Autor Zpráva
gloryX
Profil *
Nazdar,
hledám tu radu, jak do Flashe vložit video - ale nějak rozumně (ne po snímcích jak je to normální). Pokud toto flash nepodporuje, lze alespoň spouštět action scriptem externí program (třeba MS Media player), ve kterém by se video přehrálo? Nejlepší by ale bylo, aby vlastně ve finále nebylo poznat jeho spouštění - tím myslím otevření okna apod.
Moje představa je taková, že se v rámečku, nebo na celé ploše Flash prezentace přehraje pouze obraz videa. Úplně fantastické by bylo, kdyby video šlo ovládat (pause, play, ... - ale z flashe).
Na stránkách Macromedia jsem našel, že nový Flash MX profesional 2004 snad umí zpracovávat video, ale kolem 20 tisíc se mi za něj dávat opravdu nechce.
Proto kdokoli víte, jak na to, napište mi, prosím, na tuto e-mailovou adresu: gloryx@seznam.cz

Děkuji. Moc by mi to pomohlo.
flz
Profil
skus trial :)
gloryX
Profil *
Móóóóóc dík... ;-(
DoubleThink
Profil *
ale kolem 20 tisíc

Studentská (=nekomerční) verze je za 1500,-
flz
Profil
a toto ma dost zaujima... ako mi zistia, ci ju pouzivam komercne? to mi vtrhnu do bytu?
gloryX
Profil *
Já to skutečně potřebuju pro komerční účely...
Přece ale musí existovat jiná cesta, jak to video přehrávat jakoby externě!!?!!
llook
Profil
flz: Ne všichni jsou čechoslováci ;) Jsou země, kde lidé platí i za software, který lze snadno ukrást, jak by se jinak uživili Microsoft, Adobe nebo třeba ID Software?
Předpokládám, že někam do swf souboru vloží něco, podle čeho půjde zjistit verzi, kterou byl soubor vytvořen. Nepředpokládám, že by někoho žalovali, ale kdyby velká a významná společnost zveřejnila prezentaci vytvořenou ve studentské verzi, mohli by té firmě udělat docela slušnou ostudu.
DoubleThink
Profil *
No zase pozor. Pokud máš živnosťák, tak se k tobě může hospodářská inspekce klidně jít podívat (a věř, že to dělají - obzvláště pokud tě někdo práskne).

Přece ale musí existovat jiná cesta, jak to video přehrávat jakoby externě!!?!!

Jistě, ale až u vyšších verzí Flashe.

Já to skutečně potřebuju pro komerční účely...

Pak ti nezbyde, než si koupit komerční verzi.
gloryX
Profil
Co to znamená vyšší verze?? MX 2004???
Má i normální verze (nemyslím - Profesional) nějaký šikovný nástroj???
Anonymní
Profil *
A na kolik asi vyjde komerčni verze Flashe?
flz
Profil
http://www.macromedia.com/cfusion/store/index.cfm?store=OLS-EU&view=ol s_prod&category=/Software/Development/Studios/StudioMX#loc=en_xeu&view =ols_cat&store=OLS-EU&catType=SPECIALS&catOID=32753&category=/Software /Development/Studios/StudioMX
tam mas cennik :)
gloryX
Profil
Jde se z flashe odkázat na vnější soubor? - aby si to uživatelský počítač "přebagroval" sám, v čem to má přehrát
Diky za odpovědi - moc mi to pomůže
DoubleThink
Profil *
Záleží jaký soubor máš na mysli - každopádně si na toto založ nový příspěvek.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0