Autor Zpráva
Pomoc!
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Je nějaká šance jak převést animaci, která se skládá z mnoha vrstev a animovaných objektů do formátu avi nebo jiného videoformátu tak, aby byly zachovány všechny snímky animace a ne pouze první nehybný frame z každého vnořeného animovaného objektu? (př. letící pták - objekt pohybující se zleva doprava s vnořenou animací mávání křídel - aby se vygenerovalo i to mávání křídel a ne pouze přesun nehybného ptáka zleva doprava)
JohnBruk
Profil
Tedy..to je problém...také jsem se tím zabýval..a nemám v tom pořád jasno...asi jediný "nejlepší" formát, do kterého je šance takto exportovat bude quick-time *.mov...no pak už jednoduše z "quick timu" převedeš na jakýkoliv formát..to je jediné, co ti mohu poradit...snad má někdo více zkušeností..a nemusí se to takto dělat nadvakrát..
Pomoc!
Profil *
Díky za odezvu, ale bohužel QuickTime mi hlásí: the installed version of QuickTime does not have a handler for this type of Macromedia Flash movie :(
Vanden
Profil *
Hi! I'm from Bulgaria, I barely understand what exatly is the problem, but when I saw "QuickTime does not have a handler for this type of Macromedia Flash movie" i thought that it could be the same problem I had with Flash. If I speak nonsense, exueze me please, but if the problem is taht you can't make a MOV file from Macromedia flash (and you get this message) it is beacuse Quick Time 6 support Flash 5, not the newer versions. So, what you must do: in publish settings (Ctrl+Shift+F12) go to "Flash" tab and choose "Flash Player 5" in the "Version" menu. That must fix the problem.
If I helped - I'd be glad. If not - sorry, but I really don't speak the language... :)
sedlon
Profil *
tak to co potrebujes umi "Magic swf2avi" nebo tak nejak se to jmenuje. Budes-li mit animaci jen pomoci frejmu v hlavni ose tak ti to prevede hezky. Pokud se das ale na actionscript, tak nato jsem neprisel. To prevest "nejde". Idealni by bylo, kdyby na klavesnici fungovala nejaka klavesa jako je printscreen, ale v case :). Nechcete se do toho nekdo pustit?:)
sedlon
Profil *
Jo ten programek je trial.......
Hanz
Profil
Pomoc!
NA Živě.cz jsem našel tohle:
swf>>avi Converter v1.0.1832

Nevím jestli ti to pomůže --> nezkoušel jsem to. Jo abych ti to usnadnil tak tady je link:
http://www.zive.cz/soubory/Go.asp?NFIID=-965&NFIURL=http://www.zive.cz /files/soubory/software/Swf2Avi_Setup.exe
dukon
Profil *
taky jsem tenhle problem resil jeden cely den a nevyresil,
prvni jsem se snazil najit nejake externi softy typu swf 2 avi
nainstaloval jsem a ******** tak 5 kousku a vsecny meli nejake problemy at uz se zvukem nebo s actionscriptem, no na nic jsem neprisel,
samotny export z flashe do MOV je na prd protoze se tam podporuje jen flash 5, to same interni export do AVI,

po dlouhych utrapach a procteni nekolika for jsem se nasral a naistaloval si nejaky poradny screencapturer,
na silnem stroji vam to grabne v solidni kvalite a bylo to
Visla
Profil
Useful tools for U:
Video to Flash Converter
Flash to Video Encoder
gent
Profil *
Thanks for link, Visla!
Anonymní
Profil *
mA PRAVDU TEN TYPEK Z BULHARSKA - staci to ulozit jako flash5 a export vali - kvalita 100%
Anonymní
Profil *
no to veže ma fortel ten kůros z bulhárova, moseš to en nastavet jak flaš pětku a kvalito je to oka!, nevem esi by rozumel brnenskemu hantecu ten typos, ale englis jeho celko de...
kocas
Profil *
tak jsem tady pročítal návody na export souboru do AVI. Má někdo zkušenost s exportem na průhledném pozadí flash animace? Díky P.S. Flash video 5, naprosto špičkově exportuje video mov, Qtime připlatit rozšuřijící export modul pro avi a je to v ouklendu ve skvělé kvalitě...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0