Autor Zpráva
Hanz
Profil
Vytvořil jsem si ve flashi web a když ho spustím na mém počítači tak všechno funguje jak má, ale když ho přetáhnu na internet tak se mi objeví jen obdelník (obrys animace) s barvou pozadí. No nevím jestli jste to pochopili, ale můžete se na to podívat tady
flz
Profil
som si ten tvoj web stiahol na disk a vypada to tak, ze mas chybu v scripte preloaderu, pretoze ani na disku sa mi nespustil, ostane tam len Nacitam...
Hanz
Profil
Ale mi to funguje normálně :((
flz
Profil
skus uverejnit zdroj :) ak tam nemas daku tajnu technologiu :)
alebo pre diskretnejsie skalamala@seznam.cz
flz
Profil
no hanzi, niekde si spravi chybu, bo ja som to dal na net a vsetko ide...
snad nebude vadit, ak tu zverejnim adresu http://www.flzfly.wz.cz/web.swf

btw. v com si spravil tie horne ikony? vypada to ako raster, pozriem blizsie a ono je to vektor, som valil bulvy :) nebodaj si to robil rucne
Hanz
Profil
flz
Ve Flashi MX 2004 Profesional (nevím jestli to jde i v jiné verzi. Dělá se to tak že si pžetáhneš nějaký rastr do flashe a v horním menu vybereš modifikace --> bitmapa --> nakreslit bitmapu.
flz
Profil
no ja cumim 8-O

flash vie stale prekvapit :) btw. ide ti ten web?
Hanz
Profil
Na a fakt to nechápu. :(((
flz
Profil
ani z tej mojej adresy?
Hanz
Profil
Z té tvojí to jde.
flz
Profil
nemoze to mat nieco spolocne s php? pretoze som to skusil dat na iny server, kde php nejde a tu sa ten web neotvori... je na sweb php?
pre ilustraciu Honza web
flz
Profil
tak to je co za bordel? uz to ide... hmm skus to z toho serveru vymazat a znova nahrat..
Hanz
Profil
To jsem skusil. Už mi to jelo, ale potom jsem udělal malou ůpravu a zase to tom dal a zas to nefunguje. Je to bordel. proč když tam nahrávám jeden a ten semý soubor tak někdy jde a někdy ne ?
flz
Profil
si stastny objavitel paradoxu :)
Mikuláš
Profil *
s problémom Ti nepomôžem a viem že názory patria inam, ale si si istý tou modrou? Inač sa mi totiž tá stránka pozdáva... ale tá farba, resp. jej sýtosť... (toť len môj subjekívny názor)
Hanz
Profil
flz
Jsem smutný objevitel paradoxu.
Hanz
Profil
Jak to vidím tak se tohle téma už nikdy neviřeší. :(((
Hanz
Profil
:o((((((((
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0