Autor Zpráva
Andrej
Profil *
Pekny den prajem,

mam dva problemy s flashom www.registre.sk
1. Do menu kontakt chcem pridat formular na odosielanie roznych dotazov, otazok a pod. Prosim o radu akym actionscriptom musim osetrit button, aby mi tie otazky odosielal na email.

2. ako a kde nastavim, aby sa mi flash automaticky prisposobil velkosti prehliadaca, rozliseniu monitora? Ta stranka je velmi mala a necitatelna napriek tomu ze je robena na scene 1200*768.

Dakujem velmi pekne.
Andrej
Hanz
Profil
Myslím že flash sám ty emaily s vyplňeným formulářem odesílat nemůže. Musíš to spojit s něčím jiným. Já jsem si to vyřešil tak že to flash pošle scriptu na jiném serveru a ten to odešle, ale nevím jestli je to stoprocentní. --> Zatím vždycky mi to přišlo
Jestli máš flash MX 2004 Profesional tak napiš a já ti to popíšu.


Nevím jak to nactavit na rozlišení, ale můžeš si to nactavit aby to vždy bylo přez určitou velikost okna:
<object classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000"
codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0
,0,0" width="100%" height="100%" id="01" align="middle">
Andrej
Profil *
Dakujem

Mam MX 2004 Professional, a budem ti velmi vdacny za kazdu dobru radu.


Andrej
Hanz
Profil
V záložce Web Services (v pravé části) si dej nadefinovat webowou službu a jako URL napiš:
http://www.forta.com/misc/flash2004tfts/email.cfc?WSDL
a dej OK --> rozklikni záložku která se ti objevila --> klikni pravým na sendEmail() a vyber Add Method Call--> na ploše by se ti mněl objevit "glóbus se zásuvkou" --> vytvoř si formulář --> klikni na ten "globus" a v záložce Component Inspector(v pravo) vyber záložku Bindings--> klikni na + ---> pojmenuj si tu instanci nějak--> vyber položku dej OK --> objeví se ti v takovém tom seznamu v poli Bound to (pořád na té záložce) vyber příslušné políčko ---> udělej to tak se všmi (doufám že anglicky umíš takže by to nemněl být problém)--> jediná položka která se dělá jinak je emailTo u ní na místě kde vybíráš součásti formuláře vyber dole Use Constant Value a napiš do něj tvůj email. ---> tak teď už to stačí jen odeslat :o) --> to uděláš takto: dej na plochu tlačítko a vyber panel Behavious --> dej + -->data --> a jediná položka která tam je --> ze seznamu vyber ten "globus"

PS: Formulář musí být hned na prvním snímku animace!!!!
Hanz
Profil
Jestli budeš mít nějaký problém nebo nejasnost tak napiš. Jo a jedniná nevýhoda je ta že musíš spojit všechny pole formuláře (asi pomocí ActionScritu a celý ten řetězec použít jako emailMessage --> text zprávy)
Andrej
Profil *
Ahoy,
Dakujem za odpoved.
Som este beginner vo Flashi a teda potrebujem podrobnejsi navod, najlepsie nejaky step by step. Keby si bol ochotny mi s tym poradit cez icq, moje je 198-365-482 .
Dostal som sa zatial po krok <vyber položku dej OK --> objeví se ti v takovém tom seznamu v poli Bound to (pořád na té záložce) vyber příslušné políčko --->

ktoru polozku mam vybrat? som v okne ADD Binding a v nom su dve hlavne params. a results.
pri params mam objects
emailfrom: string
emailTo: string
emailSubject:string
emailMessage:string

Vdaka
Hanz
Profil
A je to!
Andrej
Profil *
Hanzi,
si majster, dakujem.

Este ti napisem vecer cez ICQ, su tam nejake detaily ktore potrebujem doladiť.

Všetko dobré.

Andrej
Hanz
Profil
Tak nic no
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0