« 1 2 »
Autor Zpráva
Werewolf
Profil
http://hacker.euweb.cz/ Kritizujte
SwimX
Profil
teda když sem tu stránku zavřel a vrátil se na diskusi - vidim zeleně :D
datum, čas, svátek - k čemu? abys ukázal jaký si hacker? no nvm...
tlačítka se mi nelíbí
bez obrázků mám na jedné řádce:
>>> seznam anket <<<>>> trochu teorie nejen o hackování <<<>>> Hledání podle klíčových slov, autorů, ve fulltextu <<<>>> novinky na našich stránkách <<<>>> tak tady si můžete stáhnout řadu zajímavých hackerských utilit + články pro off-line prohlížení <<<

Tyto stránky byly testovány při rozlišení 1024×768 při kódování Windows-1250 v MSIE verze 6.0.2800.1106IS, Mozille Firefox 1.0, Opeře 7.54 a v Netscape 7.2!
tak to mě vubec nezajímá. Mám Operu 9,62 nebo co to je a chci aby mi běžely, testuj si dle uvážení :)

Vítejte na stránkách věnovaných především ....
mám 2,5dioptrie a musel sem se nahnout až těsně nad monitor abych to přečetl.. k tomu mě už začínají pálit oči.. vypadá to sice zajímavě černo zeleně ale moc čitelný to neni

hodilo by se měnit title

tabulka vedle tabulky - ty slouží na tabulková data - to roozhodně není layout stránky

celkově: utek bych, kdybych ti todle nechtěl napsat..
Werewolf
Profil
SwimX
Mno, "tyto stránky..." tam mám proto, aby si návštěvníci nestěžovali
k tomu titlu... Nevim, nevim, asi ho holt změnim, ale co jinýho tam dát, než název stránky? (teď samozřejmě zkritizuješ název stránky, ale to je jiná kapitola)
Datum, čas a svátek jsou užitečný věci...
>>> seznam anket <<<...:
To nefunguje, ano, to měla bejt <map>.
Text: Teď, když už jsi to řekl, uznávám, že je malej.

Ale každopádně díky...
SwimX
Profil
k tomu titlu... "
nejde o to že je jakej je, ale aby se měnil opdle změn stránek :) když pak chci dát zpět vidím pořád stejný title a nevím kam že se to vracím..
SwimX
Profil
Datum, čas a svátek jsou užitečný věci...
to určitě, ale každej je máme např vpravo dole když najedu myší na hodiny, nebo na stole vedle pc.. myslím že na tvé stránky se lidi nebudou chodit kouknout kdo má svátek :)
kajaman
Profil
Wer(e)wolf
tys to asi nepochopis správně :-)
SwimX Ti psal "měnit title" a ne "změnit title"...
igamenir
Profil
- "Vítejte na stránkách věnovaných .... a všem věcem, které mají s touto tematikou něco společného"
Co s tím mají společného hodnosti armády ČR? (pokud se nechceš hackovat do armádních systému tedy...)
- jinak design zajímavý, ale bolí z něj opravdu oči
- meníčkám a odkazům by slušel hover (třeba v menu promáčknutí, odkazům světlejší zelená jako máš na kliknutí)
- Nastavte si, prosím, střední velikost - prosim můžeš, ale nastavim si co chci, nejspíš zvětším a v tom případě mi vadí pevná výška řádku.
- odrážky jako zaškrtnutí vypadají divně. ke vzhledu by se ti hodili třeba zážící diodky.
- tabulku s prográmky a downloadem mám nějak moc nalepenou na levé menu
- a zbytečnosti: datum mám v kalendáři, čas na hodinách, svátek v kalendáři, kvůli tomu nebudu chodit na tvoje stránky.. jo a tlačítka vpřed a zpět snad umí každý prohlížeč, takže taky na nic
- "Vyskytují se zde články, které už jste mohli někde vidět, ale vždy, pokud je to i v originálním článku, je uveden autor článku." - nechápu. Pokud se autor do článku přímo nepodepíše, tak ty ho nenapíšeš? Měl bys alespoň uvádět zdroj. (a taky mimochodem požádat o právo zveřejnit ten článek)
Joextr
Profil *
POZEM, tak jsem si řekl, že tam někdo půjde kvůli obsahu aspoň, no a otevřel jsem sekci programování všecko ošklivě malinkatý... no zase jeden z návratů v čase:)
Joextr
Profil *
Omlouvám se, že moje kritika není dostatečně konstruktivní:/
ninja
Profil
Joextr: ...jen pridat ikonku panacka s lopatou a napis "under construction" :)
Bubák
Profil
Mimo jiné jsem zkusil:
odkazy > internetové vyhledávače > redbox
Pěkně fousatý odkaz, a pokud si pomatuji, tak redbox neměl vyhledávač. To už bych za bych za vyhledávač mohl prohlásit třebas idnes.cz.

