Autor Zpráva
Martin
Profil
Ahoj,
dáte mi kritiku na tohle? http://unie-teplice.com/peli/ Myslíte, že má vůbec význam si kvůli těm stránkám registrovat doménu? Díky
jo... kolik bodů z 10 mi dáváte? :)
Spikee
Profil
- refernce - nemáš tam "e"
- nadpisu stránky by som odstránil podčiarknutie
Inak je to celkom dobré. Dávam 8/10 :-)
Dero
Profil
"dokonalý tým", "kvalitní nadčasový design" ... na takové výrazy pozor, mě osobně spíše odrazují, protože kontrastují s uváděnými referencemi. Referenční projekty jsou sice validní a čisté, ale grafické zpracování by chtělo posunout o příčku až dvě výše, abyste mohli užívat superlativů (alespoň trochu, protože tím se jen dostáváme na úroveň profesionální práce) oprávněně.

Není to špatný web, ale nenabízí spoustu těch samozřejmých informací jako technologie, které používáte a co to znamená pro běžného uživatele, ceník či alespoň cenový rámec a trochu rozvedený popis služeb.

Dál se ještě podívejte na metadata, která by zasloužila mnoha doplnění.

Jsou mi sympatické detailní kontaktní informace.

Celkově 6/10 s tím, že je tu potenciál.
Martin
Profil
Spikee
Tak "e" jsem už opravil. Dík

Dero
Na těch superlativech ještě zapracuji
Myslím, technologie málokoho zajímá, nebo se pletu? Jednal jsem se spoustou lidí a ještě nikdo se mě na technologie nezeptal. Máš jiné zkušenosti?
Na metadata jsem zapomněl a to jses si řikal, že na to nesmím zapomenout :) Díky
Radek Hrabůvka
Profil
Profíci musí mít vlastní doménu. Grafika: 6 bodů, "hezký" a validní html i css kód nejen této jednoduché prezentace, ale i referencí: 10 bodů.
Podtržené h2: Kontakt, Reference...., pořád mi tam ujížděla myška. Na kontaktní stránce bych podtrhl "Odeslat", nebo použil plastičtější tlačítko.
100% použitelné i bez css a obrázků, nepoužitý JS, to se tady vidí málokdy. Namísto mnoha superlativů, ty dokáže napsat každý, mi slouží reference, a vy je máte a líbily se mi, dal bych jim 9 bodů. Nemáte ceník, ale to někdo pokládá za plus, jiný za mínus.
Rozi
Profil *
Jako manažer a výkonný ředitel této firmy Vám děkuji za kritiku...
Martin
Profil
Rozi
:)
Charlie
Profil
Taaak:

~ Název "Peli & sister webdesign" nepůsobí moc věrohodně, ale nevadí.
~ Typografie.... 3/10, dalo by se to opravdu udělat daloko lépe, špatně se to čte.
~ Moc toho nenabízíte, nebo jste málo konkrétní.
~ Menu bych v kódu hodil až pod obsah.
~ Mezi mostem a bílým pozadím stránky je moc ostrý přechod.
~ Most je pěkný způsob, jak vyplnit zbytek stránky.
~ Pěkně zvolené barvy, nijak výrazné a příjemné pro oči, i když způsobují, že web vypadá trochu dětsky.
~ Chválím relativní přístupnost webu.
Martin
Profil
Charlie
~ Název "Peli & sister webdesign" nepůsobí moc věrohodně, ale nevadí
Bude možná jiný, podle toho, jestli budu registrovat doménu. Myslíš, že to má cenu?

~ dalo by se to opravdu udělat daloko lépe
- Nějaký návrh?

~ Moc toho nenabízíte, nebo jste málo konkrétní.
Co by jsi na takových stránkách očekával, konkrétně prosim?

~ Mezi mostem a bílým pozadím stránky je moc ostrý přechod
Nezdá se mi :)

Jinak díky moc, vážím si každé kritiky.
Charlie
Profil
- Nějaký návrh?
Mohl bys začít tím, že zrušíš odsazení textu, hlavně nadpisů, zvětšíš velikost písma a velikost řádky.

Co by jsi na takových stránkách očekával, konkrétně prosim?
Podrobnější popis všeho, co můžete nabídnout a nějaký ceník.

Nezdá se mi :)
Co ti na to mám říct :P Je to jen můj názor.
Broli
Profil
Na muj vkus je to mozna az moc barevne. Pochopil bych rozdilne barevne provedeni jednotlivych sekci v pripade, ze by se jednalo o obsahlejsi web se spoustou informaci, ktery je treba nejak jednoduse a prehledne rozdelit. Tady je toho textu poskrovnu a tudiz si myslim, ze je to dost zbytecne. Ale tot muj osobni nazor.

...a dal bych pryc to podtrzeni titulku H2
Martin
Profil
Nemohl byste se k tomu ještě někdo vyjádřit?
Charlie
Profil
Co bys nechtěl, zas tak špatná ta stránka není :-)
mckapco
Profil
Web podla mna pekny, velmi pekny. Nie je tam ale to co zakaznik hlada...urcite hlada Vase ceny a referencie...
nazov je kazdemu ukradnuty si myslim...
ale ako Peli zatial co Ta poznam, tak si myslim, ze to spravny krok, len tak dalej. Bodovo za dizajn - beriem ohlad na "zameranie" , urcitu temu dizajnu, ktora by mala byt nejaka spojena s PC tak 6 z 10 a textovo by to mohlo byt lepsie.
Nech sa dari, domunu urcite registruj, staci aj lacnejsia com, ale to je velka vyhoda mat vlastnu domenu a vlastne maily, to hovori tiez o niecom, ked komunikujes s klientom...
wizard
Profil
Tlačítko odeslat pod formulářem v kontaktech mi v IE ujíždí doleva, zarovnej to
Martin
Profil
wizard
Díky moc.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0