Autor Zpráva
pananagram
Profil *
Dobrý den!

Líbí se vám to alespoň trochu?

http://lukasovy.nazory.cz/
kletely
Profil
pananagram

1) klikacia hlavička
2) uspávajúci dizajn(nič moc)
3) chýba pätička
4) mohol by si spraviť klikací nadpis článku
5) nič moc :(
Railbot
Profil
Doctype HTML a přesto používáš net zápis, místo <br /> piš jen <br>, popřípadě změň doctype, nevím co z toho kódu leze z nějakého editoru. Na čem to vlastně běží? Něco vlastního?
Z nadpisů udělej odkaz na článek, je to dobrý zvyk.
Nepoužívej <center>, centruj pomocí stylů. Doplň obrázkům alt.
Mistr
Profil
pananagram
(1) Jak již zmínili mí předhodnotitelé. Z nadpisu článku udělej klikací odkaz na něj. Ať nemusím složitě hledat odkaz Pokračovat..
(2) I absenci klikacího loga již kolegové zmínili.
(3) Zapracuj též na titulku stránky, tedy na tagu TITLE v části HEAD. Jeho stávající - tatická - podoba je chybou.
(4) V článku Slušní se napřed představí mi nedává smysl věta: První stupeň mě naučil číst, počítat, seznámil s cizím jazykem, jenom psát úhledně jsem se nanučil. Osvětlíš mi to, prosím?
(5) Hned v dalším odstavci článku zmíněného v předchozím bodě se objevují další dvě nesrovnalosti:
a) (...) krabičku cigaret jsem si koupil ve 13. letech (...) - myslels ve třinácti letech? Pak nemá tečka za třináctkou co dělat. Ostatně, jestliže nevíš, jak se co píše, piš to slovně.
b) A myslím si, že mládí jsme si opravdu poctivě odpil - tak snad odpili, ne? Aby to tedy dávalo smysl.
(6) Celkově je v textu spousta chyb, překlepů či stylistických nesrovnalostí. Zapracuj na tom ještě.
pananagram
Profil *
„Doctype HTML a přesto používáš net zápis, místo <br /> piš jen <br>, popřípadě změň doctype“

mohu prosím vědět, na co bych měl změnit ten doctype? děkuji..
Railbot
Profil
pananagram
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0