« 1 2 3 »
Autor Zpráva
dejvo01
Profil *
Mal by niekto záujem o vytvorenie grafického bannera pre moju stránku www.misstn.sk ? Potreboval by som dva
bannery jeden rozmerov 120x90 a druhý 468x60. Jednalo by sa o text Miss Internet Trenčín, Poď zvoliť svoju miss
Trenčína, Poď hlasovať o Miss Trenčína a podobne a mohlo by to byť aj vo farbách webu čize (ružovkastá) plus nejaká fotka a podobne.

Ponúkam umiestnenie Vášho mena pri spolupracovníkoch a uvedenie, že ste vytvorili bannery a Váš mail.

Odpovede prosím TU. Ďakujem
Venca51
Profil
No, trochu sem si hrál.. Sousta lidí by to udělala lepší... tady to je. Je to teda jenom ten druhej banner. S Flashem ještě moc neumím, ale snažil sem se...
dejvo01
Profil *
Diki je to perfektné. Len mám jeden dotaz nedalo by sa zmeniť ten obrázok naľavo za obrázok tváre nejakej ženy stiahnutý z netu z nejakeho serveru na voľé kopíirovanie obrázkov? alebo skúsim aj ja niečo pohľadať a poprípade ti to pošlem ok?
Venca51
Profil
OK. Pošli ten obrázek a já se pokusím s tím něco udělat :-)
dejvo01
Profil *
venca51: poslal som ti to mailom
gprs
Profil *
Venca51: mám dojem, že brát cizí loga se nemá.. pokud vím, tak si tam dal logo, který tady někdo nabízel.. nepříde ti to tak trochu drzý ?? jen tak z toho udělat banner ?? říkají ti něco autorská práva ?? kdybych byl autorem toho loga, tak bych tě přetrh jako hada !
Aragorn
Profil *
Pls Venco51 mohl bys my udělat banner na muj clůan??www.killingboys.unas.cz napiš my na ICQ jaestly jo nebo ne moje ICQ :348-861-551 dík!!!!!!!
Martin Kuželka
Profil
Aragorn: normálně to nedělám, ale zkus si to příště po sobě aspoň přečíst.
mohl bys my udělat nebo jaestly vypadá opravdu příšerně...
flz
Profil
aha, logo co som kreslil... take veci sa nerobia Venca51, niekedy sa staci opytat
Venca51
Profil
flz
Promiň, ale dejvo01 chtěl banner v barvách webu + nějakou fotku a já sem nevěděl, jakou fotku tam mám strčit, a když to tvoje logo bylo na hlavní stránce, tak sem si řekl, že by mohlo být i na banneru. (přece jenom vem si jak by vypadal banner Seznamu, kde by Seznam bylo napsaný v grafice, jakou má použitou Centrum na logo). Chápu, že sem se měl nejdřív zeptat.
Eddy
Profil *
Cau venca51 prosim nevytvořil bys mi banner na muj web www.crazykillers.wbs.cz?? prosim je hlavně o BMX taeprve ho vylepšuju ale chtěl bych mit banner udělaš mi ho prosím ??? jestli jo tak dik moc a pošli mi ho na mail Eddysek.s@seznam.cz
soldier.cze
Profil *
prosim pomoc, potrebuji vytvorit banner o rozmerech 468*60 a 740*200

kontaktujte me prosim na ICQ: 256488959 nebo na mailu: t.trinacty@seznam.cz

Diky moc
michal
Profil *
neměl by někdo zájem zadarmo vytvořit banner na www.greenhouse.cz nebo alespon mi poradit přes který program je to nejlepší byl bych moc rád.
ICQ: 216-190-074
email : 25michal@centrum.cz
diky moc
flz
Profil
michal
ja by som odporucil flash, ma to vystup do gif a aj swf, inac pochybujem ze sa niekto najde kto bude robit banner s komercnym zamerom. su prazdniny, ludia si chcu zarobit :)
michal
Profil *
aha a ten flash je nějakej program ???? jinak dik že jsi se ozval
flz
Profil
michal
aha, myslel som ze ho budes poznat www.adobe.com, ale ked ho nemas asi bude lepsie obzriet sa po dakej free variante, ale v tom sa uz nevyznam
Kelt
Profil *
Prosil bych o banner,ve kterém by bylo SE K700i schémata,hlášky,atd..Na http://kelt-1.webovastranka.cz!!!
Já vím že je toho moc,ale potřeboval bych to,předem díky!!!Pošlete mi ten banner na Kelt100@centrum.cz
Anonymní
Profil *
x)
Nikol
Profil *
Dobrý den,řekl by mi někdo , jak vytvořit vlastní banner s nápisem charmedhalliwells a www.charmedhalliwells.blog.cz ? Napište mi do pošty Haylina10@centrum.cz
DJ Miky
Profil
Nikol
1. Otevřeš si grafický editor
2. Zvolíš nástroj Text
3. Napíšeš "charmedhalliwells"
4. ... a je to ;-)
Conn
Profil *
kde seženu program na bannery
Railbot
Profil
Conn
kde seženu program na bannery
Start - Spustit - pbrush

:))
Keanure
Profil *
Já potřebuju banner k moji stránce www.fandime13.wz.cz pokud by byl někdo tak hodný a udělal mi ho tak mi ho pošli na e-mail keanure@seznam.cz
Blindik
Profil *
pls potřebuji banner pro stránky www.antihotpinkprincess.cz
Anonymní
Profil *
PLd
Anonymní
Profil *
NAjde se nekdo dobry kdo by vytvoril BANNER?? jestly jo tak at napise na icq:273-393-240
Venca Černík
Profil
Hm... jednou jsem někomu udělal banner zdarma a hned je z toho pozdvižení a všici taky chtěj banner zdarma... Ach jo...

PS: Moje dřívější přezdívka byla Venca51
anonym
Profil *
stejne to neumis ses sracka umim lepsi
eimin
Profil *
cawes nevitvoril by mi niekto na môj web www.simps.websnadno nejaky banner z bartom zo simpsonovcov ako sa to vytvara prosim poradte dik vopred[url=http://wwwsimps.websnadno.cz
[/url]
eimin
Profil *
cawes nevitvoril by mi niekto na môj web www.simps.websnadno nejaky banner z bartom zo simpsonovcov ako sa to vytvara prosim poradte dik vopred
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0