Autor Zpráva
ASSASIN
Profil
Zdravím
Mám dotaz ohledně vkládání 1 projektu do druhého.
Jde o to že jsem si udělal na pozadí animaci s menu.a ted jsem se podle navodu na flas.jakpsatweb.cz naucil postupne vypisovani textu,
to mam ovsem ulozene v samostatnem projektu a nevim jak jej importovat do sveho predchoziho projektu s menu,zkousel jsem uloozit jako swf a pak importovat ale to nelze(nefunguje).
Jsem začátečník,takže pokuˇˇd je to nějaká banální věc(jako že asi ano)nepranýřujte mne za to:)

Děkuji za každou odpověď
XXX
Profil
Nebudes nic importoat, ale nactes ten tvuj hotovy projekt do toho noveho externe. Vytvoris si v tom novem prazdny MC a napr. metodou loadMovie() do nej nactes to druhe SWF ;)
cube48
Profil *
Taky neni špatný si oba projekty napozicovat od levého horního rohu na celý pixel ;)
JohnyLarsson
Profil *
Dobry den, chci se zeptat slo by to udelat jinak nez nactenim???
Chci to upravovat rovnou na jedne plose a ne to videt az budu testovat secnu , dekuji za odpoved :)
Pripadne mi muzete zaslat odpoved na JohynLarsson@seznam.cz jeste jednou dik :)
FlashManiac
Profil
J.Larsson
tak muzes to delat jedine tak ze si naimportujes to SWF primo do projektu(tedy i do knohovny) pri vyvoji té aplikace,, ale samozrejme ztracis moznost upravit to naimportovane SWF a musis to upravit a naimportovat znovu.. zadne dynamicke zmeny nelze..
cili udelat si SWF.. to vykompilovat a pak importem nakopat do hlavního FLA

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0