Autor Zpráva
ktc
Profil
prosim o kritiku stranky http://ktc.wz.cz .... diky za kazdou podnetnou pripominku
weckho
Profil
Nahoře ti vpravo trochu přetýká menu v IE... v ostatních prohlížečích nevím... nemám je teď k dispozici.
ktc
Profil
ajaj, v IE jsem to vlastne vubec netestoval :( napravim to...
ktc
Profil
uz by to melo byt v poradku i v IE
weckho
Profil
jo, je to OK.
Boy
Profil
Celkemm fajne, akorát bych vylepšil logo....je taková jaksi dosti nečitelné.....co se mi líbí....tohle:
optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a všechny rozumné prohlížeče, ale mělo by to fungovat i v exploreru. Sám nejsem příznivce Exploreru.
Falco
Profil
Ta patička je fakt dobrá!
ktc
Profil
dik za nazory.
mate jeste nekdo neco k designu, kodu, navigaci....nejake prohresky proti dobry webovym mravum? ;)
Anna-Marie
Profil *
Já bych ten hlavní nadpis neudělala černou, ale tmavě modrou:-)
ktc
Profil
anna-marie: asi mas pravdu, trosku jsem to upravil
Radek Hrabůvka
Profil
JS vyskakovací okna by chtěko předělat:
<a href="stranka.html" onclick="return !window.open(this.href);">
Pak to jede i těm, co mají blokovače vyskakovacích oken nebo vypnutý JS aspoň jako normální odkaz.
Kód je ze stránky Otevření nového okna Javascriptem.
ktc
Profil
Radek: dik za tip, jeste to zvazim, ale zatim jsem nemel problemy s nefunkcnosti
Radek Hrabůvka
Profil
Já ano, v některých internetových kavárnách, byl jsem dost na..., když jsem se na některé "odkazy" nemohl dostat. A v nějakém editoru přes "najít a nahradit" máš odkazy přepsané během chvilky. Uznávám, že většina problémy nemá, ale kultura se pozná také podle vztahu k menšinám a ta menšina vypnuným JS nebo blokovanými vyskakovacími okny nám neškodí.
ktc
Profil
ok, beru
ktc
Profil
predelano a kupodivu to funguje jeste lepe nez driv ;) najednou se ve firefoxu nezobrazuji scrollbary presne tak jak jsem chtel....dik!
anawer
Profil *
málokdo z nás je v oblasti web dizajnu profík, nikdo ani amatér nechce aby jeho stránky vypadaly amatérsky. To vstupte bych dal pryč a udělal bych úvodní stránku tak aby všeobecně informovala o čem web je a na podrobnosti bych odkázal .
ktc
Profil
málokdo z nás je v oblasti web dizajnu profík, nikdo ani amatér nechce aby jeho stránky vypadaly amatérsky

nejak nechapu, co si tim chtel naznacit...

To vstupte bych dal pryč a udělal bych úvodní stránku tak aby všeobecně informovala o čem web je a na podrobnosti bych odkázal .

hm, tohle jeste promyslim...sneslo se na me uz hodne nazoru, ze vstupni stranka je zbytecna a podobne....osobne to moc nechapu (je to osobni stranka, ne prezentace nejake firmy), ale budiz, zkusim se nad tim zamyslet
anawer
Profil *
tím jsem měl na mysli to "vstupte" a taky to "optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a všechny rozumné prohlížeče". tohle je průvodní znak amatérsky udělaných stránek, vlastně tím říkáš neumím stránku udělat jinak než pro rozlišení "1024x768" a prohlížeč "všechny rozumné prohlížeče". i když člověk není profík chce aby to vypadalo jakoby to dělal profík... - je to tvoje věc, já bych to dal to pryč.
ktc
Profil
no, chapu, ze to tak muze pusobit, ale ta hlaska na vstupni strance je spis takovej vtipek....navic pokud soudis stranky podle tyhle jedny vety, prestoze samotny stranky se spravne zobrazuji ve vsech prohlizecich (testoval jsem to i v textovych) a v rozliseni od 800x600 vys, tak uz jsme mimo ramec webdesignu....jde mi hlavne o nejake pripominku k designu, kodu a tak...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0