« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Autor Zpráva
rkomoras
Profil
Gunny Handwriting:

Qlassik:
vertigo4
Profil
rkomoras
kdybys zvětšil písmo (hlavně tedy webdesign), tak by Gunny Handwriting bylo docela pěkné logo... sice ty tvoje hrátky s perem v kruhu moc nemusím ;-)
rkomoras
Profil
Takže takhle:

Já už bych to takhle nechal, docela se mi to líbí, ještě mě zajímá názor Lextera...
Lexter
Profil
Já ti nevím. Což o to, docela pěkné to je, ale psané fonyy bych využil spíše při tvorbě loga textaře či podobné příležitosti.
rkomoras
Profil
Lexter
takže se ti ten Qlassik líbí víc? Kdyby ne seženu ještě jinej font, doufám, že už je to poslední problém...
imploder
Profil
Připadá mi to velice pěkné, obrázek i písmo. Jenom je asi docela nepraktické, jak moc místa to zabírá. Co třeba dát text doprava?

To je podle mě lepší. (jsem lama, né expert jako Lexter a takoví, takže to ber s rezervou)
Lexter
Profil
jsem lama, né expert jako Lexter a takoví,
Kristova smradlavá noho, kde berete furt ty blafy? :D

rkomoras
Zkus to logo vzít a zasadit ho do nějaké grafiky - hlavičky, pak tě samotnýho napadne, jak ho doladit.
rkomoras
Profil
Možná to ještě předělám jak navrhoval imploder

EDIT: s tou grafikou pro header to bude horší....s tím se zase budu párat 2 měsíce....
Lexter
Profil
rkomoras
Tak tohle písmo má tak ošklivý řez, že se to jen tak nevidí :(.
rkomoras
Profil
Tak jsem to udělal znova s tím Fontilem, jestli si myslíte, že jsem měl radši použít Gunny Handwriting, tak to sem napište....
vertigo4
Profil
rkomoras
Fontinem :-) ... no řekl bych, že to poupravené logo od implodera tu bylo tak nejlepší...
rkomoras
Profil
vertigo4
tzn. radši Gunny Handwriting.....ty pomyslné hvězdičky mám asi taky dát pryč.....?
vertigo4
Profil
rkomoras
ano, zbytečně komplikují logo
rkomoras
Profil
Takže:

a jdu pracovat na 'hlavičce' (to zabere tak 10 stránek v diskusi než to bude pěkný :-))
vertigo4
Profil
rkomoras
ještě bych ale zapracoval na tom obrázku... :) tento je pro mě moc obecný...
rkomoras
Profil
vertigo4
Mám něco přidat?
Měsíček
Profil
Písmo se už dá, teď zmenši ikonku a něják to lépe napozicuj :) a bude to docela fajn.
rkomoras
Profil
Měsíček
zmenšit?? to jako nějak takhle?

moc se mi to nelíbí....
vertigo4
Profil
rkomoras

každopádně to neber jako nějaký návrh, jen jsem ti chtěl ukázat, proč se mi nelíbí tvůj "proton" ;-)
ondrej012
Profil
vertigo4
čo znázorňuje ten údržbar či čo to je?
vertigo4
Profil
ondrej012
podívej se do slovníku, co znamená v angličtině lineman
rkomoras
Profil
vertigo4
:-D ano, já vím....kdysi jsem našel, že lineman znamená tohle, ale vůbec to s tím nemá nic společného :-))
vertigo4
Profil
rkomoras
ale vůbec to s tím nemá nic společného
a ten proton ano?
rkomoras
Profil
vertigo4
ne....(ach jo, zase se vracíme k tématickému znaku, já to logo chtěl jenom nějak ozdobit...)
rkomoras
Profil
takže to asi udělám tak, že ten text nechám a pokusím se 'vytvořit' nějaký znak....
rkomoras
Profil
a tohle by šlo?
miloskroulik
Profil *
rkomoras
Přijde mi to takové podivně neurčité a barevná kombinace mne příliš neoslovuje.
vertigo4
Profil
rkomoras
ale co to má být? logo by mělo mít nějaký nápad, myšlenku a ty se snažíš jen zaplnit prostor nějakými nesmyslnými útvary atd...
ja
Profil *
najlepsie je podľa mňa toto
rkomoras
Profil
ja
mě tam připadá ten znak moc malý...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0