Autor Zpráva
Jiří Bednář
Profil
Ahoj, rád bych znal váš názor na web http://mythings.ic.cz a na jeho obsahovou a kódovou část.
Děkuji.
vynalezce
Profil
menu je hezky ale zbytek (text pozadi) je neupravenej a nevypada nejlip
ty odkazy kurzivou se mi zdaj divny hlavne ten Informace o vývoji MyPage File CMS Full zde
Jiří Bednář
Profil
Abych zde nespamol, web jsem umistil na novou domenu mythings.jiribednar.eu
Sice je to stejne, ale trochu sem upravil grafiku, odkazy a nejake efekty.
Prosim o hodnoceni, hlavne zda je web prehledny a dobre se v nem orientuje, chci ho co nejjednoduzsi na orientaci, jakekoliv namitky a doporuceni uvitam.

Dekuji.
yFang
Profil
Jiří Bednář
Grafika moc nenaznačuje o čem web je.
ale o tomto projektu více v sekci "MyPage" - To "My Page" bych dal jako odkaz na tu sekci.
drowmirg
Profil *
díval jsem se jenom na šablony a ty nejsou tvoje, takže pro mě web zcela zbytečný, grafika průměrná, ani nenadchne, ani se tam neztrácím
martindeveloper
Profil
Spíš mi to přijde jenom jako reklama na to RS.
Jiří Bednář
Profil
martindeveloper
To myslite jako tento článek? Prominte, ale ja reklamu nepotrebuju! Ale zrejme neumite cist, ja zadam o zhodnoceni

"hlavne zda je web prehledny a dobre se v nem orientuje, chci ho co nejjednoduzsi na orientaci, jakekoliv namitky a doporuceni uvitam. "

Tak se prosim vyjadrujte k tematu a nechte si svoje domentky pro sebe.
martindeveloper
Profil
Jako reklama mi to přijde hlavně kvůli tomu že tady máte dva stejný tématy, ale to je fuk :) .

Jinak pokud jde o to hodnocení webu určitě bych ho nějak oživil, teď je takový nevýrazný a nepřehledný na můj vkus.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0