Autor Zpráva
Eastbury village
Profil *
Prosim o prehodnoceni webu o anglicke obci Eastbury. Je to skolni projekt a zaroven muj prvni web.
Zitra dokoncim sekci history a udelam klikaci logo (to soucasne je soucast pozadi)
adresa : http://myweb.tiscali.co.uk/countryweb/
dik za nazory!
KoLi
Profil
Eastbury village
Bylo by vhodné udělat v menu hover. Grafika neni nějak moc pěkná. Web svůj účel plní :)
Eastbury village
Profil *
Koli:
dik za komentar. hover jsme udelal. me se ta grafika nezdala uplne katastrofalni, ale asi s tim budu muset neco udelat. muzes byt konkretnejsi? treba to zesvetlene pozadi za logem?
a co si ostani mysli o te grafice? uz se na to podivalo 40 lidi a nikdo nic?
zatinka
Profil *
Ahojky, já tedy nerozumím technickým věcem, takže páni znalci snad odpustí. Po grafické stránce mi to nepřijde nejhorší, ale příliš se mi nelíbí ta zelená barva. Ten obrázek na úvodní straně bych asi změnila za nějaký jiný, který by toho z městečka ukázal více, nějaký vypovídavější. A třeba bych ho udělala "klikací" - směřující já nevím, možná do fotogalerie. Logo bych spíše vycentrovala. Takhle vpravo to je divné :-) Změnila bych písmo na bezpatkové. A poslední věc - při mém rozlišení 1280x1024 zabírá tvůj webík asi polovinu mé plochy, což s bílým pozadím nepůsobí dobře. Toť pouze můj názor, přeji hodně štěstí... :-)
Tomasds
Profil
Jak už psal KoLi .. mám z toho pocit "funkčnosti", ale pěkné na pohled to není.
Ale líbí se mi to písmo použité v hlavičce. To je snad jediná věc, kterou bych ze vzhledu zachoval.

- pozadí je moc tmavé, přechody laciné a už dlouho nemoderní.
- menu je málo kontrastní, hnědý hover na zelené vypadá strašně
- obsah se dusí, má málo prostoru, nejmarkantnější je to na stránce Info
- když z náhledů obrázků smažeš EXIF, tak se z 20-25kB dostaneš na 10.

<reklama>Hromadně smazat exif nebo s obrázky udělat cokoliv jiného, co člověka může napadnout, můžeš pomocí freewaru FastStone.</reklama>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0