Autor Zpráva
Vlastislav Vondráček
Profil *
Hledám někoho, kdo přepíše tyto stránky: www.revex.cz pomocí CCS stylu a naučí me je editovat a spravovat. Později bych rád změnil design a další maličkosti. Něco málo o vytváření stránek znám, tyto stránky jsem vytvořil ve FrontPage, ale nemám na to čas a tak rád zaplatím někomu, kdo to za mne udělá. Nejlépe někdo z Prahy a okolí. Kontaktujte mne prosím přes kontakty uvedené na mých stránkách. Uvítám i kritiku na můj výtvor. Děkuji.
¨Slavek
Profil *
Nazdar Vrato.
Jsem na tom podobne jako ty, no spise vice uzivatel, ¨proto¨ze ani takove stranky bych nezvladl.
Ja take schanim nekoho¨kdo mi udela nove stranky, take jsem se nejdrive obracel na kamarady, pak kamarady kamaradu a hlavne na prazaky, ale zjistil jsem ze je nejlepsi si najit nekoho na internetu, je tu spusta lidi a cim dale jsou, tim jsou levnejsi.
Protoze, kdyz budes s nekym, sedet spousta hodin, tak nejen ze se o moc dale nedostanes, nez pri par emailech, ale ztracis svuj drahocenny cas. Ja sam mam stranky www.primaks.cz ty mi stahnul kamarad zadara a naucil me vnich delat, je to free a jednoduche, ale pozdeji jsem z toho udelal suplikove skladiste.
Proto sem zadal pozadavek na netu kde se dalo a mam prvni nabidky a navrhy, tad si vybiram a spolupracuji s vice lidmi. no spise nestiham, ale je to tvorive a stoji to zato.
Nejen ze ze vsech koutu zeme, ale i ze Slovenska, pak staci poslat penize na ucet a jeto.
Vis tve stranky vypadaji (promin) jako cedule na E¨LEKRICKYM JERABU - NEDOTYKAT SE !!!
Ale oni profici Ti to zmaknou, nebo alespon nejake PHP at Ti nahrajou a pak si vyhrajes Ty.
Trebas Ti tam daji i nejaky detail pracovni fotky, vyrez a tak aby to melo smrnc.
Takze mnoho zdaru a mej se
primak.slavomir@seznam.cz
Vlastislav Vondráček
Profil *
Prosim o smysluplne odpovedi. Podobne radky jako v predchozim prispevku pro mne nemaji zadnou cenu. Prosim o reakci jen ty, kteri dane problematice dobre rozumi a jsou schopni a ochotni mi za rozumne financni ohodnoceni poskytnout cast sveho casu a vedomosti. Jak jsem predeslal, neco udelat umim a to i primo ve zdroji. Znam dobre zakladni principy tvorby webovych stranek. Potrebuji vsak pomoct s nekolika konkretnimi vecmi a nemam uz cas se to ucit metodou "pokus omyl". Dekuji.
Leo
Profil
Tak chcete predelat stranky nebo naucit technologie? Od toho druheho jsou napriklad kurzy, Leo
Vlastislav Vondráček
Profil *
Nechci se nic sloziteho ucit,nemam na to bohuzel cas. Ovsem chci mit nad svymi strankami kontrolu a to ve vsech smerech. Vim,ze to jde,jen potrebuji nekoho,kdo si o tom se mnou on-line pohovori a doberem se k nejakemu vysledku. Dekuji.
peta
Profil *
Vlastislav Vondráček
- predevsim musis zapomenout na to, ze exitruje nejaky frontpage
- pak si stahni neco solidniho, co ma tlacitko CHECK, treba CSE html validator lite (www.htmlvalidator.com/lite/)
A nauc se psat primo html kod.
Docela dobre si za zacatku vystacis s jakpsatweb - HTML (- priklady).
Nejlepsi, kdyz se naucis pracovat s HTML a CSS zaroven.

