Autor Zpráva
Toša
Profil *
Pěkný den přeju :o:

Je poptávka po šikovném človíčku, který zná produkt ZONER INSHOP a byl by ochoten se spolupodílet na dodělání celého eshopu. Možná se mezi Vámi najde i ten, kdo produkt nezná, ale troufne si na to. Spolupráce by probíhala na základě brigády a není vyloučena spolupráce dlouhodobá.

Požadavky :
- Dobrá znalost ASP / PHP / MySQL
- Znalost tvorby šablon (ASP, PHP, HTM)
- Znalost databází
- Věk nerozhoduje ale znalost, chuť a dovednost ano.
- Smysl pro detail

Upřednostňujeme :
- Znalost optimalizace SEO
- Obchodního ducha
- Znalost grafické tvorby (Photoshop apod.)

Máte zájem o spolupráci a nevíte jaké to bude mít pro Vás výhody ?

Nabízíme :
- Nabízíme lákavou spolupráci
- zásobu kávy nebo čaje
- doživotní slevy až 40 % na veškerý sortiment
- čistý výdělek, který je otázkou dohody.

Spolupráce může být dlouhodobá a to jak brigáda tak i VPP. Vše záleží na domluvě.

V případě Vašeho zájmu mi prosím napiště na dvorak@gatompark.cz nebo ICQ : 167934148 pripadne skype: gatompark kde se dozvite vic. Ti z Vás co chtějí nesmyslně hrabat nepište !!

Díky za Váš čas a jestli znáte někoho o kom si myslíte že by do toho šel - dejte mu vědět !!

Tomáš
kaifman
Profil
"Ti z Vás co chtějí nesmyslně hrabat nepište !!"

neboli "Hrabat budu jenom ja a z vas se bude kourit" :)
Leo
Profil
Predpokladam, ze nejste od Zoneru, takze chcete predelat jejich produkt a vydavat ho za svuj? Nebo co? Mel jsem za to, ze to dodavaji komplet a znalost kodovani a MySQL neni nutna... Leo
Toša
Profil *
Jo, mate pravdu. Pronajimaji to jako celek a v nastaveni muzete par veci vyuzit. Pak jeto ale klasicky tuctovy shop s univerzalnim zamerenim am to my nechceme. Potrebujeme nekoho kdo by nam shop udelal k obrazu nasemu. Jedna se o dodelani nejakych vecicek jako obsah praveho sloupce, dealerske rozhrani apod. Vse je popsano v napovede ze to jde ale opravdu to chce nekoho kdo ASP zna ....

A uprimne .... ja to nejsem :-)
Cenobit
Profil
Hi

jen tak pro zajimavost proc PHP i ASP? Vetsina webu je prece bud v jednom nebo v druhem, ne?
Leo
Profil
"Pak jeto ale klasicky tuctovy shop s univerzalnim zamerenim am to my nechceme. Potrebujeme nekoho kdo by nam shop udelal k obrazu nasemu. Jedna se o dodelani nejakych vecicek jako obsah praveho sloupce, dealerske rozhrani apod. Vse je popsano v napovede ze to jde ale opravdu to chce nekoho kdo ASP zna ...."

A jak se to slucuje s jejich licenci? Leo
Anonymní
Profil *
Fakt ze by se nikdo nenasel ??
Toša
Profil *
Leo :
s licencí i s produktem jako takovym je to v naprostem poradku. Nejedname protipravne uz ze zasady tak tady jsou obavy zbytecne....
peta
Profil *
zalezi na slozitosti ASP, v podstate jsem behem 2 dnu udelal takovou malou aplikaci v ASP C# . Co vadilo cloveku u pohovoru? ze sem nepouzil funkce ASP, ale spise jsem si udelal vlastni serazovaci funkci. On totiz k ASP neni poradny manual na netu ani webka, proto se pouziva spise PHP.
ten program mam na
http://www.volny.cz/peter.mlich/programs/asp/serazeni.aspx
Ale musis si to ulozit na disk a dat na nejaky ASP hosting.

Toho textu si tam nevsimej, to jsem jen komentoval, co mi vadilo pri programovani na jejich hostingu, jak nesmyslne meli nastavene asp.
mail: peter.mlich@volny.cz
Cody
Profil
Pokud jde o Zoner InShop, tak na tom pracuju u nás ve firmě a můžu zodpovědně říct, že není třeba znalosti ASP. Je třeba znát HTML a CSS. Toť vše. Pomocí zákaznické podpory jsem nastvail vše jak vedení potřebovalo. ASP neznám a vše funguje dobře. Pomocí šablon upravíme cokoliv. CSS taky hodně pomáhají, ale na co ASP? Netřeba. Aspoň co do funkce a designu. Tzn. naplnění obsahu, deisgn (barvy, fonty, zarovnání atp.) pokud nechcete ovšem programovat další moduly.
BTW: Zoner InShop není dobrý produkt, nikomu bych ho rozhodně nedoporučil, nemá moc logické strukturování a je tak uživatelsky nepřátelský až hanba. Raději si připlatit a koupit něco jiného.
Chamurappi
Profil
Reaguji na petu:
co mi vadilo pri programovani na jejich hostingu, jak nesmyslne meli nastavene asp
Tohle „nesmyslné“ nastavení je výchozí. Při programování ti nemusí vadit, že do kódu doplňuje nadbytečné atributy -- ty je tam ručně psát nemusíš. S atributem language, na který si stěžuješ, přišel Explorer 4. Sloužil k definování skriptovacího jazyka handlerů událostí zapsaných v počáteční značce. W3C ke stejnému účelu zavedlo HTTP hlavičku Content-Script-Type, kterou ale asi nic nepodporuje (to jsem zatím netestoval).

On totiz k ASP neni poradny manual na netu ani webka, proto se pouziva spise PHP.
Cože? To myslíš vážně? :-)
Ke starému ASP, v němž je ten InShop napsán, byla dokumentace poněkud mizerná. Ale ten nemá s ASP.NET, o němž píšeš, mnoho společného. Vydatná dokumentace k .NET Frameworku je samozřejmě dostupná na webu, i ve stažitelné podobě. Má kolem 100 MB. Srovnej to s velikostí dokumentace k PHP. (Nicméně uznávám, že některé části .NET Frameworku nemají na straně serveru smysl, takže toto srovnání lze označit za zavádějící)
Důvody, proč se více používá PHP, jsou jiné. PHP je mezi serverovými jazyky ve stejné pozici jako Explorer mezi prohlížeči: 90 % jejich uživatelů si ani neuvědomuje, že existuje alternativa. Nepoužívají se proto, že by byly v nějakém ohledu výrazně lepší, ale především proto, že si na ně svět přivykl.

Ale to už je úplně mimo téma.

Reaguji na Tošu:
Já sice staré ASP umím, ale už jsem v něm skoro dva roky nic nepsal. Nového psa starým kouskům nenaučíš :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0