Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Design 1
Design 2

Co tohle? Melo by to uspech? Uz nemam napad, nevim jak dal. Ta hlavicka se mi nejak nezda :?
Charlie
Profil
Vcelku pěkné, ale v hlavičce byste měl zvýraznit nápis "M.H.DAT", hlavička je takové páte přes deváté. Musíte tam dát velkými písmeny název firmy a pod to podtitulek nebo krátký slogan. Jakékoli jiné texty způsobují nepřehlednost.
Romanticka
Profil
To cele M.H.DAT + ten zbytek je jedno cele kompletni logo. Takze je to tezke ho tam nekde vrazit...
DZer
Profil
docela se mi to líbi,ale ta hlavicka se mi taky moc nezdá taky nezdá.
takle bych ji předělal:
-zmněnil bych barvu ten zelenej přeliv se mi tam nelíbí(dal bych tam nějakej pěknej přechod modrý a šedý,přesněji těch barev co jsou vtěch ráméčkách-Digital Video)
-ten nápis Digital Video bych nedával do těch rámečků
zrovna sem nemněl co dělat tak sem tak sem vytvořil jak by to mohlo vypadat obrázek zde

nejsem žádnej velkej grafik ale je to můj názor.
Martin
Profil
DZer
Tvoje hlavička je hrozná.
Plaváček
Profil
Zkus se inspirovat tady http://klient.plavacek.net/crystal/ . Tento design nakonec zákazník neakceptoval, takže mi zůstal ladem a časem ho smažu.
Romanticka
Profil
A co to udelat jenom takhle Design
A nebo jeste takhle Design 2
Boy
Profil
Ten poslední design je takový prázdný....
To v tom rámečku "Digital Video" to dosti hodně narušuje....nešlo by ho posunout někam do rošku tak nenápadně....třeba do právého dolního rohu. a to M.H.Dat + to ostatní pěkně zarovnat na střed, jak jsi to měl.....nějak zkus "vyčůrat" s tím rámečkem.....jen ten tam podle mě dělá neplechu.
Broli
Profil
IMHO to je az moc svetly... uvital bych vyssi kontrast oproti pozadi
AMD
Profil
Mě se to líbí ... nejvíc asi ten 3., ale v prvních 2. pozor na Profesional, píše se se dvěma s :)
Aldred
Profil
Chyba 404 - soubor nebyl nalezen

Soubor nebyl nalezen, pravděpodobně byl smazán nebo přejmenován. Je mi líto.

u vseho :-(( GRRR
Dero
Profil
Aldred: Taky reaguješ na čtyři měsíce starý příspěvek.
Leni
Profil *
Rok a čtyři měsíce starý...:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0