Autor Zpráva
Jack
Profil *
Teprve den mám AI a za boha nemohu přijít na to jak celému obrázku (dokumentu, prostě tvorbě) změnit pozadí? Mám to v angličtině a moc tomu nerozumim :-(
Oswald
Profil
AI nic jako pozadí nemá, prostě vytvoř nový objekt nástrojem obdelník (M), dej ho jako úplně nejspodnější vrstvu, nastav mu velikost podle plátna a jeho výplň si vybarvi dle libosti.
Jack
Profil *
JJ, už jsem to zkusil a jde to, ale nevim jak mu mám nastavit aby byl úplně na spodu?
Oswald
Profil
Tohle je skoro stejný jako v PS. Na paletce Vrstvy (F7) si jí přetáhni.
eva
Profil
Potřebuji poradit mam jít do corela nebo ad.ilust.prosím poraďte .
Plaváček
Profil
Pro web je nejlepší (a také nejlevnější Paint Shop Pro). Mě osobně ale pro vektorovou grafiku vyhovuje Corel. Hlavně se ted dá koupit za rozumný peníz.
dolce
Profil *
pro web jednoznacne PHOTOSHOP
michal
Profil *
nevite co mam delat s tim ze me soubor v adobe ilustratoru nejde ulozit protoze je zamkly?
dekuju...
sasa
Profil *
nevíte jak v ilustrátoru udělám tiskové pdf?a takz jak se da zmensit velikost souboru?royliiseni dik
amidalh@seznam.cz
mata
Profil
Já zas na web grafiku nejraději Macromedia Fireworks. Vektory + bitmapy v jednom, snadný export atd.
Merv
Profil *
Já používám na grafiku jenom Photoshop.Vyšla i nejnovější verze včeštině,kterou si můžete na 30dní zdarma stáhnout.\dá se to ale obejít tak,že si ji stáhnete,nainstalujete do složky která nesmí mít název photoshop a půjde vám to zdarma třeba 100let.Já už to mám od Vánoc a furt v poho.Anebo stačí sehnat sériák :-)
Leo
Profil
Tvorit vektorovou grafiku v Corel DRAW mi vzdycky prislo mnohem jednodussi a intuitivnejsi, nez v AI, ale je to asi vec zvyku... Taky jde o to, ze v danem programu uz to delate prakticky zpameti a mnohem rychleji, nez si na neco noveho zvykat. Leo
Thebobo
Profil *
mam prosim vas dotaz jak posunu jaky koliv bod v AI kdyz delam pomoci tuzky dekuji predem
moebius
Profil
Nejsem si teď jistý vlastnostmi tužky, ale myslím, že by mělo fungovat upravování vektorových bodů stejně, jako u jiných nástrojů, tedy černým kurzorem.

Ja jsem hlavně pro Ilustrator. Celou grafiku webu si nakreslím v něm a pak potřebné nastříhám v Photoshopu.
Anonymní
Profil *
Děte všichni do prdele
habendorf
Profil
Anonymní: Taky tě rád vidím :o))
Bubák
Profil
Anonymní
Nejraději bych tam vlezl tobě, ale botou napřed ;-)
Jawier
Profil *
Vie mi niekto povedať, či je možné mať v AI viac stránok v jednom dokumente? Dík
Jawier
embee
Profil
Jawier
ne
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0