nějakou zpětnou vazbu.

titulka - http://redesign.blog.antonindanek.cz/
článek - http://redesign.blog.antonindanek.cz/clanky.html

Snažte se prosím o konstruktivní kritiku. Pokud narazíte na chybu v zobrazení, uvítal bych verzi prohlížeče a rozlišení.

Pokud někdo ví, co dělá tu bílou čáru podél celého layoutu v IE6, dejte vědět.

Děkuji
zimmi
Profil
Na mě je tam zbytečně moc různých fontů. Taky to celé působí takovým obrovským dojmem. Určitě bych posunul titulek od toho pravého menu RSS kanálů a odebral některé čáry. Ale líbí se mi zpracování komentářů, zajímavé.

Celkový dojem: obrovské.

Update: Chtěl bych ještě podotknout, že horní menu se svou uhlazeností absolutně nehodí ke zbytku.
tKej
Profil
Není to úplně špatné, ale na mém 15,4" notebooku toho moc vidět není.. Otevřu web a na půl stránce vidím jen záhlaví webu, i ostatní velikosti písma jsou celkem dost velké (můj názor, mám dobré oči:)). Chvílím validní kód (CSS má ovšem 2 chyby), design neurazí..
Filips
Profil
1) Ač mi už zrak neslouží tak dobře jak bych si přál, tak tvé písmo je i pro mne příliš obrovské.
2) Vůbec celé je to velikánské, proč při 1024*768 musím scrollovat do strany?
3) Proč je ten citát tak nevkusně natažený přes celou šířku? Vypadá to jako by to bylo rozhozené
4) Proč je obsah na úvodní stránce tak rozhozený (rozdělený do 2 sloupců...)

Nevím je to prostě velice zmatené a velké
Filips
Profil
Jo a k "Náhodné obrázky z galerie" přidej hover (třeba zabarvení rámečku)
VENCA
Profil *
jj velký jako kr***va kdyby se to zmencilo (pismo) tk by to nemuselo byt spatne
grimword
Profil
NOWAY, jsem totalne ztracen, nevim kde co je, na co mam kliknout a ani me to nijak nepodnecuje abych se snazil v tom vyznat
blackjoker
Profil
poslední komentář u toho článku mi končí jen nefunkčními odkazy na další komentáře a to jsou ještě přeseklý dolním okrajem a vůbec jsou hodně nepřehledný. Udělal bych je jednotnější aby četenář věděl, že tady začínaj a tady končej a kdo je psal
Lexter
Profil
Co je to Nej. komentář?
barrytrotter
Profil
Horné menu pekné.Chválim ale text je stráááááášne veľký.Keby sa zmenšil mohla by to byť dobrá stránka :)
kletely
Profil
antonindanek
Neviem či ten vyhľadávač je posunití na schval alebo nie. V IE 7 je munu posunuté

Text je desne velký že to aj slepí prečíta :) Favicon sa mi nejak nehodí k webu. Boxy sú desne velké a neprehladné. Menu je pekné. Máš tam zopár zbytočností ako je zasielač noviniek.. RSS odtial vyhod a daj ho len do lišty.
barrytrotter
Profil
kletely

Ako vkladáte tie obrázky? :)
antonindanek
Profil *
Úvodem. Bylo mi řečeno, že by nebylo špatné prohodit citace a menu. Tady to ale nikdo nezmiňoval a já sám si tím nejsem jistý. Zkusil jsem to, podívat se můžete zde http://redesign.blog.antonindanek.cz/verze2/. Jaký je váš názor na prohození menu a citací?

Všem děkuju za názory, ještě se k nim vrátím, až se rozhodnu zda použít menu tak, jak je v nové verzi nebo raději ne. Některé změny jsem (v nové verzi) udělal už teď.

zimmi: Jeden font jsem odebral. Že to působí obrovským dojmem mi ani nevadí, spíše naopak. Přesto jsem ubral na tloušťce nadpisů, čáry jsem taky poupravil (ubral).

tKej, Filips: O šířce jsem se samozřejme rozmýšlel už před tím, než jsem začal redesignovat. Rozhodl jsem se (po náhledu do GAnalytics), že na prehistorickou šířku 1024 už prostě nebudu brát ohled. Popravdě mám širokoúhlý monitor a nejraději bych ten layout udělal ještě širší (jak obsahové části pro článek tak liště na pravě straně bych rád pár EM přidal).
Velikost některých částí jsem ubral.
Hover u obrázků přidán, díky za upozornění.

VENCA: Lepší?

grimword: Co nadělám. Určitě pak zkus ostrou verzi.

poslední komentář u toho článku mi končí jen nefunkčními odkazy na další komentáře a to jsou ještě přeseklý dolním okrajem a vůbec jsou hodně nepřehledný. Udělal bych je jednotnější aby četenář věděl, že tady začínaj a tady končej a kdo je psal
blackjoker: Většina odkazů neni funkčních, jedná se zatím pouze o šablonu. Přeseklý dolním okrajem? V žádném prohlížeči, v jakém jsem zatím zkoušel jsem na to nenarazil, nicméně ještě mě určitě čeká zkouška v několika ... Jaký máte prohlížeč (verzi) a rozlišení?
Uznávám, že komentáře jsou značně nestandardní, což ale určitě nehodlám měnit.

Lexter: Nejkvalitnější - opraveno (mám na blogu hodnocení komentářů).

barrytrotter: Co si myslíte o přesunu menu?

kletely: Sorry, pro IE7 jsem ještě vůbec neoptimalizoval. Favicon jsem nedělal. Na rychlo jsem použil spinku od tagů. :) Možná časem najdu sílu vytvořit nějakou pořádnou. Co se týče RSS bloku, ze zkušenosti vím, že čím větší RSS část, tím více čtenářů - udělal jsem tuto část velkou záměrně.
zimmi
Profil
antonindanek: Pořád moc veliké, ale pokud to tak chceš, nebudeme to už dál rozebírat. Doporučil bych citace zrušit. Klidně tam dej twitter nebo něco osobního, ale citace už jsou až moc profláklé.
Opera 9.5 okénko google search ulítává dolů z modrého pozadí. Bílé boxy vpravo přidat horní padding. A co mě trklo hned: čárkovaný border u rss není zarovnaný ani s pravým, ani s levým sloupcem, takže to působí dost zvláštně. Weby se prý mají navrhovat v mřížce.
blackjoker
Profil
antonindanek
mám IE7. Koukni na svůj web s nastavením prohlížeče na 75% a nějak takhle bych si to představoval, ale jestli je to tvůj záměr mít tak rozměrný web tak nic proti ale chodit tam nebudu.
Wojta
Profil
Nemůžu si to odpustit - Skvělá antipamová ochrana(a má to štěně nějakou kovovou protézu nebo něco takového...?) - Futurama je nejlepší!


žádná konsruktivní kritika mě nenapadá, snad jen že to působí opravdu megalomansky....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0