Autor Zpráva
GORBY
Profil
www.gorby.cz
uvítám jakékoliv rady a názory. Děkuji
Hitman
Profil
GORBY
(1) Chbí klikací efekt v menu.
(2) Dej pryč ty hodiny s rekalmou, snad každý počítač má v pravém dolním rohu hodiny.
(3) Udělej normální patičku, toto vypadá, jako nějaký web zaměřený jen na výměnu odkazů.
(4) Anketa má nesmyslné barvy nehodící se k webu.
(5) Nezajímá mě, kolik ti tam chodí lidí - toplist pryč.
GORBY
Profil
Hitman
Děkuji za názor.
Anketu jsem chtěla barevně odlišit, aby si jí nakupující všimli, ale asi je to blbý, co?
Jsem laik, tak se možná zeptám hloupě, ale co myslíš tou "patičkou"?
Hitman
Profil
Zkus ji dát do tmavé oranžové, když už to musí být.

V těch aktualitcáh si oprav ty čáry, máte jich tam nějak moc a stává se to více nepřehledné.
Mistr
Profil
GORBY
(1) Někteří se budou pozastavovat nad užitým typem písma Comic Sans MS.
(2) Občas se v textu objeví nějaký překlep, například Svícen na čajovou svíčku opěv v prodeji.
(3) U kontaktů v levém sloupečku dole není vizuálně na první pohled patrné, co je odkaz a co nikoliv. Prosím srovnej RADKA GORBAČOVA a OBCHODNÍ PODMÍNKY. Vizuálně to vypadá naprosto stejně, viď?
(4) Rozumím správně obchodním podmínkám, když se po přečtení
VYHRAZUJI SI PRÁVO, UPRAVIT VÝŠI VÁMI ZADANÉHO POŠTOVNÉHO, POKUD HO ZADÁTE ŠPATNĚ. O TÉTO ZMĚNĚ, BUDETE VŽDY INFORMOVÁNI. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
- poštovné: 999,00 Kč
-balné: ZDARMA

domnívám, že v případě chybně zadaného poštovného mi bude poštovné naúčtováno ve výši 999 Kč? Nerozumím, viď? Ovšem i takovou interpretaci daný text nabízí.
(5) E-mail si založ na svém hostingu (a pak si ho třeba na Centrum přeposílej). Nevypadá to důvěryhodně ani prestižně, máš-li e-mailovou adresu na free mailu. A o důvěru velmi jde v tomto vysoce konkurenčním prostředí, vždyť, co mi brání přejít na stránky jiného obchodu a tam udělat svou objednávku?
(6) K řazení menu poznámku: Jaký je rozdíl mezi kategoriemi Hračky -> Hračky a Hračky -> Textilní hračky? Není to na první pohled úplně jasné. První odkaz v sekci Hračky je totiž Hračky. Na ty Textilní hračky natrefím (možná) až při bližším a podrobnějším studiu.
(7) Proč nejsou v Aktualitách obrázky stejně veliké? Byly by pak pohledněji zarovnány a celá stránka by, dle mého názoru, hned vypadala příjemněji a lépe.
(8) Nedoporučuje se podtrhávat nic jiného než jsou odkazy, aby to nemátlo čtenáře. Viz slovo Upozornění na titulní stránce.
Mistr
Profil
GORBY
Jsem laik, tak se možná zeptám hloupě, ale co myslíš tou "patičkou"?
Dovolím si odpovědět místo kolegy Hitmana. Patičkou je myšlena ta plejáda blikajících či jinak na sebe upozorňujících ikonek na stránce dole (patu máš také dole, ne?).
GORBY
Profil
Děkuji za názor a připomínky.

Díky za upozornění na překlep, už jsem si ho upravila.
Kontakty - jejich vzhled - jsou dané adminy a já je nemohu nijak upravovat.
Poštovné jsem upravila, děkuji za názor, to mi nedošlo, že by si někdo mohl myslet, že by mu bylo připočítáno poštovné 999,-Kč. Ale lidi jsou různí.
Kategorie jsou dané adminy takže jedna s předchystaných kategorií jsou HRAČKY a podkategorie si určuji sama - hraček je obrovský výběr, tak je chci mít trochu rozčleněné.

Písmo jsem upravila a vážně to vypadá mnohem lépe. Díky!
Mistr
Profil
GORBY
Děkuji za názor a připomínky.
Prosím, rádo se stalo.

Poštovné jsem upravila, děkuji za názor, to mi nedošlo, že by si někdo mohl myslet, že by mu bylo připočítáno poštovné 999,-Kč.
Teď by to zas mohlo evokovat názor opačný (totiž, že po uvedení špatného poštovného je to zadarmo). :-) Ne, teď trochu vážněji: musí ten údaj vůbec být v té tabulce? Nebylo by možné jej vložit nad tu tabulku ZPŮSOB DORUČENÍ nebo třeba pod text ZPŮSOB DORUČENÍ, ale psát to přes všechny sloupečky a třeba kurzívou, aby se text nějak odlišil a zároveň i zvýraznil?

Kategorie jsou dané adminy takže jedna s předchystaných kategorií jsou HRAČKY a podkategorie si určuji sama - hraček je obrovský výběr, tak je chci mít trochu rozčleněné.
Snahu o rozčlenění Ti neberu. Ta poznámka byla myšlena spíš tak, že bych v sekci Hračky měl kategorie například Kolotoče nad postýlku, Hrazdičky, Textilní hračky..., ale ne Hračky.

Budu-li shánět například nějakého sloníka Bohu z textilu na hraní, najdu si sekci Hračky a hned první položka je Hračky, řeknu si: "Skvěle, hledám hračku, určitě to bude v ní!" Tam nic nenajdu, tak buď budu hledat dál v kategoriích, a nebo - a to spíš - se na to vykašlu a půjdu ke konkurenci, protože ve Tvém obchodě jsem sloníka Bohu nenašel.


Závěrem ještě jednu poznámku: Do sekce oblečení bych ještě někam uvedl, co to je za čísla ty velikosti. Vím, že se to používá, ale jako chlap si zapamatuji, že si kupuji oblečení velikosti M či L, ale jak je to v číslech...? Chtělo by to nějaký převodník či tak něco.
GORBY
Profil
Mistr

Tak poštovné jsem vyřešila - snad už to bude všem srozumitelné. Díky za upozornění!
Podkategorie stále dolaďuji. Vámi zmiňované hračky jsem už také opravila. Díky za připomínku. Na stránkách je i vyhledávač, který může pomoci, když hledáte něco konkrétního.

Tabulku velikostí určitě přidám. Neuvědomila jsem si, že se někdo nemusí orientovat v číslování - je pravda, že ám dodavatele, kteří používají velikosti z Anglie, USA, označená písmeny, číslicemi - občas je to pěkný zmatek.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0