Autor Zpráva
pachollini
Profil *
Firma All Stars hledá SEO konzultanta.

Základním požadavkem je tvořivý a samostantý přístup a ochota, snaha, ba touha se neustále učit nové věci. A myslet. Skvělá znalost SEO není podmínkou (byť je kladem), naučíte se. Schopnost číst anglicky se předpokládá, slušná znalost (X)HTML, spřízněných technologií a nějaké zkušenosti s tvorbou webu jsou nezbytné. Ale přístup je rozhodující.

Úkolem SEO konzultanta je převážne analýza webů klientů, konzultace problémů a jejich řešení a podíl na realizaci optimalizací stránek. Případně také správa PPC kampaní.

Můžete očekávat sympatické pracovní prostředí s lidmi zapálenými pro věc, možnost (spíš nutnost) se stále zdokonalovat, přístup k datům, nástrojům a informačním zdrojům, které má v Čechách málokdo (nepřeháním), volnou pracovní dobu a peníze odpovídající odvedené práci. (Za špičkovou práci špičkové peníze ;-)

Práce je na půl až celý úvazek, záleží na dohodě.

Pokud vás tahle práce zajímá, pošlete mi prosím e-mail se základními informacemi o sobě (znalosti, reference etc.) na adresu matej@all-stars.cz.

Zdraví
Matěj Novák aka Pachollini

P.S.: Současné stránky firmy jsou špatné, víme o tom a pracujeme na nových.
mat
Profil
pachollini

hovoříš o téhle firmě, pachollini: www.all-stars.cz ? Nevím, je to věc názoru, ale já osobně bych nechtěl pracovat pro firmu, která tak trochu parazituje na adwords - viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=14&topic=9 525&page=0#3
pachollini
Profil *
Ano Mate, hovořím.

Ale zprostředkování PPC reklamy nepovažuji za parazitování. Chápu, že pro Tebe není problém si kampaň spravovat sám, ale pro spoustu lidí, kteří se nepohybují na internetu dnes a denně, je problém i pochopit, co to vlastně PPC je. O tom, že by si zvládli dobře spravovat kampaň, nota bene ve více systémech najednou, nemůže být řeč. Jiní by to možná zvládli, ale raději si připlatí, aby neztráceli čas a mohli se věnovat činnosti, která je živí.

Jiná věc je, že obchodníci, kteří PPC nabízejí, nejsou zároveň vždy i odborníky na internetový marketing, takže pokud narazí na někoho znalého, může jejich vysvětlení působit dost zavádějícím dojmem. Uznávám, že je to chyba. Snažíme se to hlídat a rozhodně se nechceme vydávat za zastoupení Google a pokud tak někdo z obchodníků působí, budeme vděční za upozornění.

Prosím važ pečlivěji slova než někoho na základě jednoho telefonátu označíš za podvodníka nebo parazita, nepřipadá mi to jako dvakrát solidní jednání.

Buď zdráv
Pachollini
mat
Profil
jak jsem napsal ve svém předchozím spotu - je to věc názoru, co je solidní nebo nesolidní jednání, ale o tomhle tenhle thread není, tady pachollini nabízí práci, na moje osobní názory neberte zřetel, pachollini je jméno, které by mělo být zárukou kvality, nenechte se mnou ovlivňovat
pachollini
Profil *
Děkuji za uznání, těší mě.

Kdybych si myslel, že All Stars jsou podvodníci, nikdy bych tam nenastoupil, ale myslím, že tenhle dojem se opravdu nezakládá na faktech. Dám si nicméně záležet, aby ho kvalita služeb jednoznačně vyvrátila ;-)
Yuhů
Profil
Tento příspěvek je aktualizovný 7. listopadu. Beru zpět, co jsem napsal. Původně jsem napsal toto:

Pachollini, je mi líto, že pro ně děláš. Následuje moje prohlášení:

Můžu se mýlit. Ze všech indicií a zpráv, které se ke mě dostaly, jsem nabyl jednoznačný dojem, že firma All Stars jsou podvodníci. Podstatným problémem je, že sami sebe klamně označovali (a patrně ještě označují) za pobočku Google.

Nikomu nedoporučuju nastupovat do firmy All Stars.


Je mi líto, že jsem to takhle napsal. Jsem obětí svého omylu, kdy jsem si onehdá v duchu chybně zaměnil All Stars s AllStar (cybersquatter na google.cz). Moc se omlouvám.
Petr Dejm (All Stars s.r.o.
Profil *
Vážený pane Janovský,

velmi mě mrzí, že se snižujete ke zveřejňování lživého výroku s uvozením "americky nežalovatelným" Můžu se mýlit. Jistě, je to Váš web a doporučení můžete dávat komukoli jakákoli, ale zároveň se stavíte do pozice profesionálního webu a očekával bych tedy dodržování určité etiky.

Jako součást této etiky bych předpokládal postupování podle Vašich vlastních pravidel, čímž byste měl buď celý tento thread smazat (Příspěvky s komerčním podtextem budou odstraněny nebo redukovány.) nebo smazat všechny příspěvky, které se netýkají tématu (Pište jenom tehdy, pokud máte co říct. Tlachy si nechte od cesty. Tato diskuse není chat ani zábavní server. Odpovídejte jenom na to, na co se tazatel ptal. Držte se tématu.)

