Autor Zpráva
breeta
Profil *
Dobrý den, prosím o hodnocení stránek www.vinarimnves.cz případně nabídku degustací vína :-)
vydrus
Profil
breeta
Krásné. Jen bych u obrázků odstranil to zvětšení ohraničení v dolní části.
Miloš
Profil
1) Když už se fotky otevírají v novém okně, zkusil bych nějaký ten light/grey/jánevímjakýještě-box, nebo pop-up okno.
2) „Vstupné 250,- Kč“ je typografický prohřešek. „pacičky ,–“ se píšou pouze tehdy, když hodnotě měna předchází: Vstupné Kč 250,– . Jestliže měna následuje, pak bez „paciček“ (Vstupné 250 Kč).

Jinak se mi to hodně líbí.
breeta
Profil *
Miloš dik za upozornění 2) opraveno a 1) jak budou nové fotky s akcí tak se stím pohraju
Plaváček
Profil
breeta

Graficky to celé není až tak špatné, ale celému dílku chybí tři věci:

1. Důraz na grafický detail. Vysvětlím. Vinař má za sebou stín a působí plasticky, ale ty lístečky okolo už ne. Působí příliš ploše. Také mi subjektivně vadí jednobarevné pozadí stránky. Tohle je web, kde je místo pro nějaký lehký jemný pattern nebo něco podobného, co to jednotvárné pozadí mírně oživí.

2. Zoufalá typografie. Proč jsou nadpisy zleva odsazeny? Proč pod odstavcem před obrázky není dostatek volného místa? Provzdušni trochu texty a možná i zvol menší výchozí písmo.

3. Obrázky vložené do textu (třeba zde http://www.vinarimnves.cz/vinari_na_morave ) působí příliš násilným dojmem a možná bych je úplně vynechal. Jsou tak trochu zbytečné. Navíc jejich popisek ji nic neříkající. Co prosím znamená "urban" ?

Shrnuto, sečteno, podtrženo: není to špatná práce, ale celý web by mohl vypadat o mnoho lépe.
Jobík
Profil
Jednoduché hezké přehledné přesně podle mého gusta
Mistr
Profil
breeta
(1) Proč jsou popisky obrázků psány kratce, tedy bez háčků a čárek?
(2) Jen upozorním, že oficiální název spolku není Vinařský spolek Moravská Nová Ves, nýbrž Vinařský spolek v Moravské Nové Vsi. Nestálo by za to tuto skutečnost na webu uvést? Případně k tomu hned doplnit IČ (26622904). V této souvislosti jen připomínám, že se jedná o , nikoliv IČO. Ačkoliv je to vlastně označení stejné věci, dnes již používáme variantu bez "o".
(3) Zapracoval bych na odstranění předložek "s" apod. na koncích řádků.
(4) Pod Plaváčkovu druhou poznámku z příspěvku výše se podepisuji.
(5) Na webu není žádný e-mailový kontakt. Přitom na Firmách na Seznamu jej máme.
breeta
Profil *
Mistr - se týče info a ič co našels tak ktomu nepatří ono informace celkově nejsou nic moc ale zakaznik je zakaznik a on má poslední slovo, ikdyž někdy i to jedno slovo je problém dostat.

Plaváček, Mistr - jinak za ty info díky je to můj 5 web co jsem dělal tak vtom ještě lítám budu si dávat větší pozor.

co se týče typo existuje nějaký program např. v PHP co aut. zalamuje řádky (předložky atd.) něco jak v tištěné např. indesign?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0