Aby se cizí stránky, třeba seznam.cz otevítaly v IFRAME, to je doopravdy mazec.
Ještě dodám, v Opeře na mě "vyskočí" upozornění o blokovaném vyskakovacím okně. Dneska snad neexistuje prohlížeč, neblokuje vyskakovací okna.

...jen pridat ikonku panacka s lopatou a napis "under construction" :)
Vhodnější by byl kostlivec ve skříni, protože web je jen sbírka starých článků, návodů a odkazů v obtížně čitelné podobě.
Moje hodnocení -10/10, to není pomlčka, to je doopravdy mínus!
Werewolf
Profil
Bubák
Hmm, díky.. Ten web je starej, hoodně starej..

A ještě bych prosil zkritizovat http://werewolfcz.wz.cz
a http://i-mozaika.wz.cz - UNDER CONSTRUCTION xD
Werewolf

P.S. U http://werewolfcz.wz.cz se podívejte na Můj profil.
hladis
Profil
Werewolf
A ještě bych prosil zkritizovat http://werewolfcz.wz.cz
a http://i-mozaika.wz.cz - UNDER CONSTRUCTION xD
Werewolf

Vypadají na můj vkus hrozně, hlavně takové ty zbytečnosti.
jakubroz
Profil
sou příšerné
igamenir
Profil
souhlas, stránky hrozné.. máš se ještě co učit. ale jestli je ti těch dvanáct, tak na to máš dost času.
Dost ale pochybuji, že ta stránka hacker je tvoje, když byla tvořena v roce 2004, tak proč jsi ji sem dával.
el mariachi
Profil
mne stačí vidieť toto a viem ktorá bije :)))))
POZOR!
Tenhle web je optimalizován pro internetový
prohlížeč Internet Explorer 7.0

:D
imploder
Profil
Werewolf
Čte se ti text na tom webu dobře (pokud to srovnáš s nějakou normálně formátovanou stránkou, třeba zdejší diskusí) ?
Jiřík
Profil
Z čistě uživatelského hlediska mi tam vadí to malinkaté písmo. Také není moc dobře dořešeno rolování středu stránky, který je navíc posuntý příliš dolů.(v odkazech). Na druhou stranu se mi líbí kombinace černá zelená jen ta "digi emage" data a času je taková moc velká, ael nevýrazná. Mohlo to být menší ale kontrastnější. Formulář a rolovátko by mělo ctít barvu webu. Mě se to zobrazuje v barvách mého nastavení. Celkově bych hodnotil vzhled a použitelnost na takové "-3"
Werewolf
Profil
imploder
Já nenosim brejle, takže na to vidim v poho (nevim, jestli nosíš ty, já ale ne).

Jiřík
-3 z..?

el mariachi
IEčko nepoužívám, ale líp se to v něm zobrazuje.

jakubroz
Ty máš co říkat, nezakládal jsi tady taky nějaký téma??

igamenir
Přirozeně proto, že jsem admin, ne? Ale ten čas je pravdivej, to jo.

ninja (under construction)
Jj, ten web je FAKT under construction.. (nevim, jestli jsem to už říkal)

end - to neni uživatelský jméno
Přesně to jsem čekal. Může mi někdo poradit, JAK má teda ten web vypadat? (jakejkoliv)
zatinka
Profil *
Já nenosim brejle, takže na to vidim v poho (nevim, jestli nosíš ty, já ale ne).

Je třeba myslet na ty, co brýle nosí, a že je nás dost... Já je nosím pouze k PC nebo na telku, ale to malilinkatý razící zelený písmo se fakt nedá přečíst. A rozhodně si kvůli tomu nechci zvětšovat písmo v prohlížeči. Uživatelsky nepřívětivé ;-)
imploder
Profil
Werewolf
Já nenosim brejle, takže na to vidim v poho (nevim, jestli nosíš ty, já ale ne).
Já taky brýle nenosím a s určitým úsilím to přečtu, ale za pohodlné na čtení bych to rozhodně neoznačil. Jestli ti takové blechy vyhovujou, tak máš vážně ostříží zrak.
Kdyby šlo o nějaký náhled, tak bych to pochopil, ale takhle je to úplně zbytečné. Na stránce toho většinou ani není moc, takhle to vypadá jako by tam bylo ještě míň. Taky je důležitý správný kontrast. Světlá zelená na černé je v pohodě, ale u tmavě zelené už čitelnost vážně pokulhává, zvlášť když jsou na pozadí taky zelené jedničky a nuly.
Chuck
Profil
Pěkný přehled toho, čeho by se webový vývojáři měli vyvarovat...
Werewolf
Profil
imploder
Ano, přesně takové blechy mi vyhovujou.

zatinka
Proč si kvůli tomu nechceš zvětšovat písmo v prohlížeči? Já myslel, že ti, co nosí brejle, jsou chytřejší než ti, co je nenosí. Možná znáš klávesovou zkratku, cojá vím?

