Autor Zpráva
Hive
Profil *
ahoj potřeboval bych poradit. Stáhl jsem si přehrávač flv videa a když jsem ho nahrál na web zjistil jsem že mi nefunguje ta lišta, na které se zobrazuje čas videa, vypadá to takhle www.tridegrafika.wz.cz . Když jsem tam nastavil video které jsem si stáhl s přehrávačem tak je vše oka... Uměl by mi někdo rozumně poradit? moc se v tom nevyznám popřípadě přímo upravit zdroják? Video jsem konvertoval přes WM Converter 3.0 nevím jestli s to s tím má něco společného ale už si opravdu nevím rady děkuji za radu


tady je zdroj:

<p id='preview'></p>
<script type='text/javascript' src='player/swfobject.js'></script>
<script type='text/javascript'>
var s1 = new SWFObject('player/player.swf','player','640','400','9');
s1.addParam('allowfullscreen','true');
s1.addParam('allowscriptaccess','always');
s1.addParam('flashvars','file=/player/files/mysmys.flv&skin=/player/skin/skin1.swf&image=/player/files/mysmys.jpg');
s1.write('preview');
</script></p>
Ghosting
Profil
S tím přehrávačem mám podobné problémy, také mi blbne posuvník, ale čas je ok.
Jinak pro převod používám program Format Factory
Hive
Profil *
Mě se nezobrazuje ani čas, při přehrávání videa které jsem si stáhl s přehrávačem vše funguje správně, zkoušel sem i různé skiny. Opravdu by někdo neuměl pomoci popřípadě poradit s výběrem nějakého jiného funkčního přehrávače?
Ghosting
Profil
Opravdu by někdo neuměl pomoci popřípadě poradit s výběrem nějakého jiného funkčního přehrávače?
Co tohle? http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/
Hive
Profil *
no jde o to že to je on...
marekvasicek
Profil
Netuším v čem může být chyba, používám JW Player a vše funguje. Jediná chyba je při přehrávání .mp4 vidí a to taková, že player čeká, než nahraje celé video a až poté spustí. Neví někdo co s tím?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0