Autor Zpráva
Slavo
Profil *
Prosim o uplnu kritiku mojho osobneho portfolia - pouzitelnost, pristupnost, kod, semantika, design, proste vsetko co vas napadne. Dakujem
Railbot
Profil
Připínáčky jsou ošklivě vystínované. Ke zbytku stránky se nehodí, protože vypadají až moc "kresleně".
U formulářů provaž labely s textovými poli. U spamové ochrani ti label chybí. Informace o povinných údajích s hvězdičkou je sice prima, ale pro někoho, který vše hned nevidí je to zbytečná informace, protože se jí dozví až když přejde přes celý formulář.
shaggy
Profil
Nebudem hodnotiť (ne)kvalitu grafiky ani rozpor v tom čo ponúkaš a čo na tvojej stránke nevidím.
Ale vadí mi, že napríklad na stránke http://cweb.sk/referenciePrintdesign_sk.html keď kliknem na obrázok pravým/stredným tlačítkom, stále mi to otvára ten obrázok. Nemám rád takéto obchádzanie používateľov, čo keď len chcem adresu toho obrázku, naozaj ma rozčuluje keď kvôli niekomu musím vypínať JavaScript.
Slavo
Profil *
Připínáčky jsou ošklivě vystínované. Ke zbytku stránky se nehodí, protože vypadají až moc "kresleně".
U formulářů provaž labely s textovými poli. U spamové ochrani ti label chybí. Informace o povinných údajích s hvězdičkou je sice prima, ale pro někoho, který vše hned nevidí je to zbytečná informace, protože se jí dozví až když přejde přes celý formulář.

Ok zmenim tie spendliky a spravim tie formulare, dakujem.

mohli by ste stranku skritizovat aj co sa tyka kodu, semantiky a pristupnosti?
mariett44
Profil
no napríklad máš v kode viackrát použitý div id="cleaner". Ak sa prvok na stránke nachádza viac krát, mala by sa namiesto id použiť trieda.

ten text v menu je schválne na vrhu tlačitiek? vyzerá to divne.
Icepoint
Profil
moc nechápu, proč je vespod ta sdhc karta ???
embee
Profil
jednou by to nestacilo? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=79 722

jinak si teda dam praci a zkopiruju to, co jsem psal uz tam:

Ty obslehnute ikonky od adobe jsou evidentni, zmen to prosimte.

jinak spousta grafiky mi pripada nedotazena, jakoby ses na to vykaslal v 70% udelane prace....
Slavo
Profil *
Dakujem za vasu kritiku, budem sa snazit zmenit a dotiahnut to ;)
pantondavo
Profil
Tvrdou kritikou budu raději šetřit, ale napadlo mě pár věcí:

1| Fotka v halvičce napovídá uživateli (mě teda jo bez ohledu na nápis pod ním), že se topíš v zakázkách a nevíš kam dřív, nebo si břídil. Je to záměr?
2| SD kartu v patičce vyhodit.
3| Aglická patička?
4| Po kliknutí na 1. referenci se nic nestane. ANi po kliknutí na odkaz pod obrázkem.


Mě osobně se to nelíbí, mám rád čistý design a tohle je přeplácané. Někdy holt méně znamená více.
joe
Profil
Uf a to si říkáš grafik?

Po grafické stránce se mi na tom nelíbí nic.

Když kouknu do kódu, je tam plno věcí zbytečných. K čemu je tohle
<h2><i>..</i></h2>
nebo
<h3><strong>...</strong></h3>
když to jde nadefinovat pomocí stylů přímo k nadpisům?
Proč máš písmena s diakritikou nahrazené entitami?
Mistr
Profil
Slavo
(1) Neexistuje anglická jazyková mutace.
(2) V obrázku

doplň, že se ve druhém řádku čísel jedná o telefon. Krom toho není poznat, zda telefonní číslo začíná 00421 či 0042 /. Navíc i e-mailová adresa je velmi špatně čitelná.
(3) Taktéž jako kolega Icepoint postrádám smysl karty Panasonic v patičce.
(4) Je dobře, že jsi zabudoval klikací logo. Zajisti, prosím, aby při jeho přejetí v MSIE 6 ukazovátkem myšky, se toto ukazovátko změnilo z šipečky na ručičku. Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0