« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Autor Zpráva
Dranel
Profil
rkomoras
Proč jsi přivolával moderátory? Oni to ohodnotí, když budou chtít. Mimochodem mnohem lepší (snad i nejlepší), jen vyřeš ten stín pod papírkem jinak :)
Railbot
Profil
rkomoras
Když tvoříš, tak zapoj rozum a logiku. Na logu vidím jakýsi papírek, jakousi...asi...tužku, která na něj píše. A co na něj píše? Li jako Lineman? Proč když už ten text je pod tím? A on by se tam touhle velikostí stejně nevešel. Rejpnout jsem si musel.
rkomoras
Profil
Dranel
omylem jsem založil příspěvek...
Railbot
zejtra sem dám logo s 'Lineman's' na papírku a 'webdesign' vedle
Dranel
Profil
rkomoras
Skus to udělat celý jako jeden papírek. Napsaný tou tužkou, ať dá Railbot pokoj :D
rkomoras
Profil

já vím...ty barvy asi chtějí vyladit...
pEeLL
Profil
rkomoras
zkus na ten papirek pridat i to webdesign. jinak mi ten papir prijde hozne "rovny" chtelo by to aby byl vic "papirovy"

OT: kdyz uz tu bylo tolik log od ruznych lidi tak ted jsem videl soutez na alfacomp o nejlepsi navrh loga. prvni cena 24" lcd.
http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=10H140
rkomoras
Profil
pEeLL
k tomu papirovemu papirku - to nevim jak mam udelat...
Měsíček
Profil
No já bych řek, že loga by neměla být taková obří .. alespoň ne tady ta jednoduchá, proto zmenšit písmo.
Railbot
Profil
rkomoras
Nechtěl by sis najít nějaký tutorial a ty věci dělat alespoň tak, aby vypadali trošku skutečně? Ten klíč má dobrej tvar, ale ta barevná výplň? Kdepak. To samé tužka, ta vůbec.
Dranel
Profil
Měsíček
Prd zmenšit písmo.

rkomoras
Udělat papírek vyšší a to webdesign dát na druhý řádek. Jinak se mi to líbí. Slogan k tomu půjde snadno.
Měsíček
Profil
"Prd zmenšit písmo."

Pokud ty dvě slova bude chtít narvat na ten útržek papíru tak to bude muset zmenšit chtě/nechtě.
rkomoras
Profil
Dranel
já vím, slogan....ale nechci ze sebe dělat firmu...je opravdu nutný?
Měsíček
Profil
není.
rkomoras
Profil
Dranel
Profil
rkomoras
Samozřejmě že není. A nemusí být v logu. Můžeš ho mít třeba jako nadpis, podpis nebo ho nosit jen v hlavě :)
Dranel
Profil
rkomoras
Ale prosímtě mysli. Přemýšlej. Koukni se na to a uvědomíš si chybu... odpovídá velikost klíče té tužce? Nebo naopak? Odpověď bude negativní. Zapracuj na klíči i na tužce. A i na papírku. Jde to dobrým směrem.
vertigo4
Profil
tvar klíče se mi vůbec nelíbí... papíru bych přidal nějakou jemnou texturu, přeci není papír jen takto hladký...
Dranel
Profil
rkomoras
Nemůžu si pomoct, ale nejvíce se mi líbí #5. Akorát slovo "webdesign" bych dal na druhý řádek, zapracoval na klíči, papíru a tužce.
rkomoras
Profil
Dranel
Na #14 jsem jenom změnil šňůrku, zvětšil papírek a naskládal text...
Lexter
Profil
Klíč pryč, nevím co to tam vůbec dělá.
srigi
Profil
Ta ceruzka je taka moc vektorova, moc jednoducha (detinska). Skus nieco ako
rkomoras
Profil
Lexter
Klíč pryč, nevím co to tam vůbec dělá.
to tam pak nemusí být ani šňůrka, papírek, prostě nic..
Měsíček
Profil
Jenže klíč nemá s webdesignem žádnou spojitost .. kdyby to bylo třeba "Klíčník webdesign" tak neřeknu :)
rkomoras
Profil
Měsíček
no jo...takže mám zůstat jenom u textu?
Dranel
Profil
Měsíček
Něco tam zase být musí...
"Klíč od dveří webdeisgnu"
"Odemkneme vám svět webdeisgnu"
"Odemykáme svět webdesignu"
"Otevřeno"
.
.
.
Měsíček
Profil
"no jo...takže mám zůstat jenom u textu?"

Ne.

Draneli, já vím, ale on žádný slogan neměl ... a opravdu bez toho ten klíč tam neměl co dělat ;)
rkomoras
Profil
"Odemkneme vám svět webdeisgnu"
"Odemykáme svět webdesignu"

Tady na diskusi jsem si už jednou všimnul, jak někdo používal na svých stránkách množné číslo, a to se nelíbilo...
Dranel
Profil
Měsíček
Bez sloganu je klíč bez smyslu. Toť pravda jest.

rkomoras
Jestli jsi sám, tj. jestli se jedná o one-man-show, množné číslo opravdu není na místě. To je pravda.
yFang
Profil
rkomoras
Řekl bych jako hlavička dobré (i když ten klíč se mi nelíbí), ale jako logo se mi to moc nezdá. Logo si představuji jen něco jednoduchého, ale pěkného.
Lexter
Profil
Zkusil bych se být tebou trochu víc zaměřit na ten fakt, že nejrůznější efekty jsou při tvorbě log pasé. Třeba ten úkos v klíči. Vyhoď klíč, papír atd...

Zkus se nad logem zamyslet v několika bodech.

1) K čemu logo je.
2) Co by logo mělo charakterizovat.
3) Jak logo stylizovat. Vystihnout symbolem název, slogan, nebo podstatu webu?
4) Samotný symbol, jenoduchý piktogram.
5) Technické zpracování.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0