Autor Zpráva
djfreak
Profil
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Flash všeobecně.

Zdravim , moc bych rad dal na web flash videa , jde mi o to ze bych rad na webu cerny prehravac flashu a jen abych kliknul na play tak by se zplo mnou nadefinovane video , nekde na netu uz jsem nasel navod .. html kod ale nejak jsem to nerozchodil .. pls jsem uplny zacatecnik , zadny php atd neumim , delam web ve FP , nevedel by nekdo html kod jak to dat na stranku ... na webu uz mam ten prehravac i video nahrany , jen potrebuju ten kod .. diky
Anonymní
Profil *
Ja jsem resil podobny problem - nemam dost zkusenosti na delani neceho vlastniho, shanel jsem hotovy produkt, ktery by mi ve vysledku vyrobil z mojich .mov flashove videa na mojem webu. Nakonec jsem se dopatral k programu Flash Video Studio 1.7, ktery generuje .swf i s .html, staci to teda jenom hodit na web. v sharewarove verzi to sice umistuje doprostred videa vodoznak, ale kdyz se poohlidnes po serial number... kdybys nahodou zvolil tohle reseni tak ti ten serial muzu poslat (hledal jsem ho docea dlouho).
witeg, witeg@seznam.cz
gyoja
Profil
Na této adrese se dá stáhnout Flash Video Player http://www.jeroenwijering.com/?item=Flash_Video_Player, což je flash aplikace (*.swf) načítaná do webových stránek, která umí přehrávat flashová videa ve formátu *.flv. Videa do tohoto formátu zase umí převádět třeba Riva FLV Encoder. Osobně jsem s tím spokojený. Mám jeden přehrávač a pomocí <object> ho dám kam potřebuji a načtu do něj video, které chci.
Zde je příklad. Nekvalitní byl již originál, umí to i kvalitní video. Dá se tam načíst i obrázek do pozadí.
Akáda
Profil *
Tak to jsem zvědavý jestli to bude fungovat, protože mám na stránkách avi videa a chci je předělat do flv
Anonymní
Profil *
Chtěl bych se zeptat jestli jde v zmíněným způsobem udělat, nebo i nějak jinak, aby se video přehrávalo neustále dokola nebo třeba x krát po sobě dokola
Předem děkuji
WE
Profil *
MAM FLASH PLAYER ALE NEJDE MI UDELAT TO ZE BYCH MEL JEDNO OKNO KDE SE PREHRAVA VIDEO A POD NIM SEZNAM VIDEJI KDYZ KLIKNU NA NEJAKEJ NAZEV TA KZE SE MI OBJEVI VIDEO V TOM OKNE SLO BY TO?? PROSIM OP RADU
Steve
Profil
WE
Samozřejmě že by to šlo, stačí zavolat akci play("soubor"); kde soubor je název tvého videa

PS: Zkontroluj si klávesnici, blbne ti CapsLock
Bélla
Profil *
Zdarec hele potřeboval bych trochu helpnou s Flash video studiem 1.7 docela dost mě jako štve ten vodoznak tak jestli nemáte někdo serial..
Lexter
Profil
Bélla


Tady ti ho nikdo nedá.
XXX
Profil
Bélla
Jak rekl Lexter - tady jedou vsichni na legalnich softech ;)
Wojt@
Profil *
Nevíte někdo o flash prehrávači videa ve formátu 3gp?????
SM1TH
Profil *
Zdravim,

resil uz nekdo jak na internetovych strankach spoustet video streamy? Asi jo, co. Mam takovouhle predstavu: uzivatel nahraje video v preddefinovanem formatu (wmv, avi, mov, asf,...) a toto video bude mozne prehrat pomoci flashove aplikace na webu. Jak se toto zadani da snadno a rychle provest, melo by byt bezobsluzne, nechci kazdy nahrany soubor prohanet Flash Video Studiem... (v podstate neco na zpusob YouTube)

Diky za rychlou odpoved.
SM1TH
Profil *
Zdravim,

resil uz nekdo jak na internetovych strankach spoustet video streamy? Asi jo, co. Mam takovouhle predstavu: uzivatel nahraje video v preddefinovanem formatu (wmv, avi, mov, asf,...) a toto video bude mozne prehrat pomoci flashove aplikace na webu. Jak se toto zadani da snadno a rychle provest, melo by byt bezobsluzne, nechci kazdy nahrany soubor prohanet Flash Video Studiem... (v podstate neco na zpusob YouTube)

Diky za rychlou odpoved.


Pripadne pouziti serveru Red5 pro tento ucel
El Bunda
Profil *
Porďte jak nastavím u Flash Video Player Aby se automaticky při vstupu na web zapla nejaka pisnicka. Predem dik za odpoved.
kazuyoshi
Profil *
Mam takovy problem..nemohl by mi nekdo nadefinovat kod pro vlozeni videa na web v php? a jeste jsem se chtel zeptat jestli jde pustit video o velikosti cca 150 MB aby se porad opakovalo? myslim to tak ze kdyz nekdo otevre nase stranky tak tam nalezne nekde video ktere bezi porad..dekuji moc krat..kazuyoshei@seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0