« 1 2 3 »
Autor Zpráva
eimin
Profil *
super stranka[img][/img]
eimin
Profil *
[img]bez_názvu[/img]
eimin
Profil *
[img]www.rudolf.sk/Obchod/3030.jpg[/img]
Biene
Profil *
Vytvořil bys mi banner pro tranku
mobil-zone.webgarden.cz
Dystak mi ho posli na mail Pilous13@seznam.cz nebo mě kontaktuj na ICQ 496-309-185
Petrix
Profil *
prosimte byl bys schopnej vytvorit mi banner na www.blackpanters.webgarden.cz
jestli jo tak tam dej na pozadi obrázek černýho pantera a napis tam neco jako:přijdte se podívat...atd.
posli mi to na Petr9.Baloun@seznam.cz
PS:nespěchá to,ale mohlo by to být co nejdřív
Dík
Dev!l
Profil *
vytvoril by mi nekdo banner pls potrebuju nutne ozvete se icq 465479917
Cob
Profil
Dev!l
Není problém, 200 Kč/kus - flash/gif/jpeg
Keksík
Profil *
Prosím kdo umí vytvářet bannery at se mi ozve na EvaSmelikova@seznam.cz
Bannery zdarma
Nikol
Profil *
Ahojky a prosím , kde mám stáhnout nějaký grygfický editor na bannery???Napište do pošty Haylina10@centrum.cz předem děkuji za idpověď
Railbot
Profil
Nikol
Třeba malování nebo Gimp :) Na mail ti nikdo psát nebude, to je zbytečná ztráta času. Píšu proto sem.
Míša K.
Profil *
Prosimvas nemohli byste mi ten banner taky vytvořit? Obrázek už mám, a myslím že i ve správných rozměrech, prosím pište na mejl: kratochvilova.misa@seznam.cz díky!
Konv@
Profil *
Ahoj Venco.Potřeboval bych udělat banner.Velikost si urči sám ale ať tam sou klíčová slova: Vítejte! pak jawatuning.estranky.cz a pak fichtl tuning.kontakt na www.jawatuning.estranky.cz
skejbl1
Profil *
Dobrý den udelal by mi nekdo banner na moje stranky www.skejbl1cod2.estranky.cz aby tam byly fotky z call of duty2 a napsáno Call Of Duty 2 rozměry 468x60 děkuji.
Lexter
Profil
Jejda tady to žije.
Rico
Profil *
Taky klidně udělám banner ale za 100,- Rico89@seznam.cz
Vladosik
Profil
Tak ja klidne taky, cena 9,50Kc. Platba pouze predem, nechci se nechat napalit...
achjo
Profil *
Vladosik: co tu furt meles za ho.na v kazdym tematu? tady se nedavaj zadny odmeny za pocet prispevku tak si nech svoje blby pripominky pro svoji rodinu.
Vladosik
Profil
achjo
Na blbe prispevky blbe odpovedi. O moji rodinu se prosim nestarej, dekuji.
matthew
Profil *
===VYROBIM BANNERY, STRANKY, FLASHOVE ANIMACIE, LOGA.... STACI NAPISAT MAIL NA matthew13@azet.sk=== NA CENE SA DOHODNEME...
Kubino
Profil *
Ahoj!

Mám na vás malou prosbu... potřeboval bych od nějakýho šikuly vytvořit Banner pro můj web, chci ho trošku víc profláknout...
je jedno jaké rozměry.... jen bych byl rád, kdyby se trošku hodil k prostředí mých stránek... mrkněte na www.ceskavlajka.blog.cz


fakt by mi to pomohlo, předem dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kdyžtak mi napište na maila symboly@seznam.cz[b][/b]
fh
Profil *
fgh
hfg
Profil *
cbnxcghfghgfhgfhfdhgfhfg
Jakub K
Profil *
Toto fórum si vysoko cením práve pre to, že takéto témy sa nevyskytujú často, myslím také, ktoré sa podobajú na rôzne warfóra. Ľudia, veď si uvedomte, kto bude pre vás robiť "len tak" 15 bannerov?

Okrem toho, nie je to veľmi náročné: skúste program Swish Max, trial verzia je plnohodnotná, na jeden, dva bannery určite stačí. So skoršou verziu tohto programu som animované flashe zvládal, keď som mal 11 rokov (snažím sa povedať, že to dokáže každý).

A prosím moderátora nech to tu vyčistí a najlepšie aj uzamkne.
Fantomasmag
Profil
Každý by chtěl udělat profi banner zadara, ale takhle to nefunguje. Co si nejdřív něco zkusit vytvořit sám? Vždyť to není tak složitý, udělat nejaký baner! Tedy pro ty, co se o to aspoň pokusí.
DawiD
Profil
Měl by někdo zájem o vytvoření Banneru na Náš Web??.. www.teamskill.wz.cz ... Prosil bych aby pozadí bylo nějak červené...A písmo černé..Nějak jako máme na webu nadpis..Klidně si tam můžete dát Méno že jste Banner Vytviřli vy...Mockrát děkuji..Banner mi Prosím zašlete na Email..teamskill@centrum.cz..ještě jenou děkuji předem...
DawiD
Profil
a ještě by sem se chtěl zeptat V jakém programu se Banner Vytváří mockrát děkuji za odpověd
roberta
Profil
DawiD
V jakém programu se Banner Vytváří

statický baner:
v grafickom editore (photoshop, gimp, ...)

dynamický baner:
vo flash editore
AboutGames
Profil *
Udelel by mi to nekdo? Myslim banner. Na moji stranku http://www.aboutgames.er.cz ? Domluvime se na AboutGames v rubricce GuestBook. Predem moc kuju...
_suff
Profil
Potřeboval bych několik profesionálních layoutů... nechtěl byste mi je někdo zadarmo vytvořit? ale musely by bejt originální a použitelný...a mohli byste mi to rovnou nakódovat a nasadit na váš redakční systém...já bych pak možná někam do patičky napsal, že ste mi s tim pomohli :D :D *joke*
Plavacek
Profil *
_suff si delas strandu ne?? a neches udelat uz nahodou cely web?
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0