Chuck
Mám to brát jako kompliment, jsem vytvořil pomůcku, kterou můžou ostatní uživatelé používat.

<p>Vítejte v mé příručce o tom, čeho byste se měli vyvarovat!<br>
<a href="http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=87766" title="Pokračujte tudy">Zde</a></p>
Jiřík
Profil
Když jako běžný uživatel jdu na nějakou webovku, tak tam jdu pro informace. Když jsou ty informace pro mne použitelné a pokud se dá očekávat, že stránky budou aktualizovány o další pro mne užitečné informace pak se tam vrátím. Jenže když je stránka napsaná těžko čitelným písmem, pak už se na stránku nevrátím a budu informace hledat raději jinde. Také nosím brýle na čtení a také mi to písmo nevyhovuje. I kdyby jsi měl na stránkách bůhví jak kvalitní informace, nic mě nedonutí abych pro jednu webovku ztrácel čas nastavováním prohlížeče i kdyby to byli jen tři sekundy. Jsi ještě hodně nezkušený webmaster. když neznáš anebo neakceptuješ chování uživatelů. Běžnému uživateli je celkem buřt co vyhovuje tobě. Běžný uživatel hledající informace na několika stránkách se nechce nechat rušit od hledání tím že bude muset měnit nastavení prohlížeče jen proto aby si mohl přečíst je jednu tvoji nekvalitní stránku která je stejně o hovně. Na to ti každej kašle. Vysokou návštěvnost tvoří návratovost uživatelů a potom až prolink. Jestli někdo k tobě zabloudí omylem, pak ti garantuju, že už se víc nevrátí.
jsem běžný uživatel a na netu trávím hledáním informací dost podstatnou část dne takže vím jak vypadá uživatelsky přívětivá stránka vzbuzující důvěru.
zatinka
Profil
Werewolf:

Prosím bez urážek. Já vidím dobře, brýle nosím pouze k PC a na televizi, protože mi rychle slzí oči. Třeba tady na JPW a mnoha jiných webech přečtu vše nádherně. Jinak si asi ze mě děláš srandu, ne? Nevidím důvod, proč bych si ty miniaturní blechy měla zvětšovat jen proto, že ty jsi líný sám udělat písmo větší a čitelnější. Weby snad tvoříme pro uživatele a chceme, aby pro ně byla prohlídka co nejpříjemnější, tak proč to takhle komplikovat? Ptáš se na kritiku, ale sám nejsi schopný kritiku pobrat.
Joextr
Profil
Mně ty stránky připomínají jeden film...ten...jak se jen jmenoval...mat...relo...revo...né....už vím! Horší už to nebude! :)
imploder
Profil
Mně to připomíná Matrix právě tou nesmyslnou (ne)použitelností. Matrix měl výstup takový, že po obrazovce pršely znaky a v takovémto hloupém divném "terminálu" se člověk měl naučit číst. Že by takové rozhraní bylo ideální (jak se lidi ve filmu tváří), na to to moc nevypadá. Ve skutečnosti takové rozhraní používají jen analytici-programátoři, otroci zlých ještírků.

Že to připomíná Matrix je OK, k tématu se to hodí, proč ne. I hodiny nahoře, jakkoliv jsou zbytečné, jsou docela pěkná věc (svátek ale oddělej, na takovém webu je to totální kravina).

Pokud nespravíš velikost/odstín písma, aby se dalo číst, tak jsi vážně šílenec. Jestli děláš web na to, abys mohl machrovat se svým ostrým zrakem, mít tam všechno zrovna tak, jak si umaneš a bez ohledu na potřeby případných návštěvníků, tak se neptej na naše názory. Prostě normálnímu člověku u normálního monitoru takové písmo rozhodně nevyhovuje. A dost možná si nakonec oči na takovém machrování zkazíš.
KinG
Profil *
P.S. U http://werewolfcz.wz.cz se podívejte na Můj profil.
Ale jako chytry se povazovat za hackera a pak vykecat kam budes chodit do skoly...

Jinak kritika ke všemu... Já nevím, ale buď jsem tak nakalenej, že na to nevidím a mám všechno miniaturní a ještě tak příšerně barevně sladěný a nebo sis musel dát něco ty.. Obsahově je to strašné - graficky - to samé - a zdroják.......?!? Noční můry asi budu mít dnes v noci...

Než se pustíš do tvoření webů, nebylo by na škodu si alespoň něco málo přešíst jak se to dělá v 21. století... a ne ve 20. století....

A nebo řešení pro tebe asi nejlepší... ! Stáhni si nějakou free šablonu... Ne čórovanou na wrz... :P
Werewolf
Profil
KinG
To neni čorovaná šablona.
Joextr
Profil
Werewolf - No on tím nemyslel, že to je čórovaná šablona, jen podotýkal.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0