Autor Zpráva
jakor
Profil *
Zdravím Vás.

Dovolím si zde přiložit jedno polínko do ohně:-) a budu rád za Vaše upřímné názory, jak na Vás tento webík působí.

http://www.teramarketing.cz/ ...probíhá ještě nějaké ladění stránek, ale z větší části hotovo.

Díky za pozornost a přeji všem co nejklidnější konec roku a ještě lepší dvatisíce9vítku.
jakor
Profil *
Omluva v nadpisu mi vypadla písmenka:-)
Tomasds
Profil
- duhový gradient .. ta levá část budiž, ale ta pravá, studená mi tam moc nesedí.
- Taktika, Efektivita .. vypadá to jako menu, myslím že každý na to zkusí kliknout. Kromě toho je to moc natlačené na sobě (opera 9.61)
- Infolinka .. ta fotka mobilu je strašná
- Vítejte na nové webové prezentaci teramarketing. Ten text je jednak zbytečný, jednak na hranici čitelnosti
- stránka "Služby" - 9 DŮVODŮ .. proč to zalomení? Vypadá to podivně.

Až asi po minutě mi došlo, co firma vlastně nabízí. Zvážil bych zrušení úvodní stránky, kde je jen sbírka frází jako vystřižená z příručky "Pojišťovacím agentem snadno a rychle".
Ovenet
Profil *
Zdravím,

mám připomínku spíše k funkčnosti u kontaktního formuláře dole. Když kliknu do formuláře zmizí mi nápis co je v něm to je v pořádku, ale jak kliknu mimo formulář text se zpet nevrátí tudiž už nevím co do forumáře vespsat. Musel jsem použít F5. A další věc, nemáte formuláře ošetřené proti mezerám.
King
Profil *
Ve všem souhlasím s Tomasds, a asi bych doplnil toto:

- mimo tu fotku mobilu, která zde byla zmiňovaná (opravdu je divná - lepší by bylo udělat něco např. vektorovýho, nakreslit něco zabere chvilinku a jinak je toho net plnej) a asi hlavní věc co by mi u toho formuláře s kontaktem vadila je, že když do něj kliknu, zmizí mi nápověda, co tam vlastně mám napsat.. jestli tel, email nebo cokoliv jinýho.. Buď bych ty formuláře nějak popsal tak jak se to dělá normálně (text vlevo, vpravo, nahoře, dole, jakkolivú) a nebo bych tam hodil nejaky JS tittle... Toho se dá také najít spousta...

- ten duhový gradient bych vyhodil a našel bych pro to nějakou barvu, jen jednu... přijde mit o jak vzorník pantone v kompaktní verzi :), zkrátka pod černou linku bych hodil třeba barvu obdobnou té co je v symbolu loga nebo ve spanech v nadpisu :)
Dranel
Profil
jakor
Proč mají položky menu nastavenou výšku? A proč je v patičce text „teramarketing“ podrthnutý černě když přitom část slova „tera“ je růžově? Osobně bych to dal celé černě. Jinak boxu „Máte zájem o další informace?“ bych dal větší horní a dolní padding.
I am
Profil *
Nejvíc mě tam vadí ten gradient. Šílená kombinace barev.
delon
Profil *
Grafika se mi velmi líbí, pěkná, stylová...

Jediná výtka - když jsem na stránku přišel, myslel jsem, že poskytujete pouze služby týkající
se přímo marketingu viz. taktika, efektivita, rozhodnutí,.......,.

Jinak se mi to opravdu líbí, dávám 8/10 : )
ninja
Profil
jakor: Ta smeska slov v paticce je parodie na linkfarmu? A text na uvodni strance - opravdu timto chcete prezentovat komunikacni agenturu? Vzdyt je to skoro presna ukazka jak takovy text vypadat NEMA (zejmena 2. a 3. cast).
jakor
Profil *
Tomasds
..přiznám se, že ten barevný proužek nebyl původní záměr, ale nevadí nám a zatím jak se zdá ani nikdo z našich klientů s ním nemá zásadní problém:-) jinak design bude vždy tak trochu otázkou pohledu každého člověka a jak se říká ,,sto pohledů = sto názorů (nejmíň:-)"

..jinak ten obrázek mobilu se mi taky zdá docela nekvalitní, ale když nejsme prodejci telefonů, tak mi to zásadně nevadí.. zřejmě jej ale nahradíme jiným

..dále souhlasím s tím, že hned na první pohled nemusí být úplně zjevné co vlastně děláme, pro ty kdo nás znají vědí, ale jinak souhlas, může to pár minut trvat.. proto dosadíme původně zamýšlený textík a bude to snad hned na první pohled patrnější co jsme zač

..každopádně díky za názor


Ovenet
..díky za připomínku toho zmizení a nevrácení textu jsem si všimnul, ošetření proti mezerám to není moje parketa, upozorním kodéra ..díky za připomínku


I am
..díky je mi jasné, že barevná kombinace se nemusí líbit všem, ale jak píšu výše design je vždy otázka vidění a je to velmi individuální ...ale díky za názor


delon
..díky za názor... jj použijeme původní textík a bude to myslím zřetelnější co děláme:-)


ninja
..ta směska slov v patičce je jen rychlý přehled toho co děláme.. jinak patičkou se stejně příliš mnoho lidí nezatěžuje a pokud ano stručný výčet služeb asi ničemu neuškodí

..jinak ten text by měl podle Tebe vypadat jak? podle Vás..:-)

Moderátor Chamurappi: Necituj celé cizí příspěky, nepiš jednotlivé reakce do jednotlivých příspěvků, nepodepisuj se na konci každého příspěvku.
ninja
Profil
jakor: klidne "podle tebe"...


Pomůžeme Vám k úspěchu
Reklama je investice, proto Vám musí přinášet větší zisk!
Vítejte na nové webové prezentaci teramarketing.

…Dáváme marketingu nový terarozměr.

Toto je zásadní motto, kterým se při práci pro naše zákazníky řídíme. Vždy pro Vás budeme hledat ty nejefektivnější komunikační nástroje, které Vám přinesou více obchodů.

Stejně tak je nesmírně důležitý i samotný způsob komunikace se zákazníky.


Nulova informacni hodnota, jen s prominutim kecy.

Misto thoto a dalsiho txtu vytvorit novy. Jako zaklad bych pouzil tu shhrumaz klicovych slov v patiice, kde jsou uplne sptane umistene.

A pokud chcete nejake vzletne moto, je idelani misto vedle loga.
Dranel
Profil
jakor
Když někomu odpovídáte, piště prosím svůj příspěvek tak, jak je tu zvykem. Tedy tučně přezdívku a dopověď nanorvý řádek.

Mimochodem proč je v patičce text "Doporučujeme:" a za ním nic není?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0