« 1 2 »
Autor Zpráva
HoHo
Profil
Ahoj,
tak jsem začal chystat novou verzi svého blogu, a tak bych si ještě jednou chtěl nechat zkritizovat tuhle starou verzi. Co se vám na ní nelíbí? Co byste udělali jinak? Nebo byste to takto ponechali? Můžete se zaměřit při hodnocení na cokoliv chcete, od grafiky počínaje někdě u SEO konče...:)
Zde je odkaz: http://www.hoblog.ic.cz/

Díky za všechny vaše názory.
stepan
Profil
Přijde mi to jako pro slabozraké, písmo je strašně veliké, musím očima obsáhnout velkou plochu, což mi není moc příjemné. A ten hlavní prostor pro články je moc široký.
HoHo
Profil
díky za názor...:) v nové verzi už snad budou texty menší...;)
Mistr
Profil
HoHo
(1) Proč třeba loga ve stránce http://www.hoblog.ic.cz/index.php?str=clan&clan=98 nejsou přímými odkazy na zmíněné servery?
(2) Řada textů nedává češtinářsky smysl. Například článek o Máchově Máji, v němž kromě jiného píšeš Jelikož jsme nedávno probírali o hodině literatury Máchův Máj, hodil se nám do programu film Máj, který režíroval Brabec na motivy zmíněné Máchovo básně. Film nebyl rozhodně špatný, ale nějaké scény ve filmu mi přišli trošku přehnané. Je to pochopitelné, ale stylisticky se mi to zdá takové těžkopádné. A samozřejmě se vyvaruj pravopisných chyb.
(3) Chválím poměrně vkusné zabudování nuceného reklamního proužku do celkového designu stránky.
(4) Po otevření nějakého obrázku se v okně vpravo nahoře objeví křížek k zavření tohoto obrázku. Jenže křížek je poměrně nevýrazný. Prve jsem si ho nevšiml. Zvýraznil bych jej.
fireknight11
Profil
strašně roztažený velkym písmem
joe
Profil
Konečně něco povedeného :-)

Je to pěkné, jemné, jen moc jednobarevné, zkus ještě tou samou modrou napsat ty nadpisy článků.
Takové detaily co bych změnil. Aktivní položku v submenu bych dal tučně místo podtržení. Přechod pod menu víc průhlednější, takhle se mi zdá že tam docela vadí.

Konkrétně :-)

U nadpisů u článků:
color:#136FCE;
text-decoration:underline !important;


A pozadí (ten přechod) o 15px nahoru. A podtrhávej odkazy.


---

Písmo je dobré, navíc se dá změnit.
HoHo
Profil
díky za názory...;) pokusím se z této verze poučit (a hlavně z chyb, které jste napsali), aby ta další byla již o něco lepší...:)
HoHo
Profil
takže rozhodně mam zmenšit písmo jo? a ještě byste něco upravili?
Sqlitator
Profil *
Jenom bych si zvalidoval "hledání"(hlavně JS inject)
HoHo
Profil
díky za radu... koukal jsem, že si tam s tim teď někdo hrál...:)
Sqlitator
Profil *
Radši já, něž někdo jiný, ne?:)
HoHo
Profil
jj, to rozhodně... a povedlo se ti udělat nějakou SQL injekci? nebo jenom tu JS?
Sqlitator
Profil *
SQL zatím dobrý, ale JS ne:)(nevim, jak teď), ale máš kliku, že to máš omezený na několik znaků jenom.
HoHo
Profil
tak aspoň že tak...:)
Sqlitator
Profil *
ošetři si <b><i> apod. :) Píšu si s jakým chci fontem..
HoHo
Profil
díky... koukam, že hledání budu muset docela dost poupravit...:)
Sqlitator
Profil *
Radši jo, zatím bych ho s disabloval.Jak pravý rčení - celkové zabezpečení je pouze tak kvalitní, jak kvalitní je jeho nejslabší článek.
HoHo
Profil
jj, to už jsem někde slyšel... ale je to pěkný a hlavně pravidvý rčení...;)
Sqlitator
Profil *
Tak se do toho dej:)
HoHo
Profil
za chvilku, až tady něco dodělam, ho na nějakou dobu (dokud nebude ta nová verze) vypnu...;)
Sqlitator
Profil *
Rozumné řešení, pak sem hoď na testy novou verzi:)
HoHo
Profil
určitě...:) sice to bude ještě hodně dlouho trvat (snad do letních prázdnin bude hotovo), jelikož to bude všechno naprogramované úplně odznova + nová grafika... nejsem s touhle verzí moc spokojenej (voz např. hledání :D) (data budou samozřejmě zachována)...
Sqlitator
Profil *
Jinak web(až na pár font-family a cirkusových barev) není tak špatný, na kód sem nekoukal.
HoHo
Profil
díky za pochvalu...:)
Sqlitator
Profil *
Ty umíš C#?
HoHo
Profil
no, nejsem v něm přeborník, ale něco zvládnu...;)
Sqlitator
Profil *
Jé to je super, a proč se nevěnuješ ASP.NET ?:)
HoHo
Profil
vim o něm, něco v něm i umim, mam na něj doma obrovskou bichli, ale nelíbí se mi tolik jako PHPko...
Sqlitator
Profil *
Já dostal opačnou úchylku no ... no nic měj se a těším se na Tvou novou verzi:)
HoHo
Profil
a ty preferuješ ASP.NET?
« 1 2 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0