Tématem je nabídka práce a nikoli rozebírání toho, jací jsme. A mohu jen opakovat to, co jsem už uvedl v konferenci pana Prokopa: nikdo z těch, kdo nás osobně znají a pracují s námi, a to včetně stovek zaměstnanců, kteří naší firmou prošli, o nás jako o podvodnících nemluví. Ani Google o nás jako o podvodnících nemluví, přestože se, zřejmě na popud podobného "nabyvatele jednoznačného dojmu" jakým jste Vy, o naši práci zajímali a s našimi postupy seznámili.

Mohu jen opakovat výzvu z konference seo.nawebu.cz (na kterou jsme nedostali
ani jednu konkrétní reakci): Prosím kohokoli. kdo má přímou zkušenost, že naši prodejci používají jakoukoli zavádějící argumentaci naším vztahem s Google, aby nás kontaktoval (na našem webu jsou všechna spojení) a garantuji Vám, že všemi konkrétními stížnostmi se budeme důkladně zabývat. Stejně tak, jak jsme se zabývali případy uvedenými ve zmíněné konferenci. Na druhé straně bych velmi ocenil, kdyby seriózní profesionální weby nestavěly na pomluvách a "indiciích".
kaifman
Profil
Kdo umí ten umí, kdo neumí ten jen mluví :-)

Tak tem All Stars lidi tak nezavidte a udelejte to same. Pokud by to bylo nezakone tak uz by IMHO tato firma neexistovala.

Ja v tom osobne nevidim nic spatneho.
Fred
Profil
Yuhů
Podstatným problémem je, že sami sebe klamně označovali (a patrně ještě označují) za pobočku Google.

Jako bývalý zaměstnanec Mediatelu Ti můžu říct, že by si se asi divil co vykládají obchoďáci Seznamu nebo Centra na firmách, taky bych to neviděl tak černě. Jednou jsem u toho dokonce přímo seděl. To je holt dnešní svět a provizní systémy výplat, a metody všech obchoďáků jsou stejné, a to všechny. Nejvtipnější je, že Ti největší lháři a podvodníci bývají nejúspěšnější, je to jako MLM. Více viz tenhle článek http://www.maly.cz/index.php?item=976 číst od Milý Libore (mimochodem docela to sedí i na Jméno,klteré se nesmí vyslovit)
Leo
Profil
"Nejvtipnější je, že Ti největší lháři a podvodníci bývají nejúspěšnější, je to jako MLM."

A ti nejuspesnejsi se dostanou az do vrcholne politiky :-) Leo
Fred
Profil
Ještě to po sobě čtu nevyznívá to přesně. Takže dělají to ve skutečnosti obchoďáci a ve firmách je to veřejným tajemstvím, když je to u někoho průkazné je odejit, jinak to tiše tolerují , protože přes veškeré řečičky o etice je to pro ně výhodné, bohužel smutná realita.
Yuhů
Profil
V době, kdy byla tato diskuse zamčena, reagoval na mě Pachollini mailem. Na jeho žádost sem to podstané kopíruji:


odkud máš ty "indicie a zprávy"? To, co zaznělo v SEO konferenci i
tady na webu přece nemůžeš brát jako fakta. Několika lidem zavolal
někdo s All Stars s nabídkou a tito lidé prohlašují, že se přitom
vydávali za Google. Lidí, kteří o něčem takovém mluvili, bylo jen
málo, možná tři. Možná si to trošku přibarvili, "zastupujeme Google"
zní mnohem skandálněji než "zprostředkováváme reklamu na Googlu" a
nikdo nikdy neuvedl nic konkrétnějšího. Ani fakta, ani jméno prodejce,
natož pak nějaké důkazy. Na základě těchto informací pak v konferenci
vzniknul velký humbuk okolo toho, že All Stars jsou podvodníci,
protože se vydávají za Google. Přestože Petr Dejm následně prosil, aby
ho informoval kdokoliv, kdo by snad na takové nekorektní jednání u
některého z obchodníků narazil s tím, že sjedná nápravu, nikdo se
neozval. Mne osobně kontaktoval prodejce All Stars cca. před rokem,
kdy jsem ještě o této firmě neměl tušení a za Google se v žádném
případě ani náznakem nevydával. Prostě mi nabídl zprostředkování
reklamy.

Proto mám za to, že označování All Stars za podvodníky je pomluva a je
mi líto, že se jako člověk, kterého hluboce respektuji, podílíš na
jejím šíření.

Prosím rozuměj: nechci to nějak hrotit - velmi Tě respektuji, ale
myslím, že člověk, jehož slova hodně znamenají, by měl pečlivě zvážit
fakta a okolnosti, než někoho veřejně označí za podvodníka.


Tolik Pachollini. Zájemcům o problematiku připomínám, že jsem svůj postoj přehodnotil a shledal jsem, že nemám argumenty a mýlím se. Yuhů
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0