(jo, myslim, to uprostred stranky, toho ostatniho si nevsimej, to nefunguje)
Pro HTML nejcasteji pouzivam tyto tagy:
http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/html/html.htm#html2
(obvykle bez zadnych dalsich parametru, jenom u tabulky davam border="1")

(jo, myslim, to uprostred stranky, toho ostatniho si nevsimej, to nefunguje)
Pro CSS pouzivam
http://peter-mlich.wz.cz/x/ww/css/css.htm

Zapis jednoduche stranky vypada treba takto:

<!doctype ... >
<html>
<head>
<title>Nadpis pro okno prohlizece</title>
<!-- CSS style -->
<style>
</style>
</head>

<body>
<h1>Logo<h1>
<h2>Nadpis stranky podle odkazu v menu</h2>
<p>
Text
</p>
<h3>Nadpis v clanku</h3>
<p>
TextText Text
</p>
<p>
Text Text Text
</p>
<h3>Nadpis v clanku</h3>
<p>
TextText Text
</p>
<p>
TextText Text
</p>
</body>

</html>

Uprava tagu pres CSS
<!-- CSS style -->

Spojeno dohromady...


<!doctype ... >
<html>
<head>
<title>Nadpis pro okno prohlizece</title>
<!-- CSS style -->
<style>
body {margin:0;padding:2em;background-image:url("ahoj.gif")}
h1 {background:#ddd}
p {background:#8b8;color:#fff}
</style>
</head>

<body>
<h1>Logo<h1>

<h2>Nadpis stranky podle odkazu v menu</h2>

<p>
Text
</p>

<h3>Nadpis v clanku</h3>
<p>
TextText Text
</p>
<p>
Text Text Text
</p>

<h3>Nadpis v clanku</h3>
<p>
TextText Text
</p>
<p>
TextText Text
</p>
</body>

</html>

Vidis na tom neco slozitejsiho? Tagy se tam obvykle pisi jen proto, ze se vyuzivaji pro grafickou upravu, jinak lze napsat jen tohle:

<html>
<head>
<title>aaa</title>
</head>

<body>

<h1>BBB</h1>
<p>
Text Text Text Text Text Text
Text Text Text Text Text Text
Text Text Text Text Text Text
</p>

</body>
</html>

Nebo, bez pouziti HTML formatovacich tagu



<html>
<head>
<title>aaa</title>
</head>

<body>

<div>BBB</div>
<div>
Text Text Text Text Text Text
Text Text Text Text Text Text
Text Text Text Text Text Text
</div>

</body>
</html>

Ale tohle neni forum, kde vam nekdo bude prepisovat, co je napsano na strankach jakpsatweb...
http://www.jakpsatweb.cz/
- odkaz "Jak si udělat stránky"
- odkaz "Základy HTML"
- odkaz vpravo v menu "HTML tahák"
- odkaz vpravo v menu "CSS přehled"
- odkaz vpravo v menu "Jak si udělat stránku"
...
Vlastislav Vondráček
Profil *
Ahoj Peto,
dik moc za tvou snahu a velmi si toho cenim. Ovsem musim rict, ze to jeste stale neni to co ocekavam. Stranky www.jakpsatweb.cz dobre znam a vetsinu toho co o tvorbe webu znam,vim z techto stranek. Ovsem presto mam par veci, ktere potrebuji minimalne probrat s nekym, kdo to ovlada. V zacatcich mi pomahal i samotny Yuhů, ale nerad beru cas lidem, kteri maji spostu dulezitejsi prace a vim,ze s mym problemem mi muze pomoci i nekdo mene zdatny. Prosim pokud jsi ochoten se mi venovat, muzes mne kontaktovat na: ICQ: 205775721, nebo na Skype: Catrick, nebo me prozvonte na 608 606 754 Plati i pro ostatni. Prosim abyste si nejdrive prohledli existujici stranky abyste meli predstavu z ceho budeme vychazet. Dekuji.
peta
Profil *
Vlastislav Vondráček Na stavajicich strankach mas jedine silene, barvy. To ostatni se da v celku vstrebat. ICQ ti urcite nedam, to pouzivam k uplne jinym ucelum, kamaradi nebo obchod a pak, nejsem na icq cely den. Ptat se normalne muzes, je to necekane, ale na foru:
Jak neco udelat
Problemy v zacatcich
HTML
CSS
JS
XHTML a validita
PHP, databaze, redakcni systemy
dole pak je treba flash...
...
Od toho ty fora jsou, vis. ze ti to nekdo zhodnoti za fakt stupidni, nedej se odradit, mozna se najde i nekdo, kdo odpovi.

Mail ti muzu dat mracek@xko.cz
bitbit
Profil
Pokud potřebuješ stále pomoct, tak se mužeš ozvat. Vše je v profilu. Neslibuji ti však, že na tebe budu mít moc času.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0