Autor Zpráva
Gekon
Profil
Prosím o zhodnocení grafického návrhu - http://navrh.vertigo4.cz/skin/

Nedělal jsem to já, ale kolega - Jimmy Hayek.
Tomasds
Profil
Nahoře mě praštily do oka Mediální kazuzy, ale to není podstatné.
Docela pěkné, nevím co tomu vytknout. Zajímal by mě vzhled dalších stránek.
Nox
Profil
Málo výrazné menu; celkově obsáhlejší, ale stabilní návštěvník problém mít nebude
Občas by se snesl větší odstup; podtržení takto jak je na nadpisech vypadá zvláštně, ale po nakódování by to nemuselo být zlé

Celkově se mi to určitě líbí
yFang
Profil
Gekon
Řekl bych, že dobré.
Dranel
Profil
Gekon
Dle mě je to přesně typ stránky, kde se hodí říct, že když je zvýrazněno všechno, není de facto zvýrazněno nic. Jinými slovy jsem vstoupil do chaosu. Nevím, kam dřív koukout. Nevím, na co dřív kliknout (berme to jako hotovou stránku). Jestli to byl záměr, tak bravo. Jinak na čtyři části v headeru půjde kliknout? Na konec textu bych dal hellip nebo "Více" nebo tak něco, ať je vidět, že se za tím ještě něco skrývá. Dále mi tam nesedí černé pozadí formu v hledání. Co takhle dát mu transparent až na pozadí body? Nevím teda, jak s kódováním, ale to by se vymyslelo, aby vzor navazoval ;-)
tiso
Profil
-tapeta v pozadí sa nehodí k zameraniu stránky
-nevhodná kombinácia fontov, keď sú pokope krátke texty jedným fontom a nadpisy/ iné prvky druhým, tak to nevyzerá dobre.. Pri dlhších súvislých textoch by to tak nevadilo
-podčiarknuté nadpisy sa zle čítajú.
-nevhodné umiestnenie odkazu na RSS v hlavičke
-celkovo zlá práca s priestorom a prvkami v hlavičke

-čo takto farbou pozadia oddeliť bočný stĺpec, a pohrať sa s pozadím nadpisov?

+práca s priestorom i grafikou okrem spomenutého je veľmi dobrá, i keď neviem ako by vyzerala reálnych rôzne dlhých textoch.

celkový dojem: môže byť...
Str4wberry
Profil
1. Moc mi nesedí to zažloutlé pozadí bundy u položky „OBLEČENÍ“.
2. Datum u menších článků by mohl být ve stylu článku hlavního.
3. Zvážil bych, zda nadpisy menších článků nepodtrhávat jen při hoveru. Navíc podtržení lehce překrývá diakritická znaménka.
4. Web by mohl být užší — teď se do okna o velikosti 1024×768 nevejde celý datum článku a tlačítka pro volbu jazyka.
Gekon
Profil
Došlo k jistým změnám, co říkáte teď?

http://navrh.vertigo4.cz/skin/
Gekon
Profil
Už nikdo nic nevymyslí?
yFang
Profil
Gekon
Nevim, nevim, jak tak koukám na ty kulaté ikony na různé jazyky... Moc to tam nezapadá a stejně tak ty kulaté ikony dole.
kletely
Profil
Gekon
Pekné :)
ale:
1) ikonky tých jazykov a bookmarkov v pätičke sa mi tak nejako nehodia k zbytku
2) zdá sa mi to nejaké menej prehladné :(
Jimmy Hayek
Profil
Návrh byl opět poupraven, jak na vás působí nyní?
tiso
Profil
Jimmy Hayek - lepšie...
Už len tie fonty, zmeniť šírku layoutu "aby sedeli zúbky" a niečo spraviť s tým 6px borderom v pravom stĺpci (vymeniť za tenší + pridať padding).
Str4wberry
Profil
Mně to přijde lepší.

Jen ty „zuby“ bych si dovedl představit i nad patičkou. Jinak nemám dalších připomínek krom bodů 1 a 2 z předchozího příspěvku [#7